Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců LKAS juniorů a dorostu

Jičín (27. 5. 2017)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 27.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22.60
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23.42
3 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23.66
4 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.71
5 Petr NaimanPetr Naiman 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.17
6 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.47
7 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.57
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 22.56
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22.65
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.57
4 Marek MachMarek Mach 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.66
5 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.95
Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23.95
7 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 24.16
8 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.26
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 27.5.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.05
2 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.50
3 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.84
4 Jan KučeraJan Kučera 01 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 25.37
5 Daniel KolářDaniel Kolář 01 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 25.48
6 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.05
Gabriel TichýGabriel Tichý 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 27.5.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 26.83
2 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 28.98
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25.65
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.13
3 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26.76
4 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.38
5 Kateřina KrouzkáKateřina Krouzká 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28.50
Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 26.77
2 Natálie MěkotováNatálie Měkotová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.13
3 Barbora KoštířováBarbora Koštířová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29.51
4 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29.64
5 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 30.57
Natalia KrčkováNatalia Krčková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků