výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva na dráze

Praha - Kotlářka (7. - 8. 6. 2017)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.51
2 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.48
3 Adam ČervenkaAdam Červenka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1.45
4 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.42
5 Albert MatějkaAlbert Matějka
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.38
6 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.38
7= Jan KristaJan Krista
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.38
7= Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 1.38
9 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.38
10 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1.38
11 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.38
12 Max LöwyMax Löwy
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 1.34
13 Marek SečkařMarek Sečkař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.34
14 Samuel KollerSamuel Koller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.34
15 Adam MaštalířAdam Maštalíř
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 1.30
16 Tobiáš BočekTobiáš Boček
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.30
17 Adam HolečekAdam Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.30
18 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.30
19 Filip JanoušekFilip Janoušek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 1.25
20 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.25
21 Jan ŠikýřJan Šikýř
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.20
Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 DNS
Alexander TulisAlexander Tulis
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 NM
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 8.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ellen OlšavskáEllen Olšavská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.41
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.41
3 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.38
4 Patricie SchwarzPatricie Schwarz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.38
5 Olivie CarrOlivie Carr
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
05 1.35
6 Tereza ChalupováTereza Chalupová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1.32
7 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.32
8= Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.28
8= Amálie DurajováAmálie Durajová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 1.28
10 Simona PacákováSimona Pacáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.28
11 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.28
12 Klára FialkováKlára Fialková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.28
13 Anna HruškováAnna Hrušková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 1.28
14 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.24
15 Kristýna DohnalováKristýna Dohnalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.24
16= Karolína RouskováKarolína Rousková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.20
16= Julie FrantováJulie Frantová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 1.20
18 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.20
19 Anita NovákováAnita Nováková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 1.15
Klára KosteleckáKlára Kostelecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 DNS
Aneta BendlováAneta Bendlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 DNS
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 DNS
Celkem 22 závodníků