1. kolo KP družstev mladšího žactva
Svitavy (10. 5. 2017)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel JůzaPavel Jůza | 04 | LITOM | 08.79 | |||||||||||||||
2 | Lukáš JedličkaLukáš Jedlička | 04 | SOKZA | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Michal VacekMichal Vacek | 04 | CTREB | 09.20 | |||||||||||||||
4 | Jiří MatyášJiří Matyáš | 05 | SOKZA | 09.51 | |||||||||||||||
5 | Kristián DzurkoKristián Dzurko | 05 | ATPOL | 09.86 | |||||||||||||||
Poznámky:B |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan TobiškaMilan Tobiška | 06 | SOKZA | 09.13 | |||||||||||||||
2 | Matěj PecháčekMatěj Pecháček | 05 | SVITA | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Matěj JansaMatěj Jansa | 05 | SVITA | 09.41 | |||||||||||||||
4 | Jan KrálJan Král | 06 | ATPOL | 10.40 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan LataJan Lata | 04 | LITOM | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Jiří WinklerJiří Winkler | 06 | SOKZA | 09.48 | |||||||||||||||
MS | Jakub KoblovskýJakub Koblovský | 05 | AKMTR | 09.66 | |||||||||||||||
4 | Jindřich HerákJindřich Herák | 04 | SOKZA | 09.77 | |||||||||||||||
5 | Tomáš MachTomáš Mach | 07 | ATPOL | 09.99 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel JůzaPavel Jůza | 04 | LITOM | 08.66 | 11 | ||||||||||||||
2 | Jan LataJan Lata | 04 | LITOM | 08.68 | 9 | ||||||||||||||
3 | Lukáš JedličkaLukáš Jedlička | 04 | SOKZA | 09.08 | 8 | ||||||||||||||
4 | Milan TobiškaMilan Tobiška | 06 | SOKZA | 09.28 | 7 | ||||||||||||||
5 | Michal VacekMichal Vacek | 04 | CTREB | 09.30 | 6 | ||||||||||||||
6 | Matěj PecháčekMatěj Pecháček | 05 | SVITA | 09.45 | 5 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří MatyášJiří Matyáš | 05 | SOKZA | 09.60 | 4 | ||||||||||||||
2 | Matěj JansaMatěj Jansa | 05 | SVITA | 09.70 | 3 | ||||||||||||||
3 | Jiří WinklerJiří Winkler | 06 | SOKZA | 09.80 | 2 | ||||||||||||||
4 | Kristián DzurkoKristián Dzurko | 05 | ATPOL | 10.00 | 1 | ||||||||||||||
5 | Jindřich HerákJindřich Herák | 04 | SOKZA | 10.10 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | CTREB | 09.12 | |||||||||||||||
2 | Andrea BalcarováAndrea Balcarová | 04 | LITOM | 09.47 | |||||||||||||||
3 | Aneta ElčknerováAneta Elčknerová | 04 | SVITA | 09.51 | |||||||||||||||
4 | Jana MatouškováJana Matoušková | 04 | AKMTR | 09.86 | |||||||||||||||
5 | Tereza PatakiTereza Pataki | 05 | USORL | 10.13 | |||||||||||||||
6 | Michaela CihlářováMichaela Cihlářová | 05 | ATPOL | 10.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | SVITA | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Veronika KmoškováVeronika Kmošková | 04 | LITOM | 09.01 | |||||||||||||||
3 | Kateřina HolakovskáKateřina Holakovská | 05 | USORL | 09.80 | |||||||||||||||
4 | Lucie PtáčkováLucie Ptáčková | 05 | ATPOL | 10.66 | |||||||||||||||
5 | Markéta HorákováMarkéta Horáková | 06 | AKMTR | 11.41 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | CTREB | 08.54 | |||||||||||||||
2 | Lucie ČejkováLucie Čejková | 05 | SVITA | 09.29 | |||||||||||||||
3 | Klaudie HoudkováKlaudie Houdková | 06 | LITOM | 09.69 | |||||||||||||||
4 | Barbora OtcovskáBarbora Otcovská | 05 | ATPOL | 09.95 | |||||||||||||||
5 | Barbora StekláBarbora Steklá | 08 | SVITA | 10.31 | |||||||||||||||
6 | Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková | 05 | ATPOL | 10.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ŠejnohováKlára Šejnohová | 04 | SVITA | 09.65 | |||||||||||||||
2 | Johanka BorkováJohanka Borková | 07 | CTREB | 09.80 | |||||||||||||||
3 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | ATPOL | 09.80 | |||||||||||||||
4 | Justýna MaděrováJustýna Maděrová | 05 | SVITA | 09.97 | |||||||||||||||
5 | Beata BenkováBeata Benková | 06 | LITOM | 10.16 | |||||||||||||||
6 | Tereza NečasováTereza Nečasová | 07 | AKMTR | 11.65 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ProkešováAnna Prokešová | 04 | LITOM | 09.37 | |||||||||||||||
2 | Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková | 04 | SVITA | 09.67 | |||||||||||||||
3 | Natálie KasalováNatálie Kasalová | 06 | AKMTR | 09.80 | |||||||||||||||
4 | Natálie KadidlováNatálie Kadidlová | 06 | ATPOL | 09.90 | |||||||||||||||
5 | Amálie BednářováAmálie Bednářová | 06 | ATPOL | 10.10 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | CTREB | 08.55 | 11 | ||||||||||||||
2 | Veronika KmoškováVeronika Kmošková | 04 | LITOM | 08.94 | 9 | ||||||||||||||
3 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | SVITA | 09.07 | 8 | ||||||||||||||
4 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | CTREB | 09.17 | 7 | ||||||||||||||
5 | Anna ProkešováAnna Prokešová | 04 | LITOM | 09.29 | 6 | ||||||||||||||
6 | Lucie ČejkováLucie Čejková | 05 | SVITA | 09.42 | 5 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 10.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea BalcarováAndrea Balcarová | 04 | LITOM | 09.42 | 4 | ||||||||||||||
2 | Aneta ElčknerováAneta Elčknerová | 04 | SVITA | 09.64 | 3 | ||||||||||||||
3 | Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková | 04 | SVITA | 09.86 | 2 | ||||||||||||||
4 | Klaudie HoudkováKlaudie Houdková | 06 | LITOM | 09.99 | 1 | ||||||||||||||
Klára ŠejnohováKlára Šejnohová | 04 | SVITA | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |