Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek

Pardubice (27. 5. 2017)

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.93 OOOOOOOXXX 11.00
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 1.81 OOOOOOOXXX 9.00
Tomáš SeveraTomáš Severa
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 NM
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.781.811.841.87 Body
1 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.81 OXOXXX 11.00
2 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.81 OXOXXX 9.00
3 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.78 OXOXXX 8.00
4 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.70 OXOXXX 7.00
5 Jakub ZitkoJakub Zitko
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 1.60 OXOXXX 6.00
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 DNP
Dominik ChmelíkDominik Chmelík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 NM
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.601.631.66 Body
1 Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 1.63 -OOOOOXXX 11.00
2 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 1.55 OOXOXOXXX 9.00
3 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 1.50 -XXOOXXX 8.00
4 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1.50 OOXOXXX 7.00
5 Eliška SittováEliška Sittová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 1.40 OXXX 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.75 Body
1 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.50 OOOXOXXX 11.00
MB Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.55
Zuzana VeselkováZuzana Veselková
AC PardubiceAC Pardubice
01 NM
Celkem 3 závodníků