výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (3. 6. 2017)

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 17.14 X08.8409.0309.03 11.00
2 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 14.28 X08.8409.0309.03 9.00
3 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 13.63 X08.8409.0309.03 8.00
4 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 13.49 X08.8409.0309.03 7.00
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 12.99 X08.8409.0309.03 6.00
6 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 12.52 X08.8409.0309.03 5.00
7 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 12.49 X08.8409.0309.03 4.00
8 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
89 12.16 X08.8409.0309.03 3.00
9 Zdeněk LamačZdeněk Lamač
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
84 11.90 X08.8409.0309.03 2.00
10 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 11.63 X08.8409.0309.03 1.00
11 David NovákDavid Novák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
92 11.36 X08.8409.0309.03
12 Michael BražinaMichael Bražina
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
84 11.33 X08.8409.0309.03
13 Michal PospíšilMichal Pospíšil
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
93 11.19 X08.8409.0309.03
14 Vlastimil NěmejcVlastimil Němejc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
65 11.09 X08.8409.0309.03
15 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 10.86 X08.8409.0309.03
16 Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 10.16 X08.8409.0309.03
17 Martin KošťálMartin Košťál
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
88 09.92 X08.8409.0309.03
18 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 09.42 X08.8409.0309.03
19 David PodobaDavid Podoba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 09.05 X08.8409.0309.03
20 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 09.03 X08.8409.0309.03
Jiří KordíkJiří Kordík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
91 DNS
Celkem 21 závodníků