Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Pardubice (3. 6. 2017)

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.76 11.00
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 15.65 9.00
3 Aneta StrnádkováAneta Strnádková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 16.14 8.00
4 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.54 6.00
5 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková 80 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 17.01 5.00
6 Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 17.09 4.00
MB Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.48
Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva BřezinováEva Březinová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 17.21 3.00
2 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 17.40 1.50
3 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 17.40 1.50
4 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 17.50
5 Ivona BambuškováIvona Bambušková 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 18.04
6 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 19.09
7 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.62
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16.50 7.00
2 Monika HavlíkováMonika Havlíková 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 18.52
3 Sára SádeckáSára Sádecká 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.60
4 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 19.01
5 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 19.58
6 Lucie HolčákováLucie Holčáková 01 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 20.50
7 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.21
Celkem 7 závodníků