2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B
Sušice (3. 6. 2017)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 3.6.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.10 | |||||||||||||||
2 | Jiří StarkJiří Stark | 00 | SC Start Karlovy Vary | 11.67 | |||||||||||||||
3 | Jiří LoufekJiří Loufek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 11.71 | |||||||||||||||
4 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | Spartak Praha 4 | 12.16 | |||||||||||||||
5 | David KubecDavid Kubec | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 13.67 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup:Finále A - vítěz + 2 časem Finále B - časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.6.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.38 | |||||||||||||||
2 | Filip SochůrekFilip Sochůrek | 98 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 11.57 | |||||||||||||||
3 | Vladimír VotavaVladimír Votava | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.59 | |||||||||||||||
4 | Michal KřiklánMichal Křiklán | 93 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.85 | |||||||||||||||
5 | Karel NaxeraKarel Naxera | 00 | Spartak Praha 4 | 12.12 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.6.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.46 | |||||||||||||||
2 | Štěpán Kř힊těpán Kříž | 91 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 11.63 | |||||||||||||||
3 | Michael DrdlíčekMichael Drdlíček | 90 | SK Aktis Praha z.s. | 11.97 | |||||||||||||||
4 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | SK Aktis Praha z.s. | 12.11 | |||||||||||||||
Jan UllmannJan Ullmann | 00 | SC Start Karlovy Vary | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 3.6.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 11.45 | |||||||||||||||
2 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Spartak Vlašim | 11.57 | |||||||||||||||
3 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.81 | |||||||||||||||
4 | Jan KubáňJan Kubáň | 91 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 11.93 | |||||||||||||||
5 | Tomáš BílekTomáš Bílek | 94 | TJ VS Tábor, z. s. | 12.24 | |||||||||||||||
MB | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 12.31 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 3.6.2017) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.17 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.35 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 11.43 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.46 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip SochůrekFilip Sochůrek | 98 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 11.66 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Spartak Vlašim | 11.85 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 3.6.2017) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán Kř힊těpán Kříž | 91 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 11.67 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Vladimír VotavaVladimír Votava | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.67 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří LoufekJiří Loufek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 11.78 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří StarkJiří Stark | 00 | SC Start Karlovy Vary | 11.83 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.99 | |||||||||||||||
Michal KřiklánMichal Křiklán | 93 | TJ VS Tábor, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 3.6.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro, spolek | 12.69 | |||||||||||||||
2 | Adéla ChramcováAdéla Chramcová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 13.10 | |||||||||||||||
3 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 13.29 | |||||||||||||||
4 | Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská | 95 | Spartak Praha 4 | 13.39 | |||||||||||||||
Sandra VágnerováSandra Vágnerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:Postup:Finále A - vítěz + 1 časem Finále B - časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.6.2017) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 12.53 | |||||||||||||||
2 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 12.94 | |||||||||||||||
3 | Linda ČechováLinda Čechová | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 13.15 | |||||||||||||||
4 | Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová | 99 | TJ Spartak Vlašim | 13.29 | |||||||||||||||
5 | Veronika CardováVeronika Cardová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13.51 | |||||||||||||||
6 | Markéta VostálováMarkéta Vostálová | 00 | Atletika Jihlava | 13.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.6.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 12.82 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 13.01 | |||||||||||||||
3 | Jana MalánováJana Malánová | 02 | TJ Sušice | 13.03 | |||||||||||||||
4 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13.23 | |||||||||||||||
5 | Anna VondráčkováAnna Vondráčková | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 13.79 | |||||||||||||||
Karolína ŽďárskáKarolína Žďárská | 99 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 3.6.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.81 | |||||||||||||||
2 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.91 | |||||||||||||||
3 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 12.94 | |||||||||||||||
4 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava | 13.09 | |||||||||||||||
5 | Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 13.15 | |||||||||||||||
6 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 14.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 3.6.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 12.83 | |||||||||||||||
2 | Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková | 01 | Spartak Praha 4 | 13.11 | |||||||||||||||
3 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | Atletika Jihlava | 13.14 | |||||||||||||||
4 | Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 13.36 | |||||||||||||||
5 | Kristýna GallováKristýna Gallová | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13.38 | |||||||||||||||
6 | Adéla NovákováAdéla Nováková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 13.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 3.6.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro, spolek | 12.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 12.73 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.88 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 12.99 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 13.07 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13.08 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 3.6.2017) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 12.92 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13.03 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 13.14 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jana MalánováJana Malánová | 02 | TJ Sušice | 13.24 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla ChramcováAdéla Chramcová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 13.29 | |||||||||||||||
6 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava | 13.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 22.68 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 22.88 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 23.08 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 23.25 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpán Kř힊těpán Kříž | 91 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 23.73 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Vladimír VotavaVladimír Votava | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.06 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | TJ Spartak Vlašim | 23.30 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří StarkJiří Stark | 00 | SC Start Karlovy Vary | 24.46 | |||||||||||||||
Jiří LoufekJiří Loufek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNS | ||||||||||||||||
David NovotnýDavid Novotný | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Jan UllmannJan Ullmann | 00 | SC Start Karlovy Vary | DNS | ||||||||||||||||
Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 3.6.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.74 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | SK Aktis Praha z.s. | 23.92 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří HolerJiří Holer | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 25.18 | |||||||||||||||
Jan StejskalJan Stejskal | 95 | TJ VS Tábor, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Michael DrdlíčekMichael Drdlíček | 90 | SK Aktis Praha z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 3.6.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Spartak Vlašim | 24.16 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | Spartak Praha 4 | 24.55 | |||||||||||||||
3 | Matyáš MóriMatyáš Móri | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 25.36 | |||||||||||||||
4 | Michal BoudníkMichal Boudník | 99 | SK Aktis Praha z.s. | 26.13 | |||||||||||||||
MB | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | SKOK J. Hradec, z.s. | 24.30 | |||||||||||||||
Tomáš BílekTomáš Bílek | 94 | TJ VS Tábor, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro, spolek | 25.91 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 26.94 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Linda ČechováLinda Čechová | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 27.12 | 6.50 | ||||||||||||||
4 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 27.35 | 4.00 | ||||||||||||||
Sandra VágnerováSandra Vágnerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | TJ Spartak Vlašim | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 26.88 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 27.12 | 6.50 | ||||||||||||||
3 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 27.26 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 27.39 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 27.84 | |||||||||||||||
6 | Lenka FialováLenka Fialová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 29.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 3.6.2017) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská | 95 | Spartak Praha 4 | 27.55 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola RůžičkováNikola Růžičková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 27.78 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika CardováVeronika Cardová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 27.90 | |||||||||||||||
4 | Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková | 01 | Spartak Praha 4 | 28.00 | |||||||||||||||
5 | Iva KejzarováIva Kejzarová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 30.05 | |||||||||||||||
Eliška DamaškováEliška Damašková | 01 | SK Aktis Praha z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 3.6.2017) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MalánováJana Malánová | 02 | TJ Sušice | 27.81 | |||||||||||||||
2 | Adéla ChramcováAdéla Chramcová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 27.82 | |||||||||||||||
3 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 28.09 | |||||||||||||||
4 | Klára KousalováKlára Kousalová | 03 | Atletika Jihlava | 28.24 | |||||||||||||||
5 | Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 28.39 | |||||||||||||||
6 | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro, spolek | 28.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 3.6.2017) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta VostálováMarkéta Vostálová | 00 | Atletika Jihlava | 28.15 | |||||||||||||||
2 | Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová | 99 | TJ Spartak Vlašim | 28.32 | |||||||||||||||
3 | Adéla NovákováAdéla Nováková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 28.36 | |||||||||||||||
4 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 29.63 | |||||||||||||||
5 | Tereza KotroušováTereza Kotroušová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 30.51 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | TJ Spartak Vlašim | 51.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 51.99 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří LoufekJiří Loufek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 53.72 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal KřiklánMichal Křiklán | 93 | TJ VS Tábor, z. s. | 54.01 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Dan KováčDan Kováč | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 55.24 | 3.00 | ||||||||||||||
Michal BurešMichal Bureš | 99 | SC Start Karlovy Vary | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 53.74 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | SK Aktis Praha z.s. | 54.33 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 54.93 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Jan DobiášJan Dobiáš | 98 | TJ Spartak Vlašim | 59.99 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | SKOK J. Hradec, z.s. | 53.35 | |||||||||||||||
Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 59.11 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 60.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana HeinrichováJana Heinrichová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 61.34 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 61.92 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 62.94 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina MartínkováKateřina Martínková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 63.32 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka HulmákováŠárka Hulmáková | 99 | TJ Spartak Vlašim | 62.14 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 62.87 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Sušice | 63.11 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | Atletika Jihlava | 63.69 | |||||||||||||||
5 | Romana PecinováRomana Pecinová | 02 | Atletika Jihlava | 71.55 | |||||||||||||||
Veronika SimetováVeronika Simetová | 03 | TJ Sušice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 62.88 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 65.24 | |||||||||||||||
3 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 65.30 | |||||||||||||||
4 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Slavoj BANES Pacov | 67.51 | |||||||||||||||
Kristina NováKristina Nová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KocováVeronika Kocová | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 64.84 | |||||||||||||||
2 | Barbora HoftováBarbora Hoftová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 65.11 | |||||||||||||||
3 | Veronika BurešováVeronika Burešová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 67.28 | |||||||||||||||
4 | Michaela BačíkováMichaela Bačíková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 69.95 | |||||||||||||||
5 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 01 | Atletika Jihlava | 71.09 | |||||||||||||||
Denisa SlámováDenisa Slámová | 00 | TJ Sušice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta | 98 | TJ VS Tábor, z. s. | 1:59.10 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 1:59.82 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý | 99 | TJ Spartak Vlašim | 2:02.00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Spartak Vlašim | 2:02.48 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | TJ Spartak Vlašim | 2:03.25 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martin LukešMartin Lukeš | 86 | Spartak Praha 4 | 2:03.77 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 2:04.96 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Michal BoudníkMichal Boudník | 99 | SK Aktis Praha z.s. | 2:08.32 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BurešMichal Bureš | 99 | SC Start Karlovy Vary | 2:07.83 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Vítězslav VurmVítězslav Vurm | 01 | SC Start Karlovy Vary | 2:08.16 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Zdeněk HniloZdeněk Hnilo | 85 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:08.36 | |||||||||||||||
4 | Jan KarchňákJan Karchňák | 98 | SC Start Karlovy Vary | 2:11.00 | |||||||||||||||
5 | Roman HanákRoman Hanák | 00 | SC Start Karlovy Vary | 2:15.98 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 2:22.59 | |||||||||||||||
MB | Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník | 92 | TJ Sušice | DNF | |||||||||||||||
MB | Václav BeranVáclav Beran | 91 | AK ŠKODA Plzeň | 1:59.08 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2:22.82 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Sušice | 2:25.55 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana HeinrichováJana Heinrichová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2:27.09 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora HoftováBarbora Hoftová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 2:30.22 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Klára PittermannováKlára Pittermannová | 82 | AK ŠKODA Plzeň | 2:30.94 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Denisa SlámováDenisa Slámová | 00 | TJ Sušice | 2:31.51 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:32.17 | 1.00 | ||||||||||||||
8 | Veronika SimetováVeronika Simetová | 03 | TJ Sušice | 2:32.53 | |||||||||||||||
9 | Tereza KošíkováTereza Košíková | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2:35.45 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2:28.82 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika PrůchováVeronika Průchová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2:28.92 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová | 01 | SK Aktis Praha z.s. | 2:29.41 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KrálováKateřina Králová | 97 | SK Aktis Praha z.s. | 2:37.14 | |||||||||||||||
5 | Jana MužíkováJana Mužíková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 2:38.46 | |||||||||||||||
6 | Šárka ŘíhováŠárka Říhová | 01 | Spartak Praha 4 | 2:43.47 | |||||||||||||||
7 | Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová | 00 | Atletika Klatovy | 2:47.32 | |||||||||||||||
8 | Adéla ŠmídováAdéla Šmídová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2:48.12 | |||||||||||||||
9 | Eliška JindrováEliška Jindrová | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3:22.35 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta | 98 | TJ VS Tábor, z. s. | 4:22.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David VondrášekDavid Vondrášek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4:22.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zdeněk HniloZdeněk Hnilo | 85 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4:24.57 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ctibor SyselCtibor Sysel | 87 | Spartak Praha 4 | 4:26.65 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Radek SedněvRadek Sedněv | 92 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4:29.06 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Spartak Vlašim | 4:34.46 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 99 | Spartak Praha 4 | 4:34.56 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jan KarchňákJan Karchňák | 98 | SC Start Karlovy Vary | 4:35.12 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub HesJakub Hes | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 4:36.58 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Miroslav VdoviakMiroslav Vdoviak | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4:47.94 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 4:54.14 | |||||||||||||||
MB | Lukáš NevařilLukáš Nevařil | 93 | Atletika Jihlava | DNS | |||||||||||||||
MB | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4:38.75 | |||||||||||||||
Jiří SahajJiří Sahaj | 96 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný | 88 | TJ Spartak Vlašim | DNS | ||||||||||||||||
Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNS | ||||||||||||||||
Matyáš AlbrechtMatyáš Albrecht | 99 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka HulmákováŠárka Hulmáková | 99 | TJ Spartak Vlašim | 5:19.43 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika PrůchováVeronika Průchová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 5:20.09 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra DolejšováPetra Dolejšová | 88 | Atletika Klatovy | 5:21.29 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zdislava KučerováZdislava Kučerová | 96 | Spartak Praha 4 | 5:22.75 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5:25.78 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Klára PittermannováKlára Pittermannová | 82 | AK ŠKODA Plzeň | 5:26.77 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | TJ Sušice | 5:29.94 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Miriam StewartováMiriam Stewartová | 64 | Spartak Praha 4 | 5:30.95 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Eliška BraumováEliška Braumová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5:34.02 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Ivana KvasničkováIvana Kvasničková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5:37.54 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Nikola ŠimlováNikola Šimlová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 6:00.05 | |||||||||||||||
12 | Jana MužíkováJana Mužíková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 6:10.20 | |||||||||||||||
13 | Veronika VotíkováVeronika Votíková | 01 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6:10.96 | |||||||||||||||
Šárka GrabmüllerováŠárka Grabmüllerová | 69 | TJ Sušice | DNS | ||||||||||||||||
Vanda HoláVanda Holá | 74 | TJ Sušice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková | 00 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 10:11.89 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petra DolejšováPetra Dolejšová | 88 | Atletika Klatovy | 11:34.69 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šárka GrabmüllerováŠárka Grabmüllerová | 69 | TJ Sušice | 12:05.99 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Leona SkleničkováLeona Skleničková | 98 | TJ Spartak Vlašim | 12:08.09 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora SucháBarbora Suchá | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 12:41.72 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Hana BuřičováHana Buřičová | 85 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12:46.38 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 12:51.87 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petra JeníkováPetra Jeníková | 96 | Spartak Praha 4 | 12:54.01 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Paula GrandováPaula Grandová | 01 | SK Aktis Praha z.s. | 12:55.18 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Vanda HoláVanda Holá | 74 | TJ Sušice | 14:32.20 | 1.00 | ||||||||||||||
Kateřina PravečkováKateřina Pravečková | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
10000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek SedněvRadek Sedněv | 92 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 35:07.19 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ctibor SyselCtibor Sysel | 87 | Spartak Praha 4 | 35:57.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Radek KrummerRadek Krummer | 88 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 37:07.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek BuchvaldekMarek Buchvaldek | 71 | TJ Slavoj BANES Pacov | 37:24.13 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří SahajJiří Sahaj | 96 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 39:40.62 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ladislav StejskalLadislav Stejskal | 77 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 42:31.07 | 5.00 | ||||||||||||||
Petr KlímaPetr Klíma | 97 | SK Aktis Praha z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný | 88 | TJ Spartak Vlašim | DNS | ||||||||||||||||
Martin FukaMartin Fuka | 78 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 14.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava | 15.50 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 15.52 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 15.93 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | TJ Sušice | 16.47 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafaela BurdaRafaela Burda | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 16.52 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka FialováLenka Fialová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 17.11 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MartínkováKateřina Martínková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 18.00 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Petra UhlíkováPetra Uhlíková | 00 | Spartak Praha 4 | 18.47 | 1.00 | ||||||||||||||
Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | TJ Spartak Vlašim | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 3.6.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana HoškováJana Hošková | 99 | TJ Sušice | 18.41 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Iveta ŠpererováIveta Špererová | 93 | Atletika Klatovy | 19.76 | |||||||||||||||
Anežka PancováAnežka Pancová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | SK Aktis Praha z.s. | 16.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 16.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 16.68 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jindřich VítJindřich Vít | 90 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 17.30 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin CihelkaMartin Cihelka | 90 | SK Aktis Praha z.s. | 18.41 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr UrbanPetr Urban | 89 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 19.38 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 19.90 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jan HavlíkJan Havlík | 85 | SK Aktis Praha z.s. | 20.97 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Michal UrbanMichal Urban | 90 | Spartak Praha 4 | 21.67 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠulcJan Šulc | 87 | SK Aktis Praha z.s. | 22.15 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Pavel VaněkPavel Vaněk | 73 | TJ Slavoj BANES Pacov | 23.07 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | SK Aktis Praha z.s. | 57.07 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 58.18 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | TJ Spartak Vlašim | 60.95 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan NešporJan Nešpor | 88 | Spartak Praha 4 | 61.65 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 63.37 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | TJ Spartak Vlašim | 61.61 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Petr KašparPetr Kašpar | 91 | Spartak Praha 4 | 62.51 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Michael DrdlíčekMichael Drdlíček | 90 | SK Aktis Praha z.s. | 64.52 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk PechZdeněk Pech | 66 | TJ Slavoj BANES Pacov | 64.56 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Jan KubáňJan Kubáň | 91 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 66.78 | 1.00 | ||||||||||||||
Michal PospíšilMichal Pospíšil | 93 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava | 69.95 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MartínkováKateřina Martínková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 70.57 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie TůmováLucie Tůmová | 99 | Atletika Klatovy | 71.56 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta VrabcováAneta Vrabcová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 72.73 | 7.00 | ||||||||||||||
Martina BrejchováMartina Brejchová | 86 | TJ Sušice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana HoškováJana Hošková | 99 | TJ Sušice | 73.17 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KrálováKateřina Králová | 97 | SK Aktis Praha z.s. | 76.45 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Petra UhlíkováPetra Uhlíková | 00 | Spartak Praha 4 | 79.60 | |||||||||||||||
4 | Veronika VotroubkováVeronika Votroubková | 94 | Spartak Praha 4 | 96.83 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KrbicováTereza Krbicová | 97 | Atletika Jihlava | 74.20 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 76.17 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Alžběta JanovskáAlžběta Janovská | 99 | Spartak Praha 4 | 76.26 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová | 00 | Atletika Klatovy | 79.53 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikula, Adamec, Šilhavý, Čečetka Mikula, Adamec, Šilhavý, Čečetka | TJ Spartak Vlašim | 3:32.91 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Pavlišen, Lukeš, Kulhánek, Feher Pavlišen, Lukeš, Kulhánek, Feher | Spartak Praha 4 | 3:34.75 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Musil, Kováč, Dvořák, Novák Musil, Kováč, Dvořák, Novák | TJ Slavoj BANES Pacov | 3:34.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Jindřich, Boudník, Grim, Vích Jindřich, Boudník, Grim, Vích | SK Aktis Praha z.s. | 3:38.26 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Votava, Škrdleta, Křiklán, Stejskal Votava, Škrdleta, Křiklán, Stejskal | TJ VS Tábor, z. s. | 3:45.24 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Sochůrek, Novotný, Loufek, Kříž Sochůrek, Novotný, Loufek, Kříž | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3:49.28 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drdlíček, Klíma, Holer, Kaisler Drdlíček, Klíma, Holer, Kaisler | SK Aktis Praha z.s. | 3:47.86 | 4.00 | |||||||||||||||
2 | Kašpar, Naxera, Pavlica, Uban Kašpar, Naxera, Pavlica, Uban | Spartak Praha 4 | 3:50.97 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | Vdoviak, Sahaj, Sedněv, Vondrášek Vdoviak, Sahaj, Sedněv, Vondrášek | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3:52.08 | 1.00 | |||||||||||||||
4 | Havlík, Kožina, Kreidl, Šulc Havlík, Kožina, Kreidl, Šulc | SK Aktis Praha z.s. | 4:17.26 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stark, Hanák, Bureš, Vurm Stark, Hanák, Bureš, Vurm | SC Start Karlovy Vary | 3:42.92 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | Hnilo, Mička, Pech, Vitovský Hnilo, Mička, Pech, Vitovský | TJ Slavoj BANES Pacov | 3:58.24 | ||||||||||||||||
3 | Móri, Škrdleta, Votava, Svoboda Móri, Škrdleta, Votava, Svoboda | TJ VS Tábor, z. s. | 3:59.95 | ||||||||||||||||
4 | Stejskal, Vít, Cais, Urban Stejskal, Vít, Cais, Urban | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 4:03.93 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vébrová, Štěrbová, Chramcová, Korbová Vébrová, Štěrbová, Chramcová, Korbová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4:20.34 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Skleničková, Nováková, Bartůšková, Hulmáková Skleničková, Nováková, Bartůšková, Hulmáková | TJ Spartak Vlašim | 4:22.44 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Pašková, Viplerová, Kramolišová, Damašková Pašková, Viplerová, Kramolišová, Damašková | SK Aktis Praha z.s. | 4:23.06 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Uhlíková, Říhová, Skuhrovská, Titěrová Uhlíková, Říhová, Skuhrovská, Titěrová | Spartak Praha 4 | 4:24.09 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Burda M. Burda R., Skřivanová, Tousková Burda M. Burda R., Skřivanová, Tousková | TJ Slavoj BANES Pacov | 4:24.60 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Fořtová, Hošková, Mičková, Štěpánová Fořtová, Hošková, Mičková, Štěpánová | TJ Sušice | 4:30.03 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marešová, Krbicová, Vostálová, Zabloudilová Marešová, Krbicová, Vostálová, Zabloudilová | Atletika Jihlava | 4:16.93 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Lukášová, Kocová, Vrabcová, Heinrichová Lukášová, Kocová, Vrabcová, Heinrichová | AK ŠKODA Plzeň | 4:18.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Ludvíková, Burešová, Vondráčková, Loufková Ludvíková, Burešová, Vondráčková, Loufková | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4:26.34 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | Janovská, Kučerová, Rabiňáková, Votroubková Janovská, Kučerová, Rabiňáková, Votroubková | Spartak Praha 4 | 4:41.15 | ||||||||||||||||
5 | Tůmová, Špererová, Löffelmanová, Dolejšová Tůmová, Špererová, Löffelmanová, Dolejšová | Atletika Klatovy | 4:47.77 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pospíšilová, Průchová, Mužíková, Braumová Pospíšilová, Průchová, Mužíková, Braumová | AK ŠKODA Plzeň | 4:33.91 | 1.00 | |||||||||||||||
2 | Šimlová, Novotná, Králová, Martínková Šimlová, Novotná, Králová, Martínková | SK Aktis Praha z.s. | 4:45.95 | ||||||||||||||||
3 | Kejzarová, Tošovská, Švejdarová, Košíková Kejzarová, Tošovská, Švejdarová, Košíková | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4:48.24 | ||||||||||||||||
4 | Kotroušová, Markofová, Dvořáková, Strečanská Kotroušová, Markofová, Dvořáková, Strečanská | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4:52.42 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.631.681.731.781.831.861.891.921.951.97 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 1.95 | ---OXOOOXOOX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s. |
97 | 1.89 | ---OXOOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
90 | 1.86 | --OOOXO-XXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Jan HesJan Hes
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 1.86 | --OOOXXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
97 | 1.83 | --OOOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 1.78 | -OOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
TJ Spartak Vlašim |
00 | 1.78 | -XOXOXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Dan KováčDan Kováč
TJ Slavoj BANES Pacov |
99 | 1.78 | OOXOXXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9= |
David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
99 | 1.73 | OOOXXX | 1.50 | ||||||||||||||
9= |
Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak Vlašim |
80 | 1.73 | --O-XXX | 1.50 | ||||||||||||||
11 |
Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy Vary |
89 | 1.73 | -XOOXXX | |||||||||||||||
12 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 1.73 | XXOOOXXX | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.341.391.441.491.541.571.601.631.661.69 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 1.66 | XXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis Praha z.s. |
01 | 1.54 | XXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 1.54 | XXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
TJ Sušice |
01 | 1.54 | XXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 1.49 | XXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 1.49 | XXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava |
02 | 1.44 | XXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
01 | 1.39 | XXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9= |
Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava |
03 | 1.39 | XXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
9= |
Vanesa TošovskáVanesa Tošovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
02 | 1.39 | XXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
9= |
Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika Klatovy |
99 | 1.39 | XXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
12= |
Valentina LudvíkováValentina Ludvíková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
02 | 1.34 | XXOXXX | |||||||||||||||
12= |
Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ Sušice |
03 | 1.34 | XXOXXX | |||||||||||||||
12= |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha z.s. |
94 | 1.34 | XXOXXX | |||||||||||||||
15 |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
03 | 1.34 | XXOXXX | |||||||||||||||
16 |
Kristýna AuterskáKristýna Auterská
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1.34 | XXOXXX | |||||||||||||||
Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika Jihlava |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.452.652.853.053.153.253.353.453.553.653.753.853.954.05 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
89 | 4.05 | -----O-XXO-OOXOXOO | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s. |
74 | 3.95 | -------XO-OXOOOX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 3.85 | -------O-XOOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. |
74 | 3.85 | -----O-XOXOOXOXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak Vlašim |
94 | 3.75 | --OOO--OXOXOXXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jan StejskalJan Stejskal
TJ VS Tábor, z. s. |
95 | 3.65 | --XXOXO-O-OOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
8 |
Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy Vary |
89 | 3.65 | ---O-XXOOOXXOXXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
90 | 3.55 | ---O-OOOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 3.35 | -OOOO-OXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Jan KaislerJan Kaisler
SK Aktis Praha z.s. |
98 | 3.15 | --XOXOXXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.802.002.202.302.402.502.603.003.203.373.42 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 3.37 | ------OOOXXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 2.50 | --XOOOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika Jihlava |
00 | 2.20 | OOOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ Sušice |
03 | 2.00 | OOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice |
03 | 1.80 | XOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
TJ Spartak Vlašim |
00 | 6.47 -1.6 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | 6.12 -0.5 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 6.12 -0.5 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Dan KováčDan Kováč
TJ Slavoj BANES Pacov |
99 | 6.10 -0.5 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak Vlašim |
95 | 6.09 -0.8 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 5.99 -0.6 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
TJ VS Tábor, z. s. |
78 | 5.99 -0.3 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
97 | 5.94 -0.8 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 5.77 -0.9 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 5.76 -0.6 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 5.69 -0.5 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | ||||||||||||
12 |
Martin CihelkaMartin Cihelka
SK Aktis Praha z.s. |
90 | 5.57 -2.0 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | ||||||||||||
13 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 5.52 -0.5 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | ||||||||||||
14 |
Jan KaislerJan Kaisler
SK Aktis Praha z.s. |
98 | 5.50 -1.1 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | ||||||||||||
15 |
Karel NaxeraKarel Naxera
Spartak Praha 4 |
00 | 5.49 -1.0 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | ||||||||||||
16 |
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
97 | 5.36 -0.8 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | ||||||||||||
17 |
Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ VS Tábor, z. s. |
00 | 5.23 -1.4 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | ||||||||||||
18 |
Michal UrbanMichal Urban
Spartak Praha 4 |
90 | 5.15 -0.2 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | ||||||||||||
19 |
David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 5.15 -1.7 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | ||||||||||||
20 |
Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis Praha z.s. |
87 | 5.10 -0.8 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | ||||||||||||
21 |
Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
98 | 4.16 -0.7 m/s | 4.04-2.8 | 3.98-0.4 | 4.16-0.7 | 4.16 | ||||||||||||
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | DNS | |||||||||||||||||
Tadeáš SommerTadeáš Sommer
SC Start Karlovy Vary |
93 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 5.34 +0.2 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 5.26 +1.5 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 5.14 +1.3 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 5.09 +0.6 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
TJ Sušice |
01 | 4.95 +0.2 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 4.94 +0.4 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 4.87 +0.6 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Anna TouskováAnna Tousková
TJ Slavoj BANES Pacov |
99 | 4.82 +0.7 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Petra NěmejcováPetra Němejcová
TJ Slavoj BANES Pacov |
78 | 4.81 +0.3 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská
Spartak Praha 4 |
95 | 4.78 +0.9 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA Plzeň |
83 | 4.73 +0.6 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | ||||||||||||
12 |
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
02 | 4.63 +0.7 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | ||||||||||||
13 |
Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika Jihlava |
00 | 4.47 +0.6 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | ||||||||||||
14 |
Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika Jihlava |
01 | 4.37 +0.3 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | ||||||||||||
15 |
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4.36 +1.5 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | ||||||||||||
16 |
Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 4.35 +0.7 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | ||||||||||||
17 |
Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 4.33 +1.0 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | ||||||||||||
18 |
Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 4.29 +0.6 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | ||||||||||||
19 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
TJ Spartak Vlašim |
95 | 4.23 +0.3 m/s | 4.23+0.3 | 4.22+0.8 | 4.11+0.4 | 4.23 | ||||||||||||
Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová
SK Aktis Praha z.s. |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak Vlašim |
95 | 13.69 +2.3 m/s | 13.50 +1.2 m/s | 11.75+1.2 | X | 12.32+1.4 | 12.32 | 11.00 | ||||||||||
2 |
Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s. |
97 | 13.00 +0.4 m/s | 11.75+1.2 | X | 12.32+1.4 | 12.32 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 12.63 +0.8 m/s | 11.75+1.2 | X | 12.32+1.4 | 12.32 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s. |
73 | 12.54 +1.4 m/s | 11.75+1.2 | X | 12.32+1.4 | 12.32 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Petr KašparPetr Kašpar
Spartak Praha 4 |
91 | 12.38 +1.6 m/s | 11.75+1.2 | X | 12.32+1.4 | 12.32 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 12.22 +1.6 m/s | 11.75+1.2 | X | 12.32+1.4 | 12.32 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis Praha z.s. |
87 | 11.78 +1.1 m/s | 11.75+1.2 | X | 12.32+1.4 | 12.32 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Vladimír VotavaVladimír Votava
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 11.66 +1.3 m/s | 11.75+1.2 | X | 12.32+1.4 | 12.32 | 3.00 | |||||||||||
MB |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava |
01 | 12.32 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ Sušice |
99 | 12.07 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
97 | NM | |||||||||||||||||
Jan HavlíkJan Havlík
SK Aktis Praha z.s. |
85 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 11.50 +1.2 m/s | 09.17+1.8 | X | X | 09.17 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Jana PolívkováJana Polívková
Spartak Praha 4 |
85 | 11.36 +1.2 m/s | 09.17+1.8 | X | X | 09.17 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika Jihlava |
00 | 10.46 +0.2 m/s | 09.17+1.8 | X | X | 09.17 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 10.37 -0.7 m/s | 09.17+1.8 | X | X | 09.17 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 10.36 -0.2 m/s | 09.17+1.8 | X | X | 09.17 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava |
00 | 10.36 +1.1 m/s | 09.17+1.8 | X | X | 09.17 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Petra NěmejcováPetra Němejcová
TJ Slavoj BANES Pacov |
78 | 10.12 +1.0 m/s | 09.17+1.8 | X | X | 09.17 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha z.s. |
94 | 09.92 +0.8 m/s | 09.17+1.8 | X | X | 09.17 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika Jihlava |
99 | 09.90 +0.5 m/s | 09.17+1.8 | X | X | 09.17 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Jana HoškováJana Hošková
TJ Sušice |
99 | 09.65 +0.3 m/s | 09.17+1.8 | X | X | 09.17 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
01 | 09.17 +1.8 m/s | 09.17+1.8 | X | X | 09.17 | ||||||||||||
Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA Plzeň |
83 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 11.05 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy Vary |
01 | 10.97 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
82 | 10.85 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 10.85 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 10.28 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 10.27 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES Pacov |
82 | 10.08 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha z.s. |
94 | 09.35 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Linda ČechováLinda Čechová
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 09.33 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
TJ Sušice |
73 | 09.21 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4 |
92 | 08.70 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | ||||||||||||
12 |
Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4 |
58 | 07.41 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | ||||||||||||
13 |
Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s. |
96 | 06.96 | 06.69 | 06.70 | 06.96 | 06.96 | ||||||||||||
Karolína ŽďárskáKarolína Žďárská
AK ŠKODA Plzeň |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SC Start Karlovy Vary |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy Vary |
88 | 17.14 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy Vary |
82 | 14.28 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy Vary |
81 | 13.63 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s. |
82 | 13.49 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. |
74 | 12.99 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES Pacov |
81 | 12.52 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 12.49 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
89 | 12.16 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Zdeněk LamačZdeněk Lamač
Spartak Praha 4 |
84 | 11.90 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s. |
74 | 11.63 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | 1.00 | |||||||||||
11 |
David NovákDavid Novák
TJ VS Tábor, z. s. |
92 | 11.36 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | ||||||||||||
12 |
Michael BražinaMichael Bražina
TJ Spartak Vlašim |
84 | 11.33 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | ||||||||||||
13 |
Michal PospíšilMichal Pospíšil
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
93 | 11.19 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | ||||||||||||
14 |
Vlastimil NěmejcVlastimil Němejc
TJ Slavoj BANES Pacov |
65 | 11.09 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | ||||||||||||
15 |
Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy Vary |
80 | 10.86 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | ||||||||||||
16 |
Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s. |
98 | 10.16 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | ||||||||||||
17 |
Martin KošťálMartin Košťál
TJ VS Tábor, z. s. |
88 | 09.92 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | ||||||||||||
18 |
Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s. |
98 | 09.42 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | ||||||||||||
19 |
David PodobaDavid Podoba
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 09.05 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | ||||||||||||
20 |
Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
70 | 09.03 | X | 08.84 | 09.03 | 09.03 | ||||||||||||
Jiří KordíkJiří Kordík
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
91 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 34.14 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
82 | 33.34 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika Klatovy |
93 | 31.25 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4 |
92 | 26.38 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ Sušice |
72 | 26.22 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava |
03 | 25.55 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 24.51 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
66 | 24.13 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 23.78 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 23.28 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
Atletika Klatovy |
59 | 23.05 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
12 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 22.36 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
13 |
Lenka FialováLenka Fialová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 22.32 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
14 |
Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy Vary |
01 | 21.46 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
15 |
Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 21.43 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
16 |
Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 21.04 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
17 |
Dominika HarvilováDominika Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 20.50 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
18 |
Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak Třebíč, spolek |
91 | 20.34 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
19 |
Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES Pacov |
00 | 20.27 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
20 |
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 20.16 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
21 |
Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s. |
96 | 18.60 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
22 |
Petra JeníkováPetra Jeníková
Spartak Praha 4 |
96 | 18.18 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
23 |
Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 18.16 | X | 18.16 | 17.76 | 18.16 | ||||||||||||
Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SC Start Karlovy Vary |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Karolína ŽďárskáKarolína Žďárská
AK ŠKODA Plzeň |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak Vlašim |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy Vary |
82 | 52.13 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy Vary |
88 | 46.53 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 44.61 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s. |
82 | 37.86 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy Vary |
81 | 36.83 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES Pacov |
81 | 36.01 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Zdeněk LamačZdeněk Lamač
Spartak Praha 4 |
84 | 34.94 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s. |
98 | 32.81 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Martin KrbecMartin Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
70 | 32.69 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Martin KošťálMartin Košťál
TJ VS Tábor, z. s. |
88 | 32.04 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES Pacov |
73 | 31.86 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | ||||||||||||
12 |
David NovákDavid Novák
TJ VS Tábor, z. s. |
92 | 31.20 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | ||||||||||||
13 |
Michal PospíšilMichal Pospíšil
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
93 | 30.97 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | ||||||||||||
14 |
Ondřej KuptíkOndřej Kuptík
Spartak Praha 4 |
91 | 28.48 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | ||||||||||||
15 |
Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s. |
98 | 26.56 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | ||||||||||||
16 |
Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
89 | 25.38 | 28.58 | 29.99 | 30.34 | 30.34 | ||||||||||||
MB |
Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava |
99 | 30.34 | ||||||||||||||||
Jiří KordíkJiří Kordík
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
91 | DNS | |||||||||||||||||
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. |
74 | DNS | |||||||||||||||||
Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
70 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anežka PourováAnežka Pourová
Atletika Klatovy |
00 | 38.51 | X | X | 36.22 | 36.22 | X | 32.89 | 38.51 | 11.00 | ||||||||
2 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 35.57 | X | X | 28.51 | 28.51 | 33.27 | 35.57 | X | 9.00 | ||||||||
3 |
Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES Pacov |
00 | 34.91 | 31.69 | 34.57 | 34.08 | 34.57 | X | 34.91 | X | 8.00 | ||||||||
4 |
Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 34.43 | 29.74 | 29.59 | 33.86 | 33.86 | 34.43 | X | 34.08 | 7.00 | ||||||||
5 |
Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
82 | 32.91 | 28.73 | 32.91 | 29.54 | 32.91 | 28.47 | X | X | 6.00 | ||||||||
6 |
Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak Třebíč, spolek |
91 | 30.97 | 28.26 | 27.88 | 29.01 | 29.01 | 30.97 | 30.82 | 30.26 | 5.00 | ||||||||
7 |
Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak Vlašim |
97 | 29.11 | 27.02 | 28.85 | 27.97 | 28.85 | 26.98 | 27.05 | 29.11 | 4.00 | ||||||||
8 |
Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
TJ Sušice |
73 | 28.47 | 27.17 | 26.17 | X | 27.17 | 28.47 | X | 26.89 | 3.00 | ||||||||
9 |
Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 24.14 | X | 24.14 | X | 24.14 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 24.01 | 24.01 | X | 23.56 | 24.01 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4 |
58 | 23.71 | 19.69 | 23.25 | 23.71 | 23.71 | ||||||||||||
12 |
Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika Klatovy |
93 | 23.24 | 23.24 | - | - | 23.24 | ||||||||||||
13 |
Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ Sušice |
72 | 23.13 | X | 22.36 | 23.13 | 23.13 | ||||||||||||
14 |
Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
Atletika Klatovy |
59 | 22.11 | X | 22.11 | 16.14 | 22.11 | ||||||||||||
15 |
Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika Jihlava |
99 | 16.21 | X | 16.21 | 14.72 | 16.21 | ||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s. |
82 | 48.62 | 27.58 | X | X | 27.58 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Petr SuchomelPetr Suchomel
SK Aktis Praha z.s. |
67 | 45.36 | 27.58 | X | X | 27.58 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy Vary |
88 | 41.21 | 27.58 | X | X | 27.58 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy Vary |
82 | 39.10 | 27.58 | X | X | 27.58 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Tomáš RysTomáš Rys
TJ VS Tábor, z. s. |
97 | 38.75 | 27.58 | X | X | 27.58 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s. |
98 | 38.59 | 27.58 | X | X | 27.58 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES Pacov |
73 | 35.43 | 27.58 | X | X | 27.58 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj BANES Pacov |
93 | 35.06 | 27.58 | X | X | 27.58 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES Pacov |
53 | 31.69 | 27.58 | X | X | 27.58 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy Vary |
81 | 31.22 | 27.58 | X | X | 27.58 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
70 | 30.35 | 27.58 | X | X | 27.58 | ||||||||||||
12 |
Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
70 | 27.58 | 27.58 | X | X | 27.58 | ||||||||||||
Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s. |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 36.19 | 30.84 | 34.20 | 33.94 | 34.20 | 33.31 | 35.38 | 36.19 | 11.00 | ||||||||
2 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 34.18 | 33.63 | 28.04 | 31.48 | 33.63 | 32.67 | 34.18 | 33.00 | 9.00 | ||||||||
3 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 34.08 | 30.04 | 32.63 | X | 32.63 | 34.08 | X | X | 8.00 | ||||||||
4 |
Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 34.06 | 29.72 | 34.06 | X | 34.06 | 31.10 | 32.47 | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES Pacov |
82 | 33.20 | 33.20 | 32.75 | X | 33.20 | 32.47 | 31.91 | 33.19 | 6.00 | ||||||||
6 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 33.07 | 33.07 | X | X | 33.07 | X | X | - | 5.00 | ||||||||
7 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava |
03 | 31.59 | 29.44 | 29.97 | 31.59 | 31.59 | 30.37 | 30.95 | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
96 | 30.04 | 27.54 | 29.85 | 28.15 | 29.85 | 30.04 | X | 25.94 | 3.00 | ||||||||
9 |
Kateřina KrálováKateřina Králová
SK Aktis Praha z.s. |
97 | 28.96 | 20.86 | 28.96 | 26.51 | 28.96 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s. |
96 | 27.40 | 26.97 | 27.40 | 26.46 | 27.40 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4 |
92 | 27.39 | 23.01 | 27.39 | 26.60 | 27.39 | ||||||||||||
12 |
Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 25.23 | 24.11 | 25.23 | 24.64 | 25.23 | ||||||||||||
13 |
Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak Vlašim |
97 | 23.09 | 22.54 | X | 23.09 | 23.09 | ||||||||||||
14 |
Miluška StrečanskáMiluška Strečanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
02 | 22.80 | 19.03 | 22.80 | 21.67 | 22.80 | ||||||||||||
15 |
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava |
02 | 22.30 | 21.70 | 19.93 | 22.30 | 22.30 | ||||||||||||
16 |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
03 | 20.86 | 20.09 | 20.86 | 20.08 | 20.86 | ||||||||||||
17 |
Petra JeníkováPetra Jeníková
Spartak Praha 4 |
96 | 20.28 | 18.99 | 19.28 | 20.28 | 20.28 | ||||||||||||
18 |
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková
Spartak Praha 4 |
94 | 17.22 | X | 17.22 | X | 17.22 | ||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michael BražinaMichael Bražina
TJ Spartak Vlašim |
84 | 47.86 | X | 47.86 | 47.51 | 47.86 | X | 45.83 | 46.30 | 11.00 | ||||||||
2 |
Jindřich OttlJindřich Ottl
SK Aktis Praha z.s. |
91 | 47.82 | 47.82 | X | - | 47.82 | - | - | - | 9.00 | ||||||||
3 |
Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES Pacov |
81 | 47.46 | 45.36 | X | 47.46 | 47.46 | X | 46.51 | X | 8.00 | ||||||||
4 |
Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s. |
97 | 47.42 | X | 47.42 | X | 47.42 | 47.05 | X | - | 7.00 | ||||||||
5 |
David PodobaDavid Podoba
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 46.44 | 46.44 | 45.51 | 45.21 | 46.44 | X | 44.30 | 46.03 | 6.00 | ||||||||
6 |
Ondřej KuptíkOndřej Kuptík
Spartak Praha 4 |
91 | 46.34 | 46.34 | 44.31 | X | 46.34 | X | X | 44.00 | 5.00 | ||||||||
7 |
David NovákDavid Novák
TJ VS Tábor, z. s. |
92 | 46.29 | 46.29 | 45.68 | X | 46.29 | X | 45.66 | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 42.04 | 42.04 | 41.38 | X | 42.04 | X | X | X | 3.00 | ||||||||
9 |
David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
99 | 41.43 | X | 41.43 | 40.85 | 41.43 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Martin KošťálMartin Košťál
TJ VS Tábor, z. s. |
88 | 39.95 | 39.95 | X | X | 39.95 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
70 | 39.90 | 37.48 | 36.57 | 39.90 | 39.90 | ||||||||||||
12 |
Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
89 | 39.38 | 39.38 | 36.80 | 38.58 | 39.38 | ||||||||||||
13 |
Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy Vary |
89 | 37.88 | X | 35.83 | 37.88 | 37.88 | ||||||||||||
14 |
Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
98 | 37.31 | X | 37.31 | X | 37.31 | ||||||||||||
MB |
Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava |
99 | 44.96 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
10 km chůze - Muži (Finále)
Finále (so, 3.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan LázničkaJan Láznička | 83 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Vladimír KánskýVladimír Kánský | 40 | Spartak Praha 4 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Petr MarkusekPetr Markusek | 84 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PACOV PACOV | TJ Slavoj BANES Pacov | 182.00 | ||||||||||||||||
2 | TABOR TABOR | TJ VS Tábor, z. s. | 159.00 | ||||||||||||||||
3 | VLASI VLASI | TJ Spartak Vlašim | 142.50 | ||||||||||||||||
4 | AKTPR AKTPR | SK Aktis Praha z.s. | 126.00 | ||||||||||||||||
5 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 121.00 | ||||||||||||||||
6 | SCSKV SCSKV | SC Start Karlovy Vary | 089.00 | ||||||||||||||||
7 | TRIKV TRIKV | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 086.50 | ||||||||||||||||
8 | 4DVCB 4DVCB | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 060.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 800 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 110 m př., 400 m př., 400 m př., 4x400 m, 4x400 m, 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PACOV PACOV | TJ Slavoj BANES Pacov | 137.00 | ||||||||||||||||
2 | SUSIC SUSIC | TJ Sušice | 110.00 | ||||||||||||||||
3 | VLASI VLASI | TJ Spartak Vlašim | 103.00 | ||||||||||||||||
4 | JIHLA JIHLA | Atletika Jihlava | 097.00 | ||||||||||||||||
5 | SKPLZ SKPLZ | AK ŠKODA Plzeň | 075.00 | ||||||||||||||||
6 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč, spolek | 071.00 | ||||||||||||||||
7 | TRIKV TRIKV | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 066.00 | ||||||||||||||||
8 | STRIB STRIB | TJ Baník Stříbro, spolek | 065.00 | ||||||||||||||||
9 | 4DVCB 4DVCB | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 058.00 | ||||||||||||||||
10 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 048.00 | ||||||||||||||||
11 | AKTPR AKTPR | SK Aktis Praha z.s. | 046.00 | ||||||||||||||||
ATKLA ATKLA | Atletika Klatovy | 046.00 | |||||||||||||||||
13 | SCSKV SCSKV | SC Start Karlovy Vary | 015.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 400 m, 800 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 100 m př., 100 m př., 400 m př., 400 m př., 400 m př., 4x400 m, 4x400 m, 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |