výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj

Neratovice (14. 5. 2017)

60 m - Muži

(ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 07.78 9
2 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.32 7
3 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.43 6
4 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.44
5 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.57 5
6 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.82
7 Martin PásekMartin Pásek 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.08 4
8 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.12
9 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.19
10 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.21
11 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.51
12 Marek SmékalMarek Smékal 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.71
13 Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.74
14 Jan JankůJan Janků 07 NeratoviceNeratovice 09.75
15 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.42 3
16 Jan HušekJan Hušek 10 NeratoviceNeratovice 10.93
17 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 11.38 2
18 Tomáš StrnadTomáš Strnad 07 ČelákoviceČelákovice 11.93 1
19 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.43
Celkem 19 závodníků

60 m - Ženy

(ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.45
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.59 10
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.62 9
4 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.81
5 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.91
6 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.99 8
7 Nicol FingerhutováNicol Fingerhutová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.06
8 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.10
9 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.13
10 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.15 7
11 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.19
12 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.25
13 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.37 6
14 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.43
14 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.43
16 Veronika ChrpováVeronika Chrpová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.45 5
17 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.48
18 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.59 4
19 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 NeratoviceNeratovice 09.61
20 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.82 3
21 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.83 2
22 Helena KrejčíHelena Krejčí 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.94 1
23 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.05
24 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.11
25 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.24
26 Renáta MaierováRenáta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.37
27 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 NeratoviceNeratovice 10.44
28 Klára BrodskáKlára Brodská 07 LíbezniceLíbeznice 10.45
29 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.57
30 Anna EnglickáAnna Englická 08 NeratoviceNeratovice 11.33
31 Nela NovotnáNela Novotná 08 NeratoviceNeratovice 11.44
32 Elena MatouškováElena Matoušková 03 BenešovBenešov 11.54
33 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.62
34 Nela KocourkováNela Kocourková 11 NeratoviceNeratovice 11.74
Celkem 34 závodníků