Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (3. 6. 2017)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Richter, Nádhera, Tauer, Fikrle A-Richter, Nádhera, Tauer, Fikrle AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 43.32 11.00
2 A-Lehar, Frolík, Pužman, Fiegel A-Lehar, Frolík, Pužman, Fiegel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.82 8.00
3 A-Růžička, Urban, Urbánek, Havel A-Růžička, Urban, Urbánek, Havel TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.18 7.00
4 A-Koutník, Šebo, Benda, Michal A-Koutník, Šebo, Benda, Michal Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.23 2.00
A-Frydrych, Bosák, Němec, Polák A-Frydrych, Bosák, Němec, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Novotný, Koška, Štogl, Vachata A-Novotný, Koška, Štogl, Vachata TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.78 9.00
2 B-Peťák, Valášek, Černý, Blacký B-Peťák, Valášek, Černý, Blacký AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 44.45 6.00
3 A-Šilhavý, Schwarz, Tůma L., Bešta J. A-Šilhavý, Schwarz, Tůma L., Bešta J. Atletika KlatovyAtletika Klatovy 45.62 5.00
4 B-Lehocký, Paser, Pešta Kuptík B-Lehocký, Paser, Pešta Kuptík Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.83 4.00
5 B-Moucha, Moucha, Meissner, Vachata B-Moucha, Moucha, Meissner, Vachata TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 47.62 3.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Coufalová, Kubicová, Strejčková, Ondrková A-Coufalová, Kubicová, Strejčková, Ondrková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.56 9.00
2 A-Hlaváčková, Veverková, Šimková A., Marková A-Hlaváčková, Veverková, Šimková A., Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.39 8.00
3 A-Švarcová, Dyrynková, Pelichovská, Kordová A-Švarcová, Dyrynková, Pelichovská, Kordová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 50.41 7.00
4 A-Bordová, Hulínská, Nikodemová, Kunová A-Bordová, Hulínská, Nikodemová, Kunová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.76 6.00
5 A-Novotná E., Novotná L., Panovská, Záhorová A-Novotná E., Novotná L., Panovská, Záhorová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 53.98
6 A-Nedvědová L., Nedvědová V., Štolová, Tvrdá A-Nedvědová L., Nedvědová V., Štolová, Tvrdá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Adlerová K., Sekyrová, Přástková, Suchá A-Adlerová K., Sekyrová, Přástková, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.40 11.00
2 B-Šimůnková, Volfová, Plíhalová, Macháčková B-Šimůnková, Volfová, Plíhalová, Macháčková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.02 5.00
3 C-Přibylová, Cymbálová, Šimková K., Siebeltová C-Přibylová, Cymbálová, Šimková K., Siebeltová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.11 4.00
4 B-Palašutová, Dˇambrosca, Matoušková, Duchoňová B-Palašutová, Dˇambrosca, Matoušková, Duchoňová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.72 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Malíčková, Barešová, Čechová L., Korelová B-Malíčková, Barešová, Čechová L., Korelová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.56 2.00
2 B-Maršálková, Lokajíčková, Stehlíková, Kuberková B-Maršálková, Lokajíčková, Stehlíková, Kuberková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52.67 1.00
3 B-Kupková, Holubová, Klimentová, Hrudková B-Kupková, Holubová, Klimentová, Hrudková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.96
B-Reidlová, Kofroňová, Bělohlavová, Zykanová B-Reidlová, Kofroňová, Bělohlavová, Zykanová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNP
Celkem 4 závodníků