Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva

Kladno (2. 6. 2017)
skok vysoký - Ml. žáci (pátek, 2.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1.55
2 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.40
3 Matěj SivákMatěj Sivák 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.40
skok vysoký - Ml. žákyně (pátek, 2.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.39
2 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.36
3 Anna FoltýnováAnna Foltýnová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.33
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 2.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.28
2 Matěj SivákMatěj Sivák 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4.91
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.85
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 2.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4.63
2 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4.58
3 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.55
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (pátek, 2.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada BaštováLada Baštová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.37
2 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.04
3 Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.52
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (pátek, 2.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.46
2 Filip TelenskýFilip Telenský 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.31
3 Martin KračekMartin Kraček 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.31
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (pátek, 2.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 30.79
2 Lada BaštováLada Baštová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.89
3 Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 24.18
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (pátek, 2.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin KračekMartin Kraček 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.47
2 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 31.40
3 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 30.84