Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek

Pardubice (27. 5. 2017)
100 m - Junioři (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.22 11.00
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 11.32 9.00
3 Šimon NěmecŠimon Němec 990505 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11.56 8.00
100 m - Junioři (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
100 m - Dorostenci (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 000713 AC PardubiceAC Pardubice 11.05 11.00
2 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.29 9.00
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 11.50 8.00
100 m - Dorostenci (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 010701 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.28 4.00
2 David FajmanDavid Fajman 000129 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.61 3.00
3 Daniel PetrůDaniel Petrů 001109 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.67 2.00
100 m - Juniorky (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.61 11.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.87 9.00
3 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.87 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominika VognarováDominika Vognarová 985826 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.11 4.00
2 Tina KititiTina Kititi 996030 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13.16 3.00
3 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13.32 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 AC PardubiceAC Pardubice 12.21 11.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 AC PardubiceAC Pardubice 12.50 9.00
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 006105 AC PardubiceAC Pardubice 12.62 8.00
100 m - Dorostenky (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška KudrnováEliška Kudrnová 016210 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.22 4.00
2 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 015604 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.33 3.00
3 Barbora HaškováBarbora Hašková 016002 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.70 2.00
1500 m - Junioři (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal RůžekMichal Růžek 990529 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:06.70 11.00
2 Tomáš LukešTomáš Lukeš 000614 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:20.65 9.00
3 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 990915 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:24.47 8.00
400 m překážek - Muži 20-22 let (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
400 m překážek - Junioři (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 55.04 11.00
2 David JanouchDavid Janouch 001104 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 63.74 9.00
400 m překážek - Juniorky (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 61.29 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 996219 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 70.56 9.00
3 Nikol PánkováNikol Pánková 005103 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 71.86 8.00