Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje

Nýřany (27. 5. 2017)
skok vysoký - Muži (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin ZeinertMartin Zeinert 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.86 11.00
2 Petr ŠímaPetr Šíma 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.81 9.00
3 Robin JaššoRobin Jaššo 99 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 1.61 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman JabůrekRoman Jabůrek 72 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3.40 11.00
2 Robert JaššoRobert Jaššo 69 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2.60 9.00
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2.40 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.80
skok daleký - Muži (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KřížekJakub Křížek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.88 11.00
2 Hun Viet NguyenHun Viet Nguyen 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5.65 9.00
3 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5.36 8.00
trojskok - Muži (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Robin JaššoRobin Jaššo 99 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 12.18 11.00
2 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.88 9.00
3 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.90 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KudějPavel Kuděj 78 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 13.26 11.00
2 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.81
3 David RancDavid Ranc 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.32 9.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KudějPavel Kuděj 78 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 39.40 11.00
2 David RancDavid Ranc 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.03 9.00
3 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.93
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.63
2 Pavel PittrPavel Pittr 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.07 11.00
3 David RancDavid Ranc 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.66 9.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška PapežováEliška Papežová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 39.42
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 38.38
2 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 34.73
3 Klára ZýmováKlára Zýmová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.45
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.92
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael RubášMichael Rubáš 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 42.22
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PechJan Pech 79 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 45.50 11.00
2 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.54 9.00
3 Ondřej VáchaOndřej Vácha 90 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 42.68 8.00