výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva

Kladno (2. 6. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.15
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.32
3 Martin PásekMartin Pásek 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.99
4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.22
5 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.29
6 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.84
7 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.39
Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
2 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
3 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.84
4 Matěj TyleMatěj Tyle 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.01
5 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.05
6 Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.38
7 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.85
2 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.16
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.25
4 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.39
5 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.58
6 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.67
7 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.83
8 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.88
2 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.25
3 Jakub SekyraJakub Sekyra 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.37
4 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.41
5 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.66
6 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.94
7 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.98
8 Sebastian LibišSebastian Libiš 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.35
2 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.69
3 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.15
4 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.63
5 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.86
6 Lukáš RoškotLukáš Roškot 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.93
7 Alex KavalčíkAlex Kavalčík 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.98
8 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.24
2 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.41
3 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.41
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.16
2 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.17
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.32
4 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.49
5 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.85
2 Martin PásekMartin Pásek 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.85
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.85
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.05
5 Matěj TyleMatěj Tyle 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.10
David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.59
2 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.95
3 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.27
4 Lucie VáchováLucie Váchová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.07
5 Renáta MaierováRenáta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.14
6 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.46
Natálie HodoušováNatálie Hodoušová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Barbora LíbováBarbora Líbová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.53
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.11
3 Anna FialováAnna Fialová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.20
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.46
5 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.49
6 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.63
7 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.87
8 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.70
2 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.83
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.15
4 Eliška DrescherováEliška Drescherová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.52
5 Klára EndrštováKlára Endrštová 04 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 09.83
6 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.98
7 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.33
8 Eliška StárováEliška Stárová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.80
2 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.80
3 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.29
4 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50
5 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.88
6 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.12
7 Elonor MakrisElonor Makris 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.53
2 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.73
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.10
4 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.32
5 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.43
6 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.58
7 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.09
8 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.87
2 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.08
3 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.09
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.54
5 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.62
6 Vanesa HrubáVanesa Hrubá 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.24
2 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.64
3 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.36
MS Margarita AgapováMargarita Agapová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.36
Barbora HuňkováBarbora Huňková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.48
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.54
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.70
4 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.71
5 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
6 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.74
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.79
2 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85
3 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.91
4 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.94
5 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.03
6 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.08
Celkem 6 závodníků