Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (3. 6. 2017)

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.14 11.00
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.80 9.00
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.86 8.00
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.20 7.00
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.21 6.00
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.29 5.00
MB Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.21
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.39 4.00
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.95 3.00
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.02 1.00
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.80
5 Eva NěmcováEva Němcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.94
Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.97 2.00
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17.39
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17.40
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.89
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.76
Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků