Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva

Kladno (2. 6. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:18.62
2 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:25.51
4 Adam HořejšíAdam Hořejší 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:32.25
5 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:42.13
6 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:44.20
7 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:45.43
8 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:46.32
9 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:47.51
10 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:49.57
11 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:49.87
12 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:53.22
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.76
2 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:36.40
3 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:41.58
4 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:45.41
5 Jaroslav ChladJaroslav Chlad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.52
6 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:56.83
7 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:58.32
8 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:59.65
9 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:02.02
10 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:10.08
11 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:12.75
MS Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.27
MS Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.15
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:27.66
2 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:41.07
3 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:42.61
4 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:48.27
5 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.25
6 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:49.93
7 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:52.23
8 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2:53.40
9 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:53.47
10 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:57.44
11 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:00.78
12 Eliška DrescherováEliška Drescherová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:03.38
13 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:06.21
Barbora LíbováBarbora Líbová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:27.66
2 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:41.07
3 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:42.61
4 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:48.27
5 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.25
6 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:49.93
7 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:52.23
8 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2:53.40
9 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:53.47
10 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:57.44
11 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:00.78
12 Eliška DrescherováEliška Drescherová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:03.38
13 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:06.21
Celkem 13 závodníků