Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (3. 6. 2017)
skok vysoký - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PíchaPetr Pícha 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2.07 11.00
2 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1.95 9.00
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.91 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.73 11.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.71 9.00
3 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.68 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.30 11.00
2 Jan ŠvecJan Švec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.50 9.00
3 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.20 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.58 11.00
2 Jerneja WritzlJerneja Writzl 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.58 9.00
3 Anna CílkováAnna Cílková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.28 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7.11 11.00
2 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 7.05 9.00
3 Petr OgounPetr Ogoun 84 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6.72 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.99 11.00
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.67 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.52 8.00
trojskok - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.39 11.00
2 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.96 9.00
3 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.76 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.49 11.00
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.39 9.00
3 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková 85 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.38 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.52 11.00
2 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.68 9.00
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.42 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.93 11.00
2 René HambergerRené Hamberger 92 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.05 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček 95 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.33 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.00 11.00
2 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová 78 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33.54 9.00
3= Radka KůrkováRadka Kůrková 87 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 33.00 7.50
3= Dita PoslušnáDita Poslušná 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.00 7.50
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 43.84 11.00
2 Jan TauberJan Tauber 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.58 9.00
3 Jakub ČížekJakub Čížek 91 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 42.5 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.83 11.00
2 Radka KůrkováRadka Kůrková 87 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 48.43 9.00
3 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.94 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.56 11.00
2 Adam HolečekAdam Holeček 95 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 63.56 9.00
3 Petr KouckýPetr Koucký 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.78 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 97 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 46.92 11.00
2 Lucie MojdlováLucie Mojdlová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 40.55 9.00
3 Valentina WenigováValentina Wenigová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 40.34 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Luboš NováčekLuboš Nováček 74 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 62.91 11.00
2 Marek ŠankoMarek Šanko 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.62 9.00
3 Václav CardaVáclav Carda 81 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 58.04 8.00