Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva

Kladno (2. 6. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.15
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.32
3 Martin PásekMartin Pásek 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.99
4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.22
5 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.29
6 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.84
7 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.39
Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
2 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
3 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.84
4 Matěj TyleMatěj Tyle 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.01
5 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.05
6 Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.38
7 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.85
2 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.16
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.25
4 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.39
5 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.58
6 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.67
7 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.83
8 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.88
2 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.25
3 Jakub SekyraJakub Sekyra 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.37
4 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.41
5 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.66
6 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.94
7 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.98
8 Sebastian LibišSebastian Libiš 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.35
2 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.69
3 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.15
4 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.63
5 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.86
6 Lukáš RoškotLukáš Roškot 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.93
7 Alex KavalčíkAlex Kavalčík 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.98
8 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.24
2 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.41
3 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.41
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.16
2 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.17
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.32
4 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.49
5 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.85
2 Martin PásekMartin Pásek 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.85
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.85
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.05
5 Matěj TyleMatěj Tyle 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.10
David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.59
2 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.95
3 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.27
4 Lucie VáchováLucie Váchová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.07
5 Renáta MaierováRenáta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.14
6 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.46
Natálie HodoušováNatálie Hodoušová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Barbora LíbováBarbora Líbová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.53
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.11
3 Anna FialováAnna Fialová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.20
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.46
5 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.49
6 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.63
7 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.87
8 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.70
2 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.83
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.15
4 Eliška DrescherováEliška Drescherová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.52
5 Klára EndrštováKlára Endrštová 04 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 09.83
6 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.98
7 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.33
8 Eliška StárováEliška Stárová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.80
2 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.80
3 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.29
4 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50
5 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.88
6 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.12
7 Elonor MakrisElonor Makris 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.53
2 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.73
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.10
4 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.32
5 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.43
6 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.58
7 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.09
8 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.87
2 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.08
3 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.09
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.54
5 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.62
6 Vanesa HrubáVanesa Hrubá 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.24
2 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.64
3 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.36
MS Margarita AgapováMargarita Agapová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.36
Barbora HuňkováBarbora Huňková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.48
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.54
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.70
4 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.71
5 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
6 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.74
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.79
2 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85
3 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.91
4 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.94
5 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.03
6 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.08
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.05
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 49.23
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 50.94
5 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 51.10
4 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 51.10
6 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 51.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jalil CookJalil Cook 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.83
2 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 46.00
3 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 48.78
4 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 51.62
5 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 51.65
6 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.55
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 44.36
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.08
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.01
4 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 49.06
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 53.10
6 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 56.17
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 44.64
2 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 48.94
3 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 51.57
4 Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 53.57
5 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.95
6 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.23
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 54.50
2 Samuel GolombekSamuel Golombek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 54.91
3 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 59.07
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SmékalMarek Smékal 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 51.14
2 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 52.30
MS Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.72
MS Jakub StrakaJakub Straka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.84
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 47.19
2 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 48.63
3 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 48.80
4 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 49.14
Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... DNS
Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.97
2 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 55.69
3 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 55.83
4 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 56.52
5 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 57.49
6 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.83
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 54.33
2 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 56.43
3 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.48
4 Vanesa HrubáVanesa Hrubá 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60.31
Natálie HodoušováNatálie Hodoušová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Barbora HuňkováBarbora Huňková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 50.21
2 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 55.03
3 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.77
4 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 58.74
5 Markéta HviščováMarkéta Hviščová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.46
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 48.58
2 Karolína MaláKarolína Malá 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 50.93
3 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 50.99
4 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 52.28
5 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 54.81
6 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 57.79
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 47.76
2 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 51.09
3 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.66
4 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 53.12
5 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 53.81
6 Anežka SedlákováAnežka Sedláková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.66
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 50.32
2 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.14
3 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.04
4 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.21
5 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.54
Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.46
2 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.88
3 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.82
4 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.93
5 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.74
6 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 61.96
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.37
2 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 55.93
3 Jana ZrzaváJana Zrzavá 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 58.29
Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 49.87
MS Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.05
MS Margarita AgapováMargarita Agapová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 55.94
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:18.62
2 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:25.51
4 Adam HořejšíAdam Hořejší 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:32.25
5 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:42.13
6 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:44.20
7 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:45.43
8 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:46.32
9 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:47.51
10 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:49.57
11 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:49.87
12 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:53.22
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.76
2 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:36.40
3 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:41.58
4 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:45.41
5 Jaroslav ChladJaroslav Chlad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.52
6 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:56.83
7 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:58.32
8 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:59.65
9 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:02.02
10 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:10.08
11 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:12.75
MS Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.27
MS Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.15
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:27.66
2 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:41.07
3 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:42.61
4 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:48.27
5 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.25
6 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:49.93
7 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:52.23
8 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2:53.40
9 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:53.47
10 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:57.44
11 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:00.78
12 Eliška DrescherováEliška Drescherová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:03.38
13 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:06.21
Barbora LíbováBarbora Líbová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:27.66
2 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:41.07
3 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:42.61
4 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:48.27
5 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.25
6 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:49.93
7 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:52.23
8 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2:53.40
9 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:53.47
10 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:57.44
11 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:00.78
12 Eliška DrescherováEliška Drescherová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:03.38
13 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:06.21
Celkem 13 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.79
2 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.96
3 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.44
4 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.85
5 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.48
6 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.87
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.70
2 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.79
3 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.00
4 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.37
5 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.42
6 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.47
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HořejšíAdam Hořejší 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.03
2 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.38
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 12.76
4 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.03
MS Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.18
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.65
2 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11.59
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.86
4 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.95
5 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.25
6 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.52
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.59
2 Caroline FormánkováCaroline Formánková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.37
3 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.66
4 Anna Františka CyraniAnna Františka Cyrani 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12.83
5 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.89
6 Jitka UrbanováJitka Urbanová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 13.13
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.20
2 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 12.41
3 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.93
4 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.03
5 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.31
6 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 14.46
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mach, Dražan, Šolc, Jarušek Mach, Dražan, Šolc, Jarušek SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 32.27
2 Vosyka, Vosyka, Nerad, Ullman Vosyka, Vosyka, Nerad, Ullman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.34
3 Saint-Bonnet, Hanousek, Obst, Čurda Saint-Bonnet, Hanousek, Obst, Čurda Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 34.18
Cook, česnek, Klabzuba, Todt Cook, česnek, Klabzuba, Todt Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 34.18
5 Sekyra, Sitek, Škrlant, Vyleťal Sekyra, Sitek, Škrlant, Vyleťal TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36.06
6 Palásek, Urban, Holina, Vaníček Palásek, Urban, Holina, Vaníček Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 36.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Telenský, Sivák, Eliáš, Maršík Telenský, Sivák, Eliáš, Maršík SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 34.10
2 Cedidla, Golombek, Klusoň, Smékal Cedidla, Golombek, Klusoň, Smékal Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 36.38
3 Havel, Hospodár, Polák, Kulhánek Havel, Hospodár, Polák, Kulhánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.45
4 Černý, Slavík, Chyba, Bajer Černý, Slavík, Chyba, Bajer Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.52
5 Vydra, Veselí, Svoboda, Pech Vydra, Veselí, Svoboda, Pech Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 37.95
6 Kavalčík, Lhoták, Němec, Roštok Kavalčík, Lhoták, Němec, Roštok TEPO Kladno BTEPO Kladno B 39.07
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bareš, Slaba, Huml, Hudec Bareš, Slaba, Huml, Hudec TJ NeratoviceTJ Neratovice 34.09
2 Rudolf, Šátek, Hercík, Boháč Rudolf, Šátek, Hercík, Boháč T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 34.65
3 Černý, Bačík, Placatka, Burda Černý, Bačík, Placatka, Burda SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 35.64
4 Fikar, Jícha. Velíšek, Šmejkal Fikar, Jícha. Velíšek, Šmejkal TEPO Kladno BTEPO Kladno B 37.07
5 Horáček, Čermák, Rájek, Vydra Horáček, Čermák, Rájek, Vydra A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Voráčková, Bendová, Anýžová, Běličková Voráčková, Bendová, Anýžová, Běličková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 33.40
2 Chalupová, Kučerová Kr., Faltýnková, Pasovská Chalupová, Kučerová Kr., Faltýnková, Pasovská TJ NeratoviceTJ Neratovice 33.75
3 Hulová, Neradová, Titelbachová, Bartíková Hulová, Neradová, Titelbachová, Bartíková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.85
4 Rutková, Landová, Adámková, Levá Rutková, Landová, Adámková, Levá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.03
5 Krejčová, Řiháková, Čapková, Matoušková Krejčová, Řiháková, Čapková, Matoušková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 36.52
6 Baštová, Malá, Smetanová, Volková Baštová, Malá, Smetanová, Volková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 37.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jírová, Chrastinová C., Selementová, Vesecká Jírová, Chrastinová C., Selementová, Vesecká SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 34.95
2 Chaloupková, Tišerová, Škutová, Badinová Chaloupková, Tišerová, Škutová, Badinová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.14
3 Vrbová, Drescherová, Dolanová, Lacková Vrbová, Drescherová, Dolanová, Lacková T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 35.89
4 Vilímová, Jelínková, Kučerová K., Kyšková Vilímová, Jelínková, Kučerová K., Kyšková TJ NeratoviceTJ Neratovice 36.67
5 Foltýnová, Tlamichová, Blažková, Jelínková Foltýnová, Tlamichová, Blažková, Jelínková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.82
6 Cyráni, Cedilová, Illichová, Havlíková Cyráni, Cedilová, Illichová, Havlíková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 38.71
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dostálová, Vlasatá, Křivonosková, Formánková Dostálová, Vlasatá, Křivonosková, Formánková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.35
2 Zumrová, Maierová, Brodská, Vágnerová Zumrová, Maierová, Brodská, Vágnerová Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 36.57
3 Šťastná, Cepáková, Vokurková, Kloučková Šťastná, Cepáková, Vokurková, Kloučková TEPO Kladno BTEPO Kladno B 37.67
4 ChRastinová J., Peškařová, ¨Petříková, Váchová ChRastinová J., Peškařová, ¨Petříková, Váchová SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... 37.72
5 Fialová, Vaníčková, Joudalová, Kuncová Fialová, Vaníčková, Joudalová, Kuncová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 38.16
6 Svatošová, Smolíková, Sedláková, Hviščová Svatošová, Smolíková, Sedláková, Hviščová TEPO Kladno BTEPO Kladno B 38.49
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chrastinová E., Kasnová, Oudová, Placatková Chrastinová E., Kasnová, Oudová, Placatková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 33.00
2 Endštová, Ketmanová, Chaloupková, Letová Endštová, Ketmanová, Chaloupková, Letová TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 36.23
3 Grigová, Tlacháčová, Tůmová, Vlčková Grigová, Tlacháčová, Tůmová, Vlčková TEPO Kladno CTEPO Kladno C 38.18
4 Fedorková, Procházková, Kosová, Svatošová J., Fedorková, Procházková, Kosová, Svatošová J., TEPO Kladno BTEPO Kladno B 38.19
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.55
2 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.40
3 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 1.40
4 Martin PásekMartin Pásek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.35
5 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.30
6 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.30
7 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.25
8 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 1.25
9 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.25
10 Dominik LevýDominik Levý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.25
11 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.25
12 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.15
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.39
2 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.36
3 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.33
4= Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.25
4= Klára EndrštováKlára Endrštová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
04 1.25
6= Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1.25
6= Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.25
8 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.25
9= Anna Františka CyraniAnna Františka Cyrani
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.25
9= Nela ProcházkováNela Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.25
11 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.20
12 Helena TrešlováHelena Trešlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.20
13= Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.20
13= Eva SmolíkováEva Smolíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.20
13= Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.20
16 Lucie MyrdaczováLucie Myrdaczová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.20
17= Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.15
17= Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.15
19 Ema TlacháčováEma Tlacháčová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.10
Anežka SedlákováAnežka Sedláková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 NM
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.28
2 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.91
3 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.85
4 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.71
5 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.66
6 Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.57
7 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.44
8 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 4.33
9 Jakub SekyraJakub Sekyra
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4.27
10 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.21
11 Štěpán NeradŠtěpán Nerad
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.08
12 Petr VeselýPetr Veselý
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.03
13 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.02
14 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.93
15 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.89
16 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.88
17 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.85
18 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.82
19 Karel LhotákKarel Lhoták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.80
20 Matyáš HavelMatyáš Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.71
21 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.59
22 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3.53
23 Josef VaníčekJosef Vaníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.52
24 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.39
25 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.09
Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 DNS
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.63
2 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.58
3 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.55
4 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.55
5 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.54
6 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.49
7 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.40
8 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.36
9 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.33
10 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.27
11 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.24
12 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.23
13 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.96
14 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 3.95
15 Andrea ChaloupkováAndrea Chaloupková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
04 3.91
16 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.89
17 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.89
18 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 3.84
19 Karolína MaláKarolína Malá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.81
20 Eliška BendováEliška Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.81
21 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.80
22 Sofie MatouškováSofie Matoušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3.70
23 Lucie LetováLucie Letová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 3.69
24 Veronika LevákováVeronika Leváková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.68
25 Nikola ŠulcováNikola Šulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.65
26 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.61
27 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.61
28 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.60
29 Jitka UrbanováJitka Urbanová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 3.59
30 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.56
31 Anna FialováAnna Fialová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.53
32 Nikola CepákováNikola Cepáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.47
33 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.47
34 Zuzana FantováZuzana Fantová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.46
35 Lucie VáchováLucie Váchová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.42
36 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.36
37 Anna GrigováAnna Grigová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.29
38 Helena TrešlováHelena Trešlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.28
39 Justýna SvatošováJustýna Svatošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.24
40 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.12
MS Nikola LukavskáNikola Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.73
Celkem 41 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 10.37
2 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 10.04
3 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 09.52
4 Julie KetmanováJulie Ketmanová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
04 09.09
5 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 08.91
6 Sofie MatouškováSofie Matoušková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 08.40
7 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 08.39
8 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 08.37
9 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 08.27
10 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 08.10
11 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.93
12 Barbora KloučkováBarbora Kloučková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 07.64
13 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 07.37
14 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 07.00
15 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 06.86
16 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 06.70
17 Michaela SelementováMichaela Selementová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 06.65
18 Markéta HviščováMarkéta Hviščová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 06.45
19 Eliška StárováEliška Stárová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 05.62
20 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 05.49
21 Andrea ČernáAndrea Černá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 05.30
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 10.46
2 Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10.31
3 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 09.31
4 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 08.72
5 Kryštof VydraKryštof Vydra
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 08.64
6 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 08.54
7 Tomáš SitekTomáš Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 08.37
8 David EliášDavid Eliáš
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 07.71
9 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 06.74
10 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 06.59
11 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 06.47
12 Bořek MalíkBořek Malík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 06.06
13 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 06.06
14 Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 05.97
15 Vendelín FikarVendelín Fikar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 05.85
16 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 05.59
17 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 05.33
MS Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 06.20
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 30.79
2 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 24.89
3 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 24.18
4 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 23.45
5 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 23.04
6 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 22.38
7 Julie KetmanováJulie Ketmanová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
04 21.73
8 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 20.57
9 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 20.29
10 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 19.32
11 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 18.58
12 Eliška JelínkováEliška Jelínková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 18.48
13 Natálie KramlováNatálie Kramlová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 17.77
14 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 16.44
15 Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 16.23
16 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 14.75
17 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 14.41
18 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 13.19
19 Jana ZrzaváJana Zrzavá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 07.89
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 33.47
2 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 31.40
3 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 30.84
4 Marián DražanMarián Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 29.21
5 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 25.34
6 Tomáš SitekTomáš Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 25.27
7 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 25.19
8 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 24.74
9 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 24.69
10 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 22.25
11 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 20.69
12 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 20.36
13 Kryštof VydraKryštof Vydra
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 19.69
14 Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 19.33
15 Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 19.08
16 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 18.23
17 Alex KavalčíkAlex Kavalčík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 17.79
18 Marek SmékalMarek Smékal
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 17.48
19 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 17.09
20 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16.36
21 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 15.63
22 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 14.88
23 Bořek MalíkBořek Malík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 13.33
MS Martin BohmMartin Bohm
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16.88
MS Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 13.34
Celkem 25 závodníků