Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (17. 6. 2017)

110 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (so, 17.6.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 15.48
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.10
MS Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15.29
MS Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 16.15
Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 17.6.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14.37
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.87
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.70
4 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 JAC BrnoJAC Brno 15.74
5 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 16.45
6 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.52
7 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 16.70
Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 17.6.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14.55
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.85
3 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 JAC BrnoJAC Brno 15.00
4 Matěj BenešMatěj Beneš 01 JAC BrnoJAC Brno 15.02
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.06
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.6.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.56
2 Václav ValachVáclav Valach 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 15.82
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.57
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků