výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (3. 6. 2017)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:01.13 11.00
2 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:01.65 9.00
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:01.78 8.00
4 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:02.19 7.00
5 Marek StrnadMarek Strnad 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:02.91 6.00
6 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:05.81 5.00
7 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:06.55 4.00
8 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:07.95 3.00
9 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:09.76 2.00
10 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:13.47 1.00
11 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:16.39
12 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:18.32
13 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:19.70
Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Jaroslav UrbanJaroslav Urban 84 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:40.25 11.00
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:40.92 9.00
3 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:41.02 8.00
4 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:44.39 7.00
5 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:44.57 6.00
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:46.44 5.00
7 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:46.78 4.00
8 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:48.71 3.00
9 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:51.45 2.00
10 Anna ŠímováAnna Šímová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:56.26 1.00
11 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:01.47
Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 13 závodníků