výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu

Chomutov (8. 6. 2017)
60 m - Žáci (čtvrtek, 8.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin VeselýMartin Veselý 020215 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.95 11.00
2 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 020418 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.06 9.00
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 020925 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.07 8.00
60 m - Žáci (čtvrtek, 8.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 030725 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.95 4.00
2 Michal CsuhaMichal Csuha 030403 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.10 3.00
3 Denis KholDenis Khol 020811 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.14 2.00
60 m - Žákyně (čtvrtek, 8.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.20 11.00
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 025819 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.26 9.00
3 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.42 8.00
60 m - Žákyně (čtvrtek, 8.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 025326 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.59 4.00
2 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 035913 ASK LovosiceASK Lovosice 08.71 3.00
3 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 035725 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.73 2.00
800 m - Dorostenci (čtvrtek, 8.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:02.36 11.00
2 Martin FišerMartin Fišer 000217 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:05.30 9.00
3 Dominik NodžákDominik Nodžák 001019 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:18.21 8.00
800 m - Žáci (čtvrtek, 8.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš ReichlTomáš Reichl 020819 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:15.68 11.00
2 Radek VostřelRadek Vostřel 020309 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:18.51 9.00
3 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 020819 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:22.41 8.00
800 m - Dorostenky (čtvrtek, 8.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana PavelkováHana Pavelková 006028 AK MostAK Most 2:29.69 11.00
1500 m - Žákyně (čtvrtek, 8.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika StekláVeronika Steklá 035101 AK BílinaAK Bílina 5:07.61 11.00
2 Tereza MachátováTereza Machátová 026011 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:26.67 9.00
3 Elen PémováElen Pémová 045710 ASK LovosiceASK Lovosice 5:28.09 8.00
4 x 60 m - Žáci (čtvrtek, 8.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A-Hoffinger, Hrbek, Spišjak, Jindra A-Hoffinger, Hrbek, Spišjak, Jindra TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 31.09 11.00
2 B-Khol, Kořínek, Rada, Umlauf B-Khol, Kořínek, Rada, Umlauf TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 33.18 9.00
3 Hospodka, Kadraba, Procházka, Fajstaver Hospodka, Kadraba, Procházka, Fajstaver USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 33.56 8.00
4 x 60 m - Žákyně (čtvrtek, 8.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A - Hamerlová, Ferenczeiová, Hoffingerová, Čihařová A - Hamerlová, Ferenczeiová, Hoffingerová, Čihařová TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 32.11 11.00
2 Orsagová, Martínková, Kokšálová, Bisová Orsagová, Martínková, Kokšálová, Bisová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.70 9.00
3 Fidlerová,Fibichová,Jílková,Klepetková Fidlerová,Fibichová,Jílková,Klepetková ASK LovosiceASK Lovosice 33.82 8.00