Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ staršího žactva a přípravky

Tábor (27. 5. 2017)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.05
2 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.39
3 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.55
4 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.59
5 Matěj BláhaMatěj Bláha 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.79
6 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.89
7 Štěpán PlánekŠtěpán Plánek 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.53
Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ValekMartin Valek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.80
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.82
3 Jan HlouškaJan Hlouška 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.05
4 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.11
5 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.21
6 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.25
7 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.84
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.04
3 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.28
4 Miroslav SokolMiroslav Sokol 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.54
5 David SendreiDavid Sendrei 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.58
6 Ondřej PleskačOndřej Pleskač 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.95
7 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.53
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.95
3 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.96
4 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.59
5 Jiří HrdoušekJiří Hrdoušek 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.07
6 Vašek MlčkovskýVašek Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.27
7 Filip NovákFilip Novák 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 27.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 07.81
2 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.03
3 Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.25
4 Antonín BílekAntonín Bílek 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.65
5 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.88
6 Jakub ČechtickýJakub Čechtický 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.94
7 Jakub DouchaJakub Doucha 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.20
Celkem 7 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 27.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.47
2 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.68
3 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 07.70
4 Martin ValekMartin Valek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.73
5 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.74
6 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.83
7 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.88
8 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.14
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 07.95
2 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.16
3 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.59
4 Tina LojkováTina Lojková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.60
5 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.90
6 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.44
Lucie PrixováLucie Prixová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.17
2 Anna TrnkováAnna Trnková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.38
3 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.52
4 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.58
5 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.59
6 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.62
7 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.52
2 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.08
3 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.20
4 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.46
5 Aneta ŠafaříkováAneta Šafaříková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.66
6 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.15
7 Barbora StřelečkováBarbora Střelečková 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.89
2 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.01
3 Lilien LunterováLilien Lunterová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.11
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.78
5 Viktorie MíkováViktorie Míková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.85
6 Aneta RoudenskáAneta Roudenská 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09.44
Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 27.5.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.77
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.97
3 Ella JedlinskáElla Jedlinská 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.60
4 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.01
5 Adéla KoštiálováAdéla Koštiálová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.67
Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 27.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.06
2 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.23
3 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.45
4 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.46
5 Nicol HodinováNicol Hodinová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.47
6 Viola HrouzkováViola Hrouzková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.54
7 Zuzana HoudkováZuzana Houdková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (so, 27.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.32
2 Bára BrabencováBára Brabencová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.38
3 Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.56
4 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.70
5 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 08.81
6 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.28
7 Veronika ČechováVeronika Čechová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (so, 27.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.01
2 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.44
3 Sára ŠrámkováSára Šrámková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.91
4 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.95
5 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.35
6 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.20
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 27.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.47
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.67
3 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 07.69
4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.79
5 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.91
6 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.93
7 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.95
8 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.04
Celkem 8 závodníků