výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva na dráze

Praha - Kotlářka (7. - 8. 6. 2017)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.52
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.93
3 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.28
4 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.60
5 Samuel KollerSamuel Koller 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.15
6 Kryštof KunickýKryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 49.75
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek VandírekMarek Vandírek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 45.74
2 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.12
3 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 50.54
4 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.70
5 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.66
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Juraj SlovákJuraj Slovák 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.71
2 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.81
3 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 49.52
4 Kryštof JašekKryštof Jašek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.57
5 Sebastian PippalSebastian Pippal 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 53.36
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 50.68
2 Marek NěmecMarek Němec 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.46
3 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.05
4 Matěj KárníkMatěj Kárník 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.24
Adam HraníkAdam Hraník 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 43.85
2 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.61
3 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 51.72
4 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 52.54
5 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 53.16
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.99
2 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 45.29
3 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 45.90
4 Monika ProkopováMonika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46.73
5 Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 47.02
Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 46.43
2 Andrea PloyharováAndrea Ployharová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.28
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 48.03
4 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.52
5 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.78
Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika GregorováVeronika Gregorová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.05
2 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 50.12
3 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.82
4 Tereza BulvasováTereza Bulvasová 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 53.89
5 Mariana TomasováMariana Tomasová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 54.84
Kim BokettaKim Boketta 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 49.54
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 50.89
3 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 51.88
4 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.09
Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Barbora KašparováBarbora Kašparová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.34
2 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.82
3 Sabina DerkováSabina Derková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.05
4 Anna DavidováAnna Davidová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 50.19
5 Karolína HruškováKarolína Hrušková 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 50.72
6 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 53.28
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.76
2 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.14
3 Amélie BalážováAmélie Balážová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 52.50
4 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.23
5 Karolína HelískováKarolína Helísková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.18
6 Adéla JohováAdéla Johová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 57.33
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 42.63
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 47.18
3 Lucie MajznerováLucie Majznerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.64
4 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.60
5 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 53.15
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 46.53
2 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.16
3 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 51.35
4 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.25
5 Miriam CulkováMiriam Culková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 52.46
Eliška OndríkováEliška Ondríková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 7.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 47.67
2 Monika MarianiMonika Mariani 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 50.05
3 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 50.86
4 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 51.30
Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 5 závodníků