Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (3. 6. 2017)
100 m - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.12 11.00
2 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.14 9.00
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.15 8.00
100 m - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.31 4.00
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.35 3.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.44 2.00
100 m - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.25 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.35 9.00
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.49 8.00
100 m - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.84 4.00
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.88 3.00
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.91 2.00
1500 m - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:01.13 11.00
2 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:01.65 9.00
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:01.78 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:40.25 11.00
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:40.92 9.00
3 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:41.02 8.00
3000 m - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:38.37 11.00
2 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08:41.07 9.00
3 Roman BudilRoman Budil 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:48.01 8.00
5000 m - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17:45.75 11.00
2 Tereza LajdováTereza Lajdová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18:02.66 9.00
3 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:45.35 8.00