výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mladšího žactva

Svitavy (10. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel JůzaPavel Jůza 04 LITOMLITOM 08.79
2 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 SOKZASOKZA 09.04
3 Michal VacekMichal Vacek 04 CTREBCTREB 09.20
4 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 SOKZASOKZA 09.51
5 Kristián DzurkoKristián Dzurko 05 ATPOLATPOL 09.86
Poznámky:
B
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 SOKZASOKZA 09.13
2 Matěj PecháčekMatěj Pecháček 05 SVITASVITA 09.38
3 Matěj JansaMatěj Jansa 05 SVITASVITA 09.41
4 Jan KrálJan Král 06 ATPOLATPOL 10.40
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LataJan Lata 04 LITOMLITOM 08.67
2 Jiří WinklerJiří Winkler 06 SOKZASOKZA 09.48
MS Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AKMTRAKMTR 09.66
4 Jindřich HerákJindřich Herák 04 SOKZASOKZA 09.77
5 Tomáš MachTomáš Mach 07 ATPOLATPOL 09.99
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel JůzaPavel Jůza 04 LITOMLITOM 08.66 11
2 Jan LataJan Lata 04 LITOMLITOM 08.68 9
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 SOKZASOKZA 09.08 8
4 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 SOKZASOKZA 09.28 7
5 Michal VacekMichal Vacek 04 CTREBCTREB 09.30 6
6 Matěj PecháčekMatěj Pecháček 05 SVITASVITA 09.45 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 SOKZASOKZA 09.60 4
2 Matěj JansaMatěj Jansa 05 SVITASVITA 09.70 3
3 Jiří WinklerJiří Winkler 06 SOKZASOKZA 09.80 2
4 Kristián DzurkoKristián Dzurko 05 ATPOLATPOL 10.00 1
5 Jindřich HerákJindřich Herák 04 SOKZASOKZA 10.10
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 CTREBCTREB 09.12
2 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 LITOMLITOM 09.47
3 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 SVITASVITA 09.51
4 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AKMTRAKMTR 09.86
5 Tereza PatakiTereza Pataki 05 USORLUSORL 10.13
6 Michaela CihlářováMichaela Cihlářová 05 ATPOLATPOL 10.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 SVITASVITA 08.96
2 Veronika KmoškováVeronika Kmošková 04 LITOMLITOM 09.01
3 Kateřina HolakovskáKateřina Holakovská 05 USORLUSORL 09.80
4 Lucie PtáčkováLucie Ptáčková 05 ATPOLATPOL 10.66
5 Markéta HorákováMarkéta Horáková 06 AKMTRAKMTR 11.41
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 CTREBCTREB 08.54
2 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 SVITASVITA 09.29
3 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 LITOMLITOM 09.69
4 Barbora OtcovskáBarbora Otcovská 05 ATPOLATPOL 09.95
5 Barbora StekláBarbora Steklá 08 SVITASVITA 10.31
6 Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková 05 ATPOLATPOL 10.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová 04 SVITASVITA 09.65
2 Johanka BorkováJohanka Borková 07 CTREBCTREB 09.80
3 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 ATPOLATPOL 09.80
4 Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 SVITASVITA 09.97
5 Beata BenkováBeata Benková 06 LITOMLITOM 10.16
6 Tereza NečasováTereza Nečasová 07 AKMTRAKMTR 11.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ProkešováAnna Prokešová 04 LITOMLITOM 09.37
2 Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková 04 SVITASVITA 09.67
3 Natálie KasalováNatálie Kasalová 06 AKMTRAKMTR 09.80
4 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATPOLATPOL 09.90
5 Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 ATPOLATPOL 10.10
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 CTREBCTREB 08.55 11
2 Veronika KmoškováVeronika Kmošková 04 LITOMLITOM 08.94 9
3 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 SVITASVITA 09.07 8
4 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 CTREBCTREB 09.17 7
5 Anna ProkešováAnna Prokešová 04 LITOMLITOM 09.29 6
6 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 SVITASVITA 09.42 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 LITOMLITOM 09.42 4
2 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 SVITASVITA 09.64 3
3 Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková 04 SVITASVITA 09.86 2
4 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 LITOMLITOM 09.99 1
Klára ŠejnohováKlára Šejnohová 04 SVITASVITA DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 LITOMLITOM 23.37 7
MS Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AKMTRAKMTR 25.36
3 Josef BurešJosef Bureš 06 CTREBCTREB 25.46 3
4 Jan KrálJan Král 06 ATPOLATPOL 26.48 2
5 Tomáš MachTomáš Mach 07 ATPOLATPOL 27.07 1
MS Jiří VacekJiří Vacek 08 SOKZASOKZA 27.34
1 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATPOLATPOL 22.37 11
2 Jan PalatkaJan Palatka 04 SVITASVITA 22.71 9
3 Matěj PecháčekMatěj Pecháček 05 SVITASVITA 23.32 8
4 Tomáš BednářTomáš Bednář 04 ATPOLATPOL 23.77 6
5 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 CTREBCTREB 23.85 5
6 Tomáš NyklTomáš Nykl 04 ATPOLATPOL 25.37 4
Celkem 12 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 SVITASVITA 22.27 8
2 Tereza PatakiTereza Pataki 05 USORLUSORL 24.57 2
3 Klára BrychtováKlára Brychtová 06 LITOMLITOM 24.78
4 Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková 05 ATPOLATPOL 26.86
5 Natálie NeumeisterováNatálie Neumeisterová 06 ATPOLATPOL 27.85
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolakovskáKateřina Holakovská 05 USORLUSORL 24.87
2 Sofie HoudkováSofie Houdková 06 LITOMLITOM 26.19
3 Adéla NěmcováAdéla Němcová 04 ATPOLATPOL 26.56
4 Lucie ZahálkováLucie Zahálková 05 CTREBCTREB 28.18
5 Markéta HorákováMarkéta Horáková 06 AKMTRAKMTR 29.91
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATPOLATPOL 20.96 11
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 CTREBCTREB 21.04 9
3 Kateřina MotlováKateřina Motlová 05 SVITASVITA 24.69
4 Barbora OtcovskáBarbora Otcovská 05 ATPOLATPOL 24.76
5 Žaneta HoráčkováŽaneta Horáčková 05 USORLUSORL 24.82
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 04 ATPOLATPOL 23.74 6
2 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 CTREBCTREB 24.32 4
3 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 USORLUSORL 24.57 2
4 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 ATPOLATPOL 24.87
5 Justýna MaděrováJustýna Maděrová 05 SVITASVITA 24.88
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 CTREBCTREB 23.26 7
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 SVITASVITA 24.20 5
3 Eliška BačákováEliška Bačáková 05 AKMTRAKMTR 24.57 2
4 Natálie KalasováNatálie Kalasová 06 AKMTRAKMTR 24.82
5 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATPOLATPOL 25.50
6 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 ATPOLATPOL 26.32
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PalatkaJan Palatka 04 SVITASVITA 2:27.65 11
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 LITOMLITOM 2:27.70 9
3 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATPOLATPOL 2:36.51 8
4 Tomáš JadrnýTomáš Jadrný 04 CTREBCTREB 2:43.62 7
5 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 CTREBCTREB 2:47.03 6
6 Tomáš NyklTomáš Nykl 04 ATPOLATPOL 2:52.72 5
7 Ondřej AkakOndřej Akak 05 SOKZASOKZA 2:53.76 4
MS Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AKMTRAKMTR 2:55.53
8 Antonín KönigAntonín König 05 CTREBCTREB 2:57.10 3
9 Pavel HuangPavel Huang 04 SVITASVITA 2:57.77 2
10 Jan HolecJan Holec 05 SVITASVITA 3:02.88 1
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 CTREBCTREB 2:34.51 11
2 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 CTREBCTREB 2:46.39 9
3 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 SVITASVITA 2:47.18 8
4 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AKMTRAKMTR 2:49.15 7
5 Jolana StupkováJolana Stupková 05 SVITASVITA 2:57.92 6
6 Kateřina VaculíkováKateřina Vaculíková 06 SVITASVITA 3:03.73 5
7 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 CTREBCTREB 3:05.38 4
8 Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová 04 LITOMLITOM 3:08.27 3
9 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATPOLATPOL 3:08.33 2
10 Jolana KolářováJolana Kolářová 06 LITOMLITOM 3:14.09 1
11 Adéla NěmcováAdéla Němcová 04 ATPOLATPOL 3:15.57
12 Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 ATPOLATPOL 3:19.16
13 Karolína SchuchováKarolína Schuchová 07 ATPOLATPOL 3:32.73
14 Tereza NečasováTereza Nečasová 07 AKMTRAKMTR 3:45.99
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 SVITASVITA 10.42 11
2 Jiří WinklerJiří Winkler 06 SOKZASOKZA 12.51 9
3 Ondřej BartošOndřej Bartoš 04 SVITASVITA 12.64 8
4 Filip RomanFilip Roman 04 SVITASVITA 14.04 7
5 Daniel VeselíkDaniel Veselík 05 LITOMLITOM 16.21 6
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 SVITASVITA 12.18 8
2 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 LITOMLITOM 13.10 7
3 Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková 05 ATPOLATPOL 13.55 4
4 Kateřina PruckováKateřina Prucková 05 AKMTRAKMTR 16.45 1
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATPOLATPOL 10.75 11
2 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AKMTRAKMTR 12.06 9
3 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 USORLUSORL 13.17 6
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 04 ATPOLATPOL 13.18 5
5 Anna ProkešováAnna Prokešová 04 LITOMLITOM 14.57 3
6 Apolena LipavskáApolena Lipavská 06 LITOMLITOM 15.76 2
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zvěřina, Kubíček, Jůza, Vávra Zvěřina, Kubíček, Jůza, Vávra LITOM"A"LITOM"A" 3:28.08 11
2 Němec, Háněl, Bobryšev, Brýdl J. Němec, Háněl, Bobryšev, Brýdl J. LITOM"B"LITOM"B" 3:33.60 9
3 Jadrný, Šimek, Štantejský, Bureš Jadrný, Šimek, Štantejský, Bureš CTREBCTREB 3:33.98 8
4 Tobiška, Matyáš, Herák, Jedlička Tobiška, Matyáš, Herák, Jedlička SOKZASOKZA 3:43.87 7
5 Bartoš, Holec, Pecháček, Huang Bartoš, Holec, Pecháček, Huang SVITASVITA 3:44.21 6
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čejková, Stodolová, Janků, Navrátilová Čejková, Stodolová, Janků, Navrátilová SVITA ASVITA A 3:29.17 11
2 Hejtmánková, Elčknerová, Chlupová, Stupková Hejtmánková, Elčknerová, Chlupová, Stupková SVITA BSVITA B 3:39.37 9
3 Dvořáková, Hejlová, Zahálková, Borková Dvořáková, Hejlová, Zahálková, Borková CTREBCTREB 3:46.20 8
4 Neumeisterová, Švecová, Němcová, Otcovská M. Neumeisterová, Švecová, Němcová, Otcovská M. ATPOLATPOL 3:51.79 7
5 Motlová, Marešová, Maděrová, Vaculíková Motlová, Marešová, Maděrová, Vaculíková SVITA CSVITA C 3:53.03 6
6 Balcarová, Houdková, Tomšů, Kolářová Balcarová, Houdková, Tomšů, Kolářová LITOMLITOM 3:57.06 5
7 Prucková, Bačáková, Matoušková, Horáková Prucková, Bačáková, Matoušková, Horáková AKMTRAKMTR 4:04.02 4
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
SVITASVITA
04 1.50 11
2 Jonáš VávraJonáš Vávra
LITOMLITOM
04 1.40 9
3 Tomáš BednářTomáš Bednář
ATPOLATPOL
04 1.35 8
4 Stanislav VodičkaStanislav Vodička
SVITASVITA
04 1.30 7
5 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev
LITOMLITOM
04 1.25 6
6 Ondřej BartošOndřej Bartoš
SVITASVITA
04 1.20 5
7 Tomáš NyklTomáš Nykl
ATPOLATPOL
04 1.15 4
Vítek HánělVítek Háněl
LITOMLITOM
04 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
SVITASVITA
04 1.30 11
2 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATPOLATPOL
06 1.25 9
3 Veronika KmoškováVeronika Kmošková
LITOMLITOM
04 1.25 8
4 Jolana StupkováJolana Stupková
SVITASVITA
05 1.25 7
5 Lucie DolečkováLucie Dolečková
AKMTRAKMTR
05 1.20 6
6 Apolena LipavskáApolena Lipavská
LITOMLITOM
06 1.15 5
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
SVITASVITA
04 4.62 11
2 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
SOKZASOKZA
04 4.60 9
3 Tomáš BednářTomáš Bednář
ATPOLATPOL
04 4.57 8
4 Michal VacekMichal Vacek
CTREBCTREB
04 4.13 7
5 Matěj JansaMatěj Jansa
SVITASVITA
05 4.06 6
6 Jakub NěmecJakub Němec
LITOMLITOM
07 4.04 5
7 Jan PalatkaJan Palatka
SVITASVITA
04 4.01 4
8 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl
LITOMLITOM
06 3.92 3
9 Kristián DzurkoKristián Dzurko
ATPOLATPOL
05 3.76 2
10 Jindřich HerákJindřich Herák
SOKZASOKZA
04 3.69 1
11 Milan TobiškaMilan Tobiška
SOKZASOKZA
06 3.69
12 Jiří MatyášJiří Matyáš
SOKZASOKZA
05 3.61
13 Tomáš MachTomáš Mach
ATPOLATPOL
07 3.53
14 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský
CTREBCTREB
05 3.37
15 Jan HolecJan Holec
SVITASVITA
05 3.30
16 Daniel VeselíkDaniel Veselík
LITOMLITOM
05 3.28
17 Filip RomanFilip Roman
SVITASVITA
04 3.20
MS Jiří VacekJiří Vacek
SOKZASOKZA
08 3.25
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová
CTREBCTREB
04 4.71 11
2 Veronika KmoškováVeronika Kmošková
LITOMLITOM
04 4.51 9
3 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová
CTREBCTREB
05 4.17 8
4 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková
CTREBCTREB
04 4.14 7
5 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová
SVITASVITA
04 4.09 6
6 Jolana MatouškováJolana Matoušková
AKMTRAKMTR
04 3.81 5
7 Veronika StodolováVeronika Stodolová
SVITASVITA
05 3.79 4
8 Apolena LipavskáApolena Lipavská
LITOMLITOM
06 3.55 3
9 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková
LITOMLITOM
06 3.53 2
10 Natálie KasalováNatálie Kasalová
AKMTRAKMTR
06 3.47 1
11 Žaneta HoráčkováŽaneta Horáčková
USORLUSORL
05 3.43
12 Michaela CihlářováMichaela Cihlářová
ATPOLATPOL
05 3.42
13 Beata BenkováBeata Benková
LITOMLITOM
06 3.41
14 Kateřina MotlováKateřina Motlová
SVITASVITA
05 3.40
15 Barbora JankůBarbora Janků
SVITASVITA
07 3.40
16 Klára BrychtováKlára Brychtová
LITOMLITOM
06 3.35
17 Tereza PatakiTereza Pataki
USORLUSORL
05 3.35
18 Natálie NeumeisterováNatálie Neumeisterová
ATPOLATPOL
06 3.33
19 Kateřina PruckováKateřina Prucková
AKMTRAKMTR
05 3.28
20 Kateřina HolakovskáKateřina Holakovská
USORLUSORL
05 3.23
21 Ema DvořákováEma Dvořáková
CTREBCTREB
04 3.19
22 Johanka BorkováJohanka Borková
CTREBCTREB
07 3.16
23 Veronika ČervenáVeronika Červená
ATPOLATPOL
06 3.15
24 Lucie PtáčkováLucie Ptáčková
ATPOLATPOL
05 3.07
25 Lucie ZahálkováLucie Zahálková
CTREBCTREB
05 3.03
26 Barbora StekláBarbora Steklá
SVITASVITA
08 3.02
27 Karolína SchuchováKarolína Schuchová
ATPOLATPOL
07 3.00
28 Jana MačekováJana Mačeková
SVITASVITA
05 2.95
29 Maombi JílkováMaombi Jílková
ATPOLATPOL
07 2.91
30 Tereza NečasováTereza Nečasová
AKMTRAKMTR
07 3.42
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
SVITASVITA
04 09.22 11
2 Anna ProkešováAnna Prokešová
LITOMLITOM
04 08.00 9
3 Aneta VoksováAneta Voksová
USORLUSORL
05 07.24 8
4 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
SVITASVITA
04 07.11 7
5 Jana MačekováJana Mačeková
SVITASVITA
05 06.87 6
6 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATPOLATPOL
06 06.85 5
7 Lucie ChlupováLucie Chlupová
SVITASVITA
04 06.62 4
8 Michaela TomšůMichaela Tomšů
LITOMLITOM
06 06.54 3
9 Markéta MarešováMarkéta Marešová
SVITASVITA
04 06.17 2
10 Nikola SedlákováNikola Sedláková
USORLUSORL
04 05.84 1
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LataJan Lata
LITOMLITOM
04 09.89 11
2 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev
LITOMLITOM
04 08.67 9
3 Stanislav VodičkaStanislav Vodička
SVITASVITA
04 08.36 8
4 Pavel JůzaPavel Jůza
LITOMLITOM
04 08.17 7
5 Marek BukáčekMarek Bukáček
ATPOLATPOL
04 07.46 6
6 Jan BrýdlJan Brýdl
LITOMLITOM
04 06.98 5
7 Filip RomanFilip Roman
SVITASVITA
04 05.80 4
8 Antonín KönigAntonín König
CTREBCTREB
05 05.65 3
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LataJan Lata
LITOMLITOM
04 56.99 11
2 Antonín ZvěřinaAntonín Zvěřina
LITOMLITOM
04 43.21 9
3 Jan KrálJan Král
ATPOLATPOL
06 40.88 8
4 Adam KubíčekAdam Kubíček
LITOMLITOM
05 40.70 7
5 Matěj JansaMatěj Jansa
SVITASVITA
05 39.39 6
6 Stanislav VodičkaStanislav Vodička
SVITASVITA
04 39.04 5
7 Michal VacekMichal Vacek
CTREBCTREB
04 32.88 4
8 Kristián DzurkoKristián Dzurko
ATPOLATPOL
05 32.14 3
9 Tomáš JadrnýTomáš Jadrný
CTREBCTREB
04 31.58 2
10 Antonín KönigAntonín König
CTREBCTREB
05 31.46 1
11 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
CTREBCTREB
05 28.92
12 Josef BurešJosef Bureš
CTREBCTREB
06 26.18
13 Ondřej AkakOndřej Akak
SOKZASOKZA
05 22.89
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 10.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
SVITASVITA
04 39.22 11
2 Eliška ČervenáEliška Červená
ATPOLATPOL
04 36.88 9
3 Michaela TomšůMichaela Tomšů
LITOMLITOM
06 36.78 8
4 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATPOLATPOL
06 33.90 7
5 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
USORLUSORL
04 31.83 6
6 Veronika StodolováVeronika Stodolová
SVITASVITA
05 31.72 5
7 Eliška BačákováEliška Bačáková
AKMTRAKMTR
06 30.48 4
8 Michaela CihlářováMichaela Cihlářová
ATPOLATPOL
05 30.23 3
9 Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová
LITOMLITOM
04 29.97 2
10 Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková
SVITASVITA
04 29.78 1
11 Markéta MarešováMarkéta Marešová
SVITASVITA
04 28.98
12 Klára BrychtováKlára Brychtová
LITOMLITOM
06 28.44
13 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
SVITASVITA
04 27.67
14 Kateřina HejlováKateřina Hejlová
CTREBCTREB
06 25.62
15 Amálie BednářováAmálie Bednářová
ATPOLATPOL
06 24.64
16 Jana MačekováJana Mačeková
SVITASVITA
05 23.87
17 Lucie PtáčkováLucie Ptáčková
ATPOLATPOL
05 22.64
18 Karolína SchuchováKarolína Schuchová
ATPOLATPOL
07 21.18
19 Aneta VoksováAneta Voksová
USORLUSORL
05 19.57
20 Barbora StekláBarbora Steklá
SVITASVITA
08 19.42
21 Maombi JílkováMaombi Jílková
ATPOLATPOL
07 14.26
22 Nikola SedlákováNikola Sedláková
USORLUSORL
04 13.68
MS Aneta SolníkováAneta Solníková
CHOCECHOCE
04 42.57
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl LITOMLITOM 144
2 TJ Svitavy TJ Svitavy SVITASVITA 138
3 Atletika Polička Atletika Polička ATPOLATPOL 77
4 ČTBR Iscarex Česká Třebová ČTBR Iscarex Česká Třebová CTREBCTREB 55
5 TJ Sokol Žamberk TJ Sokol Žamberk SOKZASOKZA 51
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Svitavy TJ Svitavy SVITASVITA 159
2 Iscarex junior tým Česká Třebová Iscarex junior tým Česká Třebová CTREBCTREB 96
3 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl LITOMLITOM 90
4 Atletika Polička Atletika Polička ATPOLATPOL 79
5 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová AKMTRAKMTR 39
6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí USORLUSORL 25
Celkem 6 závodníků