Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Veselí nad Lužnicí (21. 5. 2017)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 60.78
2 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 53.55
3 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 45.24
4 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 43.52
5 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 43.31
6 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 42.86
7 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 42.44
8 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 42.39
9 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 40.65
10 Jan BoháčJan Boháč
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 37.02
11 Kryštof KubátKryštof Kubát
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 35.86
12 Teodor JanoušekTeodor Janoušek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 35.37
13 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 32.28
14 Adam PetrákAdam Petrák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 32.04
15 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 31.57
16 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 31.50
17 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 30.15
18 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 25.22
19 David PísekDavid Písek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 23.56
20 Michal DušákMichal Dušák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 21.76
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 DNS
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 53.45
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 47.59
3 Valérie VálkováValérie Válková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
04 42.00
4 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 40.39
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 39.94
6 Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 39.27
7 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 37.22
8 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 36.18
9 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 33.16
10 Klára VolfováKlára Volfová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 32.93
11 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 32.34
12 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 31.80
13 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 30.97
14 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 29.19
15 Eva JanošíkováEva Janošíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 28.39
16 Tereza DočkalováTereza Dočkalová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 26.80
17 Tereza ŘádováTereza Řádová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 25.78
18 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 25.37
19 Natálie VolfováNatálie Volfová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 23.06
20 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 23.06
21 Tereza FlíčkováTereza Flíčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 19.80
22 Andrea UrbanováAndrea Urbanová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 19.06
23 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 18.00
Celkem 23 závodníků