Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Hodonín (3. 6. 2017)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Filip BugošFilip Bugoš 00 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1:58.50 11.00
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:00.38 9.00
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:01.86 8.00
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 2:05.41 7.00
5 Petr OndroušekPetr Ondroušek 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:05.80 6.00
6 Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 2:06.76 5.00
7 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:06.97 4.00
8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2:08.18 3.00
9 Václav HolcmanVáclav Holcman 01 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2:08.76 2.00
10 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:11.42 1.00
11 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2:15.50
12 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:32.88
MB Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2:00.16
MB Michael AudaMichael Auda 00 JAC Brno JAC Brno 2:01.90
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 2:15.25 11.00
2 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2:18.24 9.00
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2:21.79 8.00
4 Lenka SurákováLenka Suráková 90 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2:27.05 7.00
5 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 ASK Blansko ASK Blansko 2:27.15 6.00
6 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2:27.33 5.00
7 Jana KakáčováJana Kakáčová 71 ASK Blansko ASK Blansko 2:33.45 4.00
8 Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková 99 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 2:40.64 3.00
9 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 2:48.17 2.00
Celkem 9 závodníků