III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj
Neratovice (14. 5. 2017)60 m - Muži
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HumplŠimon Humpl | 02 | Sokol Roztoky u Prahy | 07.78 | 9 | ||||||||||||||
2 | Daniel BarešDaniel Bareš | 04 | TJ Neratovice | 08.32 | 7 | ||||||||||||||
3 | Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk | 03 | Sokol Roztoky u Prahy | 08.43 | 6 | ||||||||||||||
4 | Martin AndresMartin Andres | 01 | Sokol Roztoky u Prahy | 08.44 | |||||||||||||||
5 | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice | 08.57 | 5 | ||||||||||||||
6 | Adam HroudaAdam Hrouda | 03 | TJ Neratovice | 08.82 | |||||||||||||||
7 | Martin PásekMartin Pásek | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 09.08 | 4 | ||||||||||||||
8 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Neratovice | 09.12 | |||||||||||||||
9 | František SlabaFrantišek Slaba | 04 | TJ Neratovice | 09.19 | |||||||||||||||
10 | Matěj ŠpiclMatěj Špicl | 05 | Atletika Líbeznice | 09.21 | |||||||||||||||
11 | Ondřej HudecOndřej Hudec | 05 | TJ Neratovice | 09.51 | |||||||||||||||
12 | Marek SmékalMarek Smékal | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 09.71 | |||||||||||||||
13 | Šimon LacinaŠimon Lacina | 04 | TJ Neratovice | 09.74 | |||||||||||||||
14 | Jan JankůJan Janků | 07 | Neratovice | 09.75 | |||||||||||||||
15 | Petr RonovskýPetr Ronovský | 44 | AC Praha 1890 | 10.42 | 3 | ||||||||||||||
16 | Jan HušekJan Hušek | 10 | Neratovice | 10.93 | |||||||||||||||
17 | Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Bohemians Praha | 11.38 | 2 | ||||||||||||||
18 | Tomáš StrnadTomáš Strnad | 07 | Čelákovice | 11.93 | 1 | ||||||||||||||
19 | Václav HejdaVáclav Hejda | 26 | ASK Slavia Praha | 14.43 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
60 m - Ženy
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KálalováTereza Kálalová | 03 | A. C. Sparta Praha | 08.45 | |||||||||||||||
2 | Sára PšeničkováSára Pšeničková | 03 | TJ Neratovice | 08.59 | 10 | ||||||||||||||
3 | Natálie ChalupováNatálie Chalupová | 04 | TJ Neratovice | 08.62 | 9 | ||||||||||||||
4 | Jana ŠpinkováJana Špinková | 03 | TJ Neratovice | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Kristýna PasovskáKristýna Pasovská | 04 | TJ Neratovice | 08.91 | |||||||||||||||
6 | Caroline GrygarováCaroline Grygarová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 08.99 | 8 | ||||||||||||||
7 | Nicol FingerhutováNicol Fingerhutová | 04 | TJ Neratovice | 09.06 | |||||||||||||||
8 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | TJ Neratovice | 09.10 | |||||||||||||||
9 | Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková | 05 | TJ Neratovice | 09.13 | |||||||||||||||
10 | Terezie StaňkováTerezie Staňková | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 09.15 | 7 | ||||||||||||||
11 | Natálie LeváNatálie Levá | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 09.19 | |||||||||||||||
12 | Markéta MaierováMarkéta Maierová | 04 | Atletika Líbeznice | 09.25 | |||||||||||||||
13 | Klára LedvinováKlára Ledvinová | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 09.37 | 6 | ||||||||||||||
14 | Zuzana ZumrováZuzana Zumrová | 05 | Atletika Líbeznice | 09.43 | |||||||||||||||
14 | Nicole VilímováNicole Vilímová | 06 | TJ Neratovice | 09.43 | |||||||||||||||
16 | Veronika ChrpováVeronika Chrpová | 02 | Atletika Benešov | 09.45 | 5 | ||||||||||||||
17 | Hana HuškováHana Hušková | 05 | TJ Neratovice | 09.48 | |||||||||||||||
18 | Nikola VaňkováNikola Vaňková | 05 | Sokol Roztoky u Prahy | 09.59 | 4 | ||||||||||||||
19 | Nikola KocourkováNikola Kocourková | 06 | Neratovice | 09.61 | |||||||||||||||
20 | Alice VeranováAlice Veranová | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 09.82 | 3 | ||||||||||||||
21 | Aneta HanouskováAneta Hanousková | 08 | Sokol Roztoky u Prahy | 09.83 | 2 | ||||||||||||||
22 | Helena KrejčíHelena Krejčí | 05 | Atletika Benešov | 09.94 | 1 | ||||||||||||||
23 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice | 10.05 | |||||||||||||||
24 | Romana BrzákováRomana Brzáková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 10.11 | |||||||||||||||
25 | Sabina LaškováSabina Lašková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 10.24 | |||||||||||||||
26 | Renáta MaierováRenáta Maierová | 04 | Atletika Líbeznice | 10.37 | |||||||||||||||
27 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | Neratovice | 10.44 | |||||||||||||||
28 | Klára BrodskáKlára Brodská | 07 | Líbeznice | 10.45 | |||||||||||||||
29 | Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová | 05 | TJ Neratovice | 10.57 | |||||||||||||||
30 | Anna EnglickáAnna Englická | 08 | Neratovice | 11.33 | |||||||||||||||
31 | Nela NovotnáNela Novotná | 08 | Neratovice | 11.44 | |||||||||||||||
32 | Elena MatouškováElena Matoušková | 03 | Benešov | 11.54 | |||||||||||||||
33 | Anna KlausováAnna Klausová | 42 | ASK Slavia Praha | 11.62 | |||||||||||||||
34 | Nela KocourkováNela Kocourková | 11 | Neratovice | 11.74 | |||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
100 m - Muži
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice | 13.85 | |||||||||||||||
MS | Antonín JankovskýAntonín Jankovský | 42 | ASK Slavia Praha | 16.49 | |||||||||||||||
MS | Petr RonovskýPetr Ronovský | 44 | AC Praha 1890 | 16.52 | |||||||||||||||
MS | Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Bohemians Praha | 18.61 | |||||||||||||||
MS | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 22.42 | |||||||||||||||
MS | Václav HejdaVáclav Hejda | 26 | ASK Slavia Praha | 24.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Markéta MaierováMarkéta Maierová | 04 | Atletika Líbeznice | 14.90 | |||||||||||||||
MS | Klára LedvinováKlára Ledvinová | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 15.16 | |||||||||||||||
MS | Zuzana ZumrováZuzana Zumrová | 05 | Atletika Líbeznice | 15.41 | |||||||||||||||
MS | Nikola VaňkováNikola Vaňková | 05 | Sokol Roztoky u Prahy | 15.60 | |||||||||||||||
MS | Alice VeranováAlice Veranová | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 16.20 | |||||||||||||||
MS | Anna KlausováAnna Klausová | 42 | ASK Slavia Praha | 19.21 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Muži
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HumplŠimon Humpl | 02 | Sokol Roztoky u Prahy | 18.94 | 7 | ||||||||||||||
2 | Daniel BarešDaniel Bareš | 04 | TJ Neratovice | 20.37 | 5 | ||||||||||||||
3 | Adam HroudaAdam Hrouda | 03 | TJ Neratovice | 21.15 | 4 | ||||||||||||||
4 | Martin AndresMartin Andres | 01 | Sokol Roztoky u Prahy | 21.24 | 3 | ||||||||||||||
5 | David ŠpiclDavid Špicl | 03 | Líbeznice | 21.32 | |||||||||||||||
6 | Adam VyšínskýAdam Vyšínský | 03 | TJ Neratovice | 21.60 | |||||||||||||||
7 | Matěj ŠpiclMatěj Špicl | 05 | Atletika Líbeznice | 22.40 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch AntošVojtěch Antoš | 03 | Sokol Roztoky u Prahy | 22.48 | |||||||||||||||
9 | František SlabaFrantišek Slaba | 04 | TJ Neratovice | 22.90 | |||||||||||||||
10 | Radek HušekRadek Hušek | 03 | TJ Neratovice | 23.28 | |||||||||||||||
11 | Ondřej HudecOndřej Hudec | 05 | TJ Neratovice | 23.63 | |||||||||||||||
12 | Vojta PacholíkVojta Pacholík | 03 | Neratovice | 23.94 | |||||||||||||||
13 | Matyáš MikulaMatyáš Mikula | 02 | Sokol Roztoky u Prahy | 24.04 | |||||||||||||||
14 | Jan JankůJan Janků | 07 | Neratovice | 24.12 | |||||||||||||||
15 | Marek SmékalMarek Smékal | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 24.26 | |||||||||||||||
16 | Antonín JankovskýAntonín Jankovský | 42 | ASK Slavia Praha | 25.45 | 2 | ||||||||||||||
17 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 37.29 | 1 | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
150 m - Ženy
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caroline GrygarováCaroline Grygarová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 21.11 | 10 | ||||||||||||||
2 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | TJ Neratovice | 21.35 | 8 | ||||||||||||||
3 | Barbora DobiášováBarbora Dobiášová | 02 | Atletika Benešov | 21.50 | 7 | ||||||||||||||
4 | Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková | 05 | TJ Neratovice | 21.99 | 6 | ||||||||||||||
5 | Terezie StaňkováTerezie Staňková | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 22.13 | 5 | ||||||||||||||
6 | Kristýna PasovskáKristýna Pasovská | 04 | TJ Neratovice | 22.37 | |||||||||||||||
7 | Natálie LeváNatálie Levá | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 22.64 | |||||||||||||||
8 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 23.08 | 4 | ||||||||||||||
9 | Veronika ChrpováVeronika Chrpová | 02 | Atletika Benešov | 23.10 | |||||||||||||||
10 | Nikola KocourkováNikola Kocourková | 06 | Neratovice | 23.45 | |||||||||||||||
11 | Nikola VaňkováNikola Vaňková | 05 | Český Brod | 24.22 | 3 | ||||||||||||||
12 | Alice VeranováAlice Veranová | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 24.47 | 2 | ||||||||||||||
13 | Helena KrejčíHelena Krejčí | 05 | Atletika Benešov | 24.52 | |||||||||||||||
14 | Aneta HanouskováAneta Hanousková | 08 | Sokol Roztoky u Prahy | 24.61 | 1 | ||||||||||||||
15 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | Neratovice | 24.75 | |||||||||||||||
16 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice | 24.80 | |||||||||||||||
17 | Romana BrzákováRomana Brzáková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 25.05 | |||||||||||||||
18 | Sabina LaškováSabina Lašková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 25.55 | |||||||||||||||
19 | Tereza KrajánkováTereza Krajánková | 06 | Neratovice | 27.33 | |||||||||||||||
20 | Klára BrodskáKlára Brodská | 07 | Líbeznice | 27.89 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
300 m - Muži
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HumplŠimon Humpl | 02 | Sokol Roztoky u Prahy | 43.00 | 5 | ||||||||||||||
2 | Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk | 03 | Sokol Roztoky u Prahy | 44.54 | 3 | ||||||||||||||
3 | Adam VyšínskýAdam Vyšínský | 03 | TJ Neratovice | 45.06 | 2 | ||||||||||||||
4 | David ŠpiclDavid Špicl | 03 | Líbeznice | 46.95 | |||||||||||||||
5 | Matyáš MikulaMatyáš Mikula | 02 | Sokol Roztoky u Prahy | 50.02 | |||||||||||||||
6 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 83.88 | 1 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Ženy
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole VilímováNicole Vilímová | 06 | TJ Neratovice | 48.58 | 6 | ||||||||||||||
2 | Terezie StaňkováTerezie Staňková | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 50.14 | 4 | ||||||||||||||
3 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 50.33 | 3 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 01 | Sokol Roztoky u Prahy | 50.92 | 2 | ||||||||||||||
5 | Eliška PeterkováEliška Peterková | 04 | Benešov | 54.90 | 1 | ||||||||||||||
6 | Elena MatouškováElena Matoušková | 03 | Benešov | 64.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav MrázVáclav Mráz | 83 | ASK Slavia Praha | 2:22.20 | |||||||||||||||
2 | Jiří ŠmídJiří Šmíd | 84 | TJ Neratovice | 2:24.70 | 3 | ||||||||||||||
3 | Adam VyšínskýAdam Vyšínský | 03 | TJ Neratovice | 2:25.70 | 1 | ||||||||||||||
4 | Radek HušekRadek Hušek | 03 | TJ Neratovice | 2:34.43 | |||||||||||||||
5 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Neratovice | 2:40.65 | |||||||||||||||
6 | Vojta PacholíkVojta Pacholík | 03 | Neratovice | 2:41.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ženy
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 01 | Sokol Roztoky u Prahy | 2:43.63 | 4 | ||||||||||||||
2 | Eliška PeterkováEliška Peterková | 04 | Benešov | 2:49.43 | 2 | ||||||||||||||
3 | Hana HuškováHana Hušková | 05 | TJ Neratovice | 3:10.38 | 1 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Muži
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andres, Antoš, Humpl, Dvorčuk Andres, Antoš, Humpl, Dvorčuk | Sokol Roztoky u Prahy | 60.52 | 3 | |||||||||||||||
2 | Pásek M., Pásek J., Pásek K., Strnad Pásek M., Pásek J., Pásek K., Strnad | Čelákovice | 69.61 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Ženy
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jelínková, Šenková, Chalupová, Pšeničková) Jelínková, Šenková, Chalupová, Pšeničková) | Neratovice A | 55.74 | 6 | |||||||||||||||
2 | Grygarová, Staňková, Levá, Kálalová) Grygarová, Staňková, Levá, Kálalová) | Čelákovice | 55.90 | 4 | |||||||||||||||
3 | Jakubcová, Ludvíčková, Chrpová, Dobiášová) Jakubcová, Ludvíčková, Chrpová, Dobiášová) | Benešov | 57.64 | 3 | |||||||||||||||
4 | Faltýnková, Hušková, Pasovská, Vilímová) Faltýnková, Hušková, Pasovská, Vilímová) | Nerativice B | 58.07 | 2 | |||||||||||||||
5 | Vaňková, Lašková, Brzáková, Ledvinová) Vaňková, Lašková, Brzáková, Ledvinová) | Český Brod | 62.96 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Muži
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeněk PálaZdeněk Pála
Český Brod |
82 | 1.62 | 8 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch AntošVojtěch Antoš
Sokol Roztoky u Prahy |
03 | 1.40 | 6 | |||||||||||||||
3 |
Daniel BarešDaniel Bareš
TJ Neratovice |
04 | 1.35 | 5 | |||||||||||||||
4 |
Martin PásekMartin Pásek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 1.35 | 4 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk
Sokol Roztoky u Prahy |
03 | 1.25 | 3 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ Neratovice |
05 | 1.25 | 2 | |||||||||||||||
7 |
Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha |
37 | 1.10 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KálalováTereza Kálalová
A. C. Sparta Praha |
03 | 1.50 | ||||||||||||||||
2 |
Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 1.50 | 6 | |||||||||||||||
3 |
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ Neratovice |
05 | 1.30 | 4 | |||||||||||||||
4 |
Terezie StaňkováTerezie Staňková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
02 | 1.30 | 3 | |||||||||||||||
5 |
Natálie LeváNatálie Levá
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 1.30 | ||||||||||||||||
6 |
Nikola VaňkováNikola Vaňková
Český Brod |
05 | 1.25 | 2 | |||||||||||||||
7 |
Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
05 | 1.10 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Muži
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeněk PálaZdeněk Pála
Český Brod |
82 | 5.21 | 9 | |||||||||||||||
2 |
Šimon HumplŠimon Humpl
Sokol Roztoky u Prahy |
02 | 4.66 | 7 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk
Sokol Roztoky u Prahy |
03 | 4.50 | 6 | |||||||||||||||
4 |
Oto ČechOto Čech
TJ Neratovice |
56 | 4.29 | 5 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch AntošVojtěch Antoš
Sokol Roztoky u Prahy |
03 | 4.22 | ||||||||||||||||
6 |
Šimon LacinaŠimon Lacina
TJ Neratovice |
04 | 4.15 | 4 | |||||||||||||||
7 |
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice |
05 | 4.07 | ||||||||||||||||
8 |
Marek SmékalMarek Smékal
Sokol Roztoky u Prahy |
04 | 3.84 | ||||||||||||||||
9 |
Martin PásekMartin Pásek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 3.80 | 3 | |||||||||||||||
10 |
Jan JankůJan Janků
Neratovice |
07 | 3.64 | ||||||||||||||||
11 |
Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha |
37 | 3.11 | 2 | |||||||||||||||
12 |
Antonín JankovskýAntonín Jankovský
ASK Slavia Praha |
42 | 3.02 | ||||||||||||||||
13 |
Jan HušekJan Hušek
Neratovice |
10 | 2.82 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš StrnadTomáš Strnad
Čelákovice |
07 | 2.79 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ženy
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KálalováTereza Kálalová
A. C. Sparta Praha |
03 | 4.97 | ||||||||||||||||
2 |
Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ Neratovice |
04 | 4.61 | 8 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ Neratovice |
04 | 4.52 | 6 | |||||||||||||||
4 |
Karolína BlechováKarolína Blechová
TJ Neratovice |
02 | 4.42 | ||||||||||||||||
5 |
Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ Neratovice |
03 | 4.37 | ||||||||||||||||
6 |
Ema JelínkováEma Jelínková
TJ Neratovice |
05 | 4.32 | ||||||||||||||||
7 |
Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika Líbeznice |
04 | 4.29 | ||||||||||||||||
8 |
Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ Neratovice |
06 | 4.11 | ||||||||||||||||
9 |
Eliška PeterkováEliška Peterková
Benešov |
04 | 4.00 | 5 | |||||||||||||||
10 |
Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
Atletika Benešov |
02 | 3.90 | 4 | |||||||||||||||
11 |
Hana HuškováHana Hušková
TJ Neratovice |
05 | 3.71 | ||||||||||||||||
12 |
Veronika JakubcováVeronika Jakubcová
Atletika Benešov |
02 | 3.70 | ||||||||||||||||
13 |
Helena KrejčíHelena Krejčí
Atletika Benešov |
05 | 3.68 | ||||||||||||||||
14 |
Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u Prahy |
08 | 3.53 | 3 | |||||||||||||||
15 |
Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ Neratovice |
05 | 3.50 | ||||||||||||||||
16 |
Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice |
05 | 3.49 | ||||||||||||||||
17 |
Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
05 | 3.47 | 2 | |||||||||||||||
18 |
Nikola KocourkováNikola Kocourková
Neratovice |
06 | 3.41 | ||||||||||||||||
19 |
Tereza KrajánkováTereza Krajánková
Neratovice |
06 | 3.35 | ||||||||||||||||
20 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
Neratovice |
08 | 3.28 | ||||||||||||||||
21 |
Anna EnglickáAnna Englická
Neratovice |
08 | 3.17 | ||||||||||||||||
22 |
Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika Líbeznice |
04 | 3.15 | ||||||||||||||||
23 |
Klára BrodskáKlára Brodská
Líbeznice |
07 | 3.06 | ||||||||||||||||
24 |
Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
05 | 3.00 | 1 | |||||||||||||||
25 |
Nela NovotnáNela Novotná
Neratovice |
08 | 3.00 | ||||||||||||||||
26 |
Elena MatouškováElena Matoušková
Benešov |
03 | 2.85 | ||||||||||||||||
27 |
Nela KocourkováNela Kocourková
Neratovice |
11 | 2.58 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Klára KučerováKlára Kučerová
TJ Neratovice |
04 | 10.90 | ||||||||||||||||
MS |
Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika Líbeznice |
04 | 07.52 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice |
05 | 07.57 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 08.12 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ Neratovice |
02 | 14.40 | ||||||||||||||||
MS |
František SlabaFrantišek Slaba
TJ Neratovice |
04 | 07.56 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vlasta HanouskováVlasta Hanousková
Sokol Roztoky u Prahy |
75 | 08.00 | 3 | |||||||||||||||
2 |
Veronika JakubcováVeronika Jakubcová
Atletika Benešov |
02 | 07.34 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Sokol Kolín-atletika |
84 | 12.47 | 3 | |||||||||||||||
2 |
Zdeněk PálaZdeněk Pála
Český Brod |
82 | 07.58 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ Neratovice |
02 | 37.58 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 17.84 | 3 | |||||||||||||||
2 |
Vlasta HanouskováVlasta Hanousková
Sokol Roztoky u Prahy |
75 | 13.48 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Sokol Kolín-atletika |
84 | 40.24 | 4 | |||||||||||||||
2 |
Josef KřehnáčJosef Křehnáč
Sokol Roztoky u Prahy |
87 | 21.18 | 2 | |||||||||||||||
3 |
Zdeněk PálaZdeněk Pála
Český Brod |
82 | 18.32 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Klára KučerováKlára Kučerová
TJ Neratovice |
04 | 26.33 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza KučerováTereza Kučerová
Neratovice |
08 | 20.00 | ||||||||||||||||
MS |
Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ Neratovice |
05 | 15.09 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice |
05 | 21.67 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Veteráni
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha |
37 | 22.30 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Tereza KálalováTereza Kálalová
A. C. Sparta Praha |
03 | 30.88 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Veteránky
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Anna KlausováAnna Klausová
ASK Slavia Praha |
42 | 11.16 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ Neratovice |
02 | 26.86 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vlasta HanouskováVlasta Hanousková
Sokol Roztoky u Prahy |
75 | 23.12 | 3 | |||||||||||||||
2 |
Anna KlausováAnna Klausová
ASK Slavia Praha |
42 | 12.09 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef KřehnáčJosef Křehnáč
Sokol Roztoky u Prahy |
87 | 28.09 | 3 | |||||||||||||||
2 |
Zdeněk PálaZdeněk Pála
Český Brod |
82 | 21.08 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(ne, 14.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Tereza KálalováTereza Kálalová
A. C. Sparta Praha |
03 | 44.07 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ Neratovice |
05 | 40.34 | ||||||||||||||||
MS |
Nicol FingerhutováNicol Fingerhutová
TJ Neratovice |
04 | 37.44 | ||||||||||||||||
MS |
Klára KučerováKlára Kučerová
TJ Neratovice |
04 | 37.20 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza KučerováTereza Kučerová
Neratovice |
08 | 36.70 | ||||||||||||||||
MS |
Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ Neratovice |
06 | 36.12 | ||||||||||||||||
MS |
Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ Neratovice |
05 | 32.29 | ||||||||||||||||
MS |
Nikola KocourkováNikola Kocourková
Neratovice |
06 | 29.79 | ||||||||||||||||
MS |
Hana HuškováHana Hušková
TJ Neratovice |
05 | 28.94 | ||||||||||||||||
MS |
Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice |
05 | 27.75 | ||||||||||||||||
MS |
Nela NovotnáNela Novotná
Neratovice |
08 | 21.87 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza KrajánkováTereza Krajánková
Neratovice |
06 | 19.47 | ||||||||||||||||
MS |
Nela KocourkováNela Kocourková
Neratovice |
11 | 15.50 | ||||||||||||||||
MS |
Anna EnglickáAnna Englická
Neratovice |
08 | 14.25 | ||||||||||||||||
MS |
Klára BrodskáKlára Brodská
Líbeznice |
07 | 14.21 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokol Roztoky Sokol Roztoky | Sokol Roztoky | 63 | ||||||||||||||||
2 | Neratovice Neratovice | Neratovice | 43 | ||||||||||||||||
3 | Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod | Slavoj Český Brod | 37 | ||||||||||||||||
4 | Spartak Čelákovice Spartak Čelákovice | Spartak Čelákovice | 16 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokol Roztoky Sokol Roztoky | Sokol Roztoky | 137 | ||||||||||||||||
2 | Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod | Slavoj Český Brod | 115 | ||||||||||||||||
3 | Neratovice Neratovice | Neratovice | 81 | ||||||||||||||||
4 | Spartak Čelákovice Spartak Čelákovice | Spartak Čelákovice | 18 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neratovice Neratovice | Neratovice | 66 | ||||||||||||||||
2 | Spartak Čelákovice Spartak Čelákovice | Spartak Čelákovice | 47 | ||||||||||||||||
3 | Benešov Benešov | Benešov | 28 | ||||||||||||||||
4 | Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod | Slavoj Český Brod | 25 | ||||||||||||||||
5 | Sokol Roztoky Sokol Roztoky | Sokol Roztoky | 23 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neratovice Neratovice | Neratovice | 104 | ||||||||||||||||
2 | Spartak Čelákovice Spartak Čelákovice | Spartak Čelákovice | 88 | ||||||||||||||||
3 | Sokol Roztoky Sokol Roztoky | Sokol Roztoky | 78 | ||||||||||||||||
4 | Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod | Slavoj Český Brod | 70 | ||||||||||||||||
5 | Benešov Benešov | Benešov | 56 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |