Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva

Kladno (2. 6. 2017)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.79
2 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.96
3 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.44
4 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.85
5 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.48
6 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.87
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.70
2 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.79
3 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.00
4 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.37
5 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.42
6 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.47
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HořejšíAdam Hořejší 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.03
2 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.38
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 12.76
4 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.03
MS Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.18
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.65
2 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11.59
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.86
4 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.95
5 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.25
6 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.52
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.59
2 Caroline FormánkováCaroline Formánková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.37
3 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.66
4 Anna Františka CyraniAnna Františka Cyrani 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12.83
5 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.89
6 Jitka UrbanováJitka Urbanová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 13.13
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.20
2 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 12.41
3 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.93
4 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.03
5 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.31
6 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 14.46
Celkem 6 závodníků