Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev staršího žactva

Pardubice (21. 5. 2017)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin RydloMartin Rydlo 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:18.84 11.00
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:18.90 9.00
3 Jan PalatkaJan Palatka 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:23.62 8.00
4 Jan KapounJan Kapoun 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:25.11 7.00
5 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:27.02 6.00
6 Petr VeverkaPetr Veverka 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:27.93 5.00
7 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:37.11 4.00
8 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:43.34 3.00
9 Ondřej BartošOndřej Bartoš 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:46.55 2.00
10 Tomáš MachTomáš Mach 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:03.05 1.00
MB Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Jaromír DoležalJaromír Doležal 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:24.17 11.00
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:24.66 9.00
3 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:30.05 8.00
4 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:37.30 7.00
5 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:40.27 6.00
6 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:42.59 5.00
7 Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:42.66 4.00
8 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:42.68 3.00
9 Anežka ŠandováAnežka Šandová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:50.57 2.00
10 Eliška VávrováEliška Vávrová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:53.71 1.00
11 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:06.51
12 Klára Anna PodzimkováKlára Anna Podzimková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3:11.65
Celkem 12 závodníků