Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (3. 6. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kubicová, Zuzana 89 Spartak Praha 4 33,00
2 Pokorný, Jan 88 TJ Stodůlky Praha, o.s. 26,00
3 Svojanovská, Michaela 90 ASK Slavia Praha 26,00
4 Kůrková, Radka 87 Atletika Stará Boleslav, z.s. 23,50
5 Pavlíček, Miroslav 87 A. C. TEPO Kladno 22,00
6 Ulrichová, Kateřina 87 ASK Slavia Praha 22,00
7 Růžička, Martin 95 TJ Spartak Třebíč, spolek 22,00
8 Štolová, Markéta 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 22,00
9 Procházka, Tadeáš 99 TJ Spartak Třebíč, spolek 22,00
10 Duchoňová, Andrea 99 ASK Slavia Praha 20,00
11 Pužman, Vít 93 A. C. TEPO Kladno 20,00
12 Sládková, Kavínová Hana 85 Atletika Stará Boleslav, z.s. 20,00
13 Vachata, Martin 85 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20,00
14 Noasová, Jindřiška 78 Spartak Praha 4 19,00
15 Svoboda, Aleš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 19,00
16 Veselý, Jakub 98 Atletika Stará Boleslav, z.s. 19,00
17 Brůhová, Karla 00 Spartak Praha 4 18,00
18 Marková, Tereza 01 ASK Slavia Praha 18,00
19 Ogoun, Petr 84 Atletika Stará Boleslav, z.s. 17,50
20 Holeček, Adam 95 Atletika Stará Boleslav, z.s. 17,00
21 Doubek, Jaroslav 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 16,00
22 Strejčková, Tereza 92 Spartak Praha 4 16,00
23 Fiala, Michal 85 A. C. TEPO Kladno 16,00
24 Koutník, Jan 91 Spartak Praha 4 16,00
25 Koucký, Petr 85 A. C. TEPO Kladno 15,00
26 Novotný, Šimon 92 T. J. Sokol České Budějovice 15,00
27 Záhorová, Adéla 99 TJ VS Tábor, z. s. 15,00
28 Kunová, Eva 99 T. J. Sokol České Budějovice 14,00
29 Turková, Kateřina 91 ASK Slavia Praha 14,00
30 Janoušková, Barbora 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14,00
31 Gregor, Jiří 94 AC Domažlice, z. s. 14,00
32 Hlaváčková, Šárka 95 ASK Slavia Praha 14,00
33 Čížek, Jakub 91 Atletika Stará Boleslav, z.s. 14,00
34 Tauber, Jan 91 A. C. TEPO Kladno 14,00
35 Kotlíková, Petra 82 Spartak Praha 4 14,00
36 Nedvědová, Lucie 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 14,00
37 Šámalová, Sofie 01 ASK Slavia Praha 13,00
38 Holcová, Tereza 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 13,00
39 Linhartová, Eliška 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. 13,00
40 Nováček, Martin 88 TJ Spartak Třebíč, spolek 13,00
41 Feigel, Jiří 97 A. C. TEPO Kladno 13,00
42 Richter, David 98 AC Domažlice, z. s. 12,00
43 Hamberger, René 92 AC Domažlice, z. s. 12,00
44 Dvorský, Tobiáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 12,00
45 Šamanová, Simona 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,50
46 Poslušná, Dita 99 T. J. Sokol České Budějovice 11,50
47 Váchová, Hana 99 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
48 Burdová, Magdalena 98 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
49 Polák, Jiří 98 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
50 Macháčková, Nikola 97 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11,00
51 Adlerová, Kristýna 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11,00
52 Nevole, Tomáš 00 Spartak Praha 4 11,00
53 Palaštuková, Aneta 00 ASK Slavia Praha 11,00
54 Korelová, Kristýna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11,00
55 Nováček, Luboš 74 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11,00
56 Posekaný, Lukáš 92 A. C. TEPO Kladno 11,00
57 Havlíček, Josef 94 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
58 Pícha, Petr 96 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
59 Pražáková, Zdeňka 83 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
60 Beľová, Katarína 84 Spartak Praha 4 11,00
61 Fischer, Radek 91 Spartak Praha 4 11,00
62 Mojdlová, Lucie 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11,00
63 Linhart, David 89 Atletika Stará Boleslav, z.s. 10,00
64 Procházková, Regina 86 Spartak Praha 4 10,00
65 Kaletová, Ema 02 Spartak Praha 4 10,00
66 Vilímek, Tomáš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 10,00
67 Peták, Jan 98 AC Domažlice, z. s. 10,00
68 Zahradník, Jiří 98 A. C. TEPO Kladno 10,00
69 Panovská, Alena 99 TJ VS Tábor, z. s. 10,00
70 Bešta, Jiří 97 Atletika Klatovy 9,50
71 Cymbálová, Zuzana 01 ASK Slavia Praha 9,50
72 Veselá, Barbora 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 9,00
73 Němejc, Tomáš 00 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
74 Čechová, Eliška 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 9,00
75 Rejmon, Vít 86 Spartak Praha 4 9,00
76 Writzl, Jerneja 85 Spartak Praha 4 9,00
77 Koubková, Anežka 90 Spartak Praha 4 9,00
78 Černý, Pavel 91 AC Domažlice, z. s. 9,00
79 Lajdová, Tereza 93 ASK Slavia Praha 9,00
80 Tauer, Jan 95 AC Domažlice, z. s. 9,00
81 Valášek, Jan 94 AC Domažlice, z. s. 9,00
82 Šanko, Marek 94 A. C. TEPO Kladno 9,00
83 Hrachovcová, Monika 94 ASK Slavia Praha 9,00
84 Šmíd, Jan 97 A. C. TEPO Kladno 9,00
85 Sládek, Dominik 98 Atletika Klatovy 9,00
86 Fiala, Matěj 98 A. C. TEPO Kladno 9,00
87 Dyrynková, Nikola 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
88 Švec, Jan 99 A. C. TEPO Kladno 9,00
89 Stýblová, Bára 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8,00
90 Doležalová, Lada 99 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
91 Bosák, Štěpán 98 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
92 Pasler, Dominik 98 Spartak Praha 4 8,00
93 Budil, Roman 97 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
94 Kršková, Kateřina 97 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
95 Cílková, Anna 93 Spartak Praha 4 8,00
96 Zach, Adam 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8,00
97 Benda, Ondřej 85 Spartak Praha 4 8,00
98 Čechová, Lenka 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8,00
99 Martínek, Tomáš 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8,00
100 Wenigová, Valentina 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8,00
101 Suchý, Jan 01 AC Domažlice, z. s. 8,00
102 Suchá, Linda 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8,00
103 Carda, Václav 81 AC Domažlice, z. s. 8,00
104 Hnízdil, Petr 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. 8,00
105 Holubová, Justýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,50
106 Kliner, Jiří 84 TJ Spartak Třebíč, spolek 7,00
107 Lenerová, Daniela 84 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
108 Tvrdá, Kateřina 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
109 Kordíková, Barbora 01 Spartak Praha 4 7,00
110 Mihál, Jan 86 A. C. TEPO Kladno 7,00
111 Uhlířová, Miroslava 92 Spartak Praha 4 7,00
112 Macoun, Jan 92 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
113 Špindler, David 94 AC Domažlice, z. s. 7,00
114 Pivoňka, Martin 96 AC Domažlice, z. s. 7,00
115 Šafránková, Johanka 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
116 Pelichovská, Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
117 Šimková, Anna 98 ASK Slavia Praha 7,00
118 Jonák, Roman 99 A. C. TEPO Kladno 7,00
119 Baštářová, Aneta 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
120 Korel, Vojtěch 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 6,00
121 Tvrzová, Veronika 99 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
122 Auersvaldová, Eliška 96 Spartak Praha 4 6,00
123 Siebeltová, Kateřina 96 ASK Slavia Praha 6,00
124 Havel, David 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 6,00
125 Šilhavý, Václav 95 Atletika Klatovy 6,00
126 Auersvald, Miloš 92 Spartak Praha 4 6,00
127 Lehocký, Marek 85 Spartak Praha 4 6,00
128 Dušek, Vladimír 91 Atletika Klatovy 6,00
129 Cílková, Kristýna 88 Spartak Praha 4 6,00
130 Přibylová, Valentýna 00 ASK Slavia Praha 6,00
131 Čapková, Jana 74 Atletika Stará Boleslav, z.s. 6,00
132 Nádhera, Matěj 00 AC Domažlice, z. s. 6,00
133 Fikrle, Matyáš 00 AC Domažlice, z. s. 6,00
134 Strnad, Marek 01 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
135 Kordová, Eliška 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
136 Ševčíková, Anežka 01 ASK Slavia Praha 6,00
137 Vaněk, Martin 99 Spartak Praha 4 5,50
138 Beshirová, Idris Carmen 98 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
139 Jakůbek, Michael 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 5,00
140 Pulgretová, Kateřina 99 TJ VS Tábor, z. s. 5,00
141 Houska, Jan 96 Spartak Praha 4 5,00
142 Ondrková, Hana 97 Spartak Praha 4 5,00
143 Procházková, Veronika 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5,00
144 Matoušková, Karolína 00 ASK Slavia Praha 5,00
145 Pešta, Bořek 00 Spartak Praha 4 5,00
146 Karlach, Jakub 00 AC Domažlice, z. s. 5,00
147 Bělohlavová, Andrea 00 TJ VS Tábor, z. s. 5,00
148 Severová, Denisa 76 Spartak Praha 4 5,00
149 Hnízdil, Zbyněk 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5,00
150 Nedvědová, Veronika 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5,00
151 Kratochvíl, Tomáš 02 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
152 Veverková, Markéta 89 ASK Slavia Praha 5,00
153 Jindra, Adam 90 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5,00
154 Frolík, Petr 91 A. C. TEPO Kladno 5,00
155 Ekl, Šimon 96 AC Domažlice, z. s. 5,00
156 Kopecká, Monika 00 TJ VS Tábor, z. s. 4,50
157 Fetter, Lukáš 82 Spartak Praha 4 4,00
158 Tučan, Jindřich 78 Spartak Praha 4 4,00
159 Staněk, Miroslav 96 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
160 Tůma, Luboš 96 Atletika Klatovy 4,00
161 Bešta, Lukáš 94 Atletika Klatovy 4,00
162 Šidlichovská, Zuzana 86 Atletika Stará Boleslav, z.s. 4,00
163 Berná, Eva 86 ASK Slavia Praha 4,00
164 Přástková, Kristýna 97 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4,00
165 Moucha, Radek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4,00
166 Vodičková, Barbora 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4,00
167 Pardamcová, Lenka 99 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
168 Macháčková, Veronika 99 Spartak Praha 4 4,00
169 Hřebíková, Lucie 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4,00
170 Šilhavý, Martin 99 AC Domažlice, z. s. 4,00
171 Ředinová, Klára 99 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
172 Michal, Vojtěch 99 Spartak Praha 4 3,00
173 Kofroňová, Erika 99 TJ VS Tábor, z. s. 3,00
174 Štogl, Ondřej 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3,00
175 Toman, Petr 98 Atletika Stará Boleslav, z.s. 3,00
176 Burianová, Barbora 96 ASK Slavia Praha 3,00
177 Tomek, Ondřej 97 TJ Spartak Třebíč, spolek 3,00
178 Váchal, Ondřej 94 Atletika Klatovy 3,00
179 Bílý, Vít 95 AC Domažlice, z. s. 3,00
180 Holá, Michaela 83 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3,00
181 Švarcová, Simona 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3,00
182 Koutná, Kristýna 01 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
183 Janík, Tadeáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 3,00
184 Sekyrová, Tereza 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3,00
185 Reindlová, Eliška 00 TJ VS Tábor, z. s. 3,00
186 Novotná, Eliška 00 TJ VS Tábor, z. s. 2,00
187 Žáková, Anita 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
188 Bělohlavová, Adéla 01 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
189 Kofroňová, Karolína 00 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
190 Klimentová, Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
191 Jánský, Matyáš 00 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
192 Matějček, Antonín 00 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
193 Maršálková, Eliška 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2,00
194 Šedivá, Tereza 03 TJ VS Tábor, z. s. 2,00
195 Kotková, Daniela 02 Spartak Praha 4 2,00
196 Gysel, Urs 69 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
197 Uhlíř, Jakub 96 AC Domažlice, z. s. 2,00
198 Kostohryz, Martin 96 Spartak Praha 4 2,00
199 Běhounek, Kamil 91 TJ Spartak Třebíč, spolek 2,00
200 Meissner, Jan 89 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2,00
201 Urbánek, Petr 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 2,00
202 Martinovský, Ivo 98 Atletika Klatovy 1,00
203 Ott, Tomáš 98 AC Domažlice, z. s. 1,00
204 Urban, Michael 97 TJ Spartak Třebíč, spolek 1,00
205 Novotná, Lenka 97 TJ VS Tábor, z. s. 1,00
206 Barešová, Karolína 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1,00
207 Němcová, Eva 99 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
208 Šímová, Anna 99 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
209 Krýsl, Lukáš 99 Atletika Klatovy 1,00
210 Sunkovská, Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00
211 Kuptík, Jan 89 Spartak Praha 4 1,00
212 Čada, Michal 85 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1,00
213 Plíhalová, Kateřina 93 Spartak Praha 4 1,00
214 Gysel, Dominik 02 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
215 Malát, Milan 67 AC Domažlice, z. s. 1,00
216 Grygarová, Caroline 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1,00
217 Koška, Matyáš 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1,00
218 Šimková, Kateřina 00 ASK Slavia Praha 1,00
219 Hulínská, Klára 00 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
220 Schwarz, Daniel 02 Atletika Klatovy 0,50