Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu

Chomutov (8. 6. 2017)

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 8.6.2017) Vítr: -4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24.15 11.00
2 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 24.32 9.00
3 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24.75 8.00
4 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24.99 6.00
5 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 25.04 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.6.2017) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24.82 7.00
2 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25.37 4.00
3 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 25.51 3.00
4 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 25.59 2.00
5 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 26.14 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 8.6.2017) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NodžákDominik Nodžák 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 26.43
2 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 26.70
3 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 27.35
4 Lubomír BoušeLubomír Bouše 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 27.36
MB Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24.16
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 8.6.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26.24 11.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26.94 9.00
3 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 26.95 8.00
4 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.44 7.00
5 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 28.18 5.00
MB Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 8.6.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.58 6.00
2 Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina 28.49 4.00
3 Klára KohoutováKlára Kohoutová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 29.22 3.00
4 Alexandra ŠtejnarováAlexandra Štejnarová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 29.65 2.00
5 Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 30.55 1.00
Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků