2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu
Chomutov (8. 6. 2017)skok vysoký - Dorostenci
(čt, 8.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš MorávekTomáš Morávek
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
01 | 1.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal MocMichal Moc
USK PROVOD Ústí n/L. |
00 | 1.58 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 1.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
00 | 1.35 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(čt, 8.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
02 | 1.61 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 1.58 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
03 | 1.58 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
04 | 1.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matěj GordonMatěj Gordon
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
02 | 1.50 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš ReichlTomáš Reichl
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 1.35 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Milan MálekMilan Málek
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 1.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
František LáchaFrantišek Lácha
AK Bílina |
02 | 1.35 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.35 | 0.50 | |||||||||||||||
12 |
Jakub HlavaJakub Hlava
AK Most |
03 | 1.25 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub SeifertJakub Seifert
AK Bílina |
03 | 1.25 | ||||||||||||||||
Matěj HladíkMatěj Hladík
AK Bílina |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(čt, 8.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L. |
00 | 1.62 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
00 | 1.59 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
00 | 1.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 1.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK Bílina |
01 | 1.45 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
01 | 1.35 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Viktorie JandováViktorie Jandová
AK Bílina |
01 | 1.25 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(čt, 8.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.56 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
03 | 1.56 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Simona WeberováSimona Weberová
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 1.53 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK Lovosice |
03 | 1.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK Most |
02 | 1.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.40 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK Bílina |
02 | 1.35 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petra ŠťastnáPetra Šťastná
ASK ELNA Počerady |
04 | 1.35 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
03 | 1.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.35 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
03 | 1.35 | ||||||||||||||||
12 |
Sára HrubáSára Hrubá
ASK ELNA Počerady |
04 | 1.30 | ||||||||||||||||
13= |
Kateřina BalášováKateřina Balášová
Atletika Litvínov, z.s. |
02 | 1.25 | ||||||||||||||||
13= |
Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK Most |
03 | 1.25 | ||||||||||||||||
Adéla GremlicováAdéla Gremlicová
AK Most |
03 | NM | |||||||||||||||||
Vendula MarcínováVendula Marcínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Veronika VašinováVeronika Vašinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |