Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

51. Mistrovství ČR veteránů na dráze

Hranice (10. 6. 2017)

100 m - Veteráni (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BurdaJiří Burda 67 Slavoj Banes PacovSlavoj Banes Pacov 12.79
2 Josef ČesákJosef Česák 65 AC PardubiceAC Pardubice 13.33
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.69
4 Drahoslav ČesákDrahoslav Česák 61 AC PardubiceAC Pardubice 14.44
5 Josef DrábekJosef Drábek 59 Slavoj ČerčanySlavoj Čerčany 14.75
6 Milan BelianskyMilan Beliansky 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 14.77
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KopalFrantišek Kopal 78 Mladá BoleslavMladá Boleslav 12.82
2 Vladislav KrinkeVladislav Krinke 52 LitoměřiceLitoměřice 14.87
3 Milan HozdaMilan Hozda 45 Zásada-ZbytkyZásada-Zbytky 16.72
4 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.29
Jindřich JermářJindřich Jermář 36 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.30
2 Pavel MichalovičPavel Michalovič 54 TJ LanškrounTJ Lanškroun 14.67
3 Stepan MichalovicStepan Michalovic 52 1. FC Zamberk1. FC Zamberk 15.20
Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír StankoVladimír Stanko 61 NeregistrovanýNeregistrovaný 13.94
2 Roman RendekRoman Rendek 62 Aktívne vykopavky PrievidzaAktívne vykopavky Prievidza 14.17
3 Ladislav SzibillaLadislav Szibilla 63 Aktívne vykopavky PrievidzaAktívne vykopavky Prievidza 14.35
4 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16.74
Stanislav ŠestákStanislav Šesták 65 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.10
2 Václav TomanVáclav Toman 72 Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové 13.25
3 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.81
4 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 13.92
5 Václav ŠtefekVáclav Štefek 51 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.11
Celkem 5 závodníků

100 m - Veteránky (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.30
2 Štěpánka GottvaldováŠtěpánka Gottvaldová 72 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.60
3 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 14.80
4 Jana ČesákováJana Česáková 69 AC PardubiceAC Pardubice 15.92
5 Viera SzibillováViera Szibillová 70 Aktívne vykopavky PrievidzaAktívne vykopavky Prievidza 16.58
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14.51
2 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.90
3 Renáta OlešňanováRenáta Olešňanová 60 Aktívne vykopavky PrievidzaAktívne vykopavky Prievidza 24.14
Ludmila SarofinováLudmila Sarofinová 38 TJ Sokol HodonínTJ Sokol Hodonín DNS
Erika ZapalováErika Zapalová 66 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 5 závodníků