Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje (západ) mladšího žactva v pětiboji

Slaný (14. 5. 2017)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 56.69 365
2 Marián DražanMarián Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 53.29 336
3 Matěj ŠolcMatěj Šolc
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 52.12 326
4 Ondřej FialaOndřej Fiala
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 48.92 299
5 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 48.03 291
6 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 46.92 282
MS Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 45.06 266
MS Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 44.83 264
9 David MachálekDavid Machálek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 44.66 263
10 Matěj JarušekMatěj Jarušek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 44.15 259
11 Samuel NejedlýSamuel Nejedlý
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 44.04 258
12 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 43.92 257
13 Dominik LevýDominik Levý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 42.69 246
14 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 41.38 236
15 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 40.64 229
16 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 40.62 229
17 Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 39.74 222
18 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 38.00 208
19 David KunzDavid Kunz
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 36.08 192
20 Lukáš LandaLukáš Landa
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 35.02 184
21 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 34.42 179
22 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 34.28 178
23 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 32.08 160
24 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 31.89 158
25 Ondřej MlchOndřej Mlch
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 31.41 155
26 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 31.37 154
27 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 30.89 150
28 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 30.38 146
29 Alexander ObstAlexander Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 30.05 144
30 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 29.46 139
31 Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 29.23 137
32 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 28.03 128
33 Adam KočkaAdam Kočka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 27.90 127
34 Jakub HalfarJakub Halfar
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 27.26 122
35 Tomáš PánekTomáš Pánek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 22.21 83
36 Jaroslav BrožJaroslav Brož
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 18.59 56
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 51.16 494
2 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 45.36 422
3 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 43.64 401
4 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 43.00 393
5 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 40.49 362
6 Thao Linh DangThao Linh Dang
AK BílinaAK Bílina
04 39.89 354
7 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 39.47 349
8 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 36.92 318
9 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 35.39 300
10 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 33.96 283
11 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 33.50 277
12 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 32.30 263
13 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 32.29 263
14 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 32.12 261
15 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 31.85 258
16 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 31.26 251
17 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 31.08 248
18 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 30.90 246
19 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 30.50 242
20 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 29.48 230
21 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 29.02 224
22 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 28.99 224
23 Julie VoráčkováJulie Voráčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 27.88 211
24 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 27.54 207
25 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 26.51 195
26 Tereza PlacatkováTereza Placatková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 25.68 185
27 Nikol VeseckáNikol Vesecká
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 25.67 185
28 Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 25.26 180
29 Tereza BártíkováTereza Bártíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 25.08 178
30 Veronika PohlováVeronika Pohlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 24.02 166
31 Sofie MatouškováSofie Matoušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 23.98 166
32 Hana BodnarováHana Bodnarová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 22.78 152
33 Nikola ŠulcováNikola Šulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 22.09 144
34 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 22.02 144
35 Marie HolakovskáMarie Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 21.51 138
36 Kristýna VránováKristýna Vránová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 21.50 138
37 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 20.45 126
38 Veronika LevákováVeronika Leváková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 20.24 124
39 Pavla FiškováPavla Fišková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 20.15 123
40 Eliška BendováEliška Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 19.89 120
41 Anna SvátkováAnna Svátková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 19.64 117
42 Kateřina BabkováKateřina Babková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 16.08 78
Celkem 42 závodníků