Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo krajského přeboru družstev žáků mladších

Zlín (24. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.77 6.50
2 Tomáš TobolaTomáš Tobola 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.31
3 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.41
4 Filip AdámekFilip Adámek 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.67
5 Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.69
6 Marek MičkalMarek Mičkal 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.93
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KiszaLukáš Kisza 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.01 4.00
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.53
3 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.97
4 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.09
5 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.10
6 Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 24.5.2017) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard PešatEduard Pešat 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.22 2.00
2 Vojtěch ŠmardaVojtěch Šmarda 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.25 1.00
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.64
4 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.88
5 Jakub HorákJakub Horák 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.89
6 Matyáš KedraMatyáš Kedra 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.94
7 Tomáš MartykánTomáš Martykán 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.39
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 24.5.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DrábekTomáš Drábek 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.43 11.00
2 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.65 9.00
3 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.72 8.00
4 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.77 6.50
5 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.90 5.00
6 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.12 3.00
7 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.48
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 24.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VaškováVeronika Vašková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.31
2 Valerie StrakováValerie Straková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.48
3 Tereza MiklíkováTereza Miklíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.96
4 Michaela ČernochováMichaela Černochová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.59
5 Žaneta PuškárováŽaneta Puškárová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.96
Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 24.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.68 5.50
2 Klára KlemšováKlára Klemšová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.35
3 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.88
4 Eliška BuroňováEliška Buroňová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.05
5 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.68
6 Romana KovářováRomana Kovářová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.21
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 24.5.2017) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.62
2 Anna HrozováAnna Hrozová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.67
3 Karolína LanšperkováKarolína Lanšperková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.72
4 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.95
5 Tereza KraváčkováTereza Kraváčková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.04
6 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.63
Tereza ŠustkováTereza Šustková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 24.5.2017) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.77
2 Elizabeth TomkováElizabeth Tomková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.78
3 Bára VičánkováBára Vičánková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.97
4 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10.08
5 Amálie RománkováAmálie Románková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.11
6 Patrície MařákováPatrície Mařáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10.94
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 24.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.92 2.00
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.05 1.00
3 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.15
4 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.23
5 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.16
6 Kristýna MullerováKristýna Mullerová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.55
7 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.58
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 24.5.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.21 11.00
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.30 9.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.31 8.00
4 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.41 7.00
5 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.68 5.50
6 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.71 4.00
7 Adéla DaňkováAdéla Daňková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.90 3.00
Celkem 7 závodníků