výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Pardubice (3. 6. 2017)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 55.64 11.00
2 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 AC PardubiceAC Pardubice 55.73 9.00
3 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 57.86 8.00
4 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 60.59 6.00
MB Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 59.74
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 58.65 7.00
2 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 61.20 5.00
3 Jan SplítekJan Splítek 90 AC TJ JičínAC TJ Jičín 64.18 3.00
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 65.17 2.00
5 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 65.34 1.00
Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VlčekJakub Vlček 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 63.70 4.00
2 Daniel JirsaDaniel Jirsa 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 67.25
3 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 69.99
Lukáš KrupkaLukáš Krupka 83 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 58.14
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ErnestováViktorie Ernestová 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 71.28 7.00
2 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 72.13 4.00
3 Karolína MichkováKarolína Michková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 72.24 3.00
4 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 84.31
MB Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DQ
Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNF
Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNF
Soňa DvořákováSoňa Dvořáková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 69.31 11.00
2 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 69.87 9.00
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 70.36 8.00
4 Aneta StrnádkováAneta Strnádková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 71.58 6.00
5 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 71.76 5.00
6 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 73.24 2.00
7 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 74.68
8 Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 AC PardubiceAC Pardubice 82.74
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 74.25 1.00
2 Monika HavlíkováMonika Havlíková 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 74.77
3 Veronika DubskáVeronika Dubská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 77.26
4 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 78.95
5 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 83.77
6 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 89.98
7 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 90.38
Erika MusilováErika Musilová 91 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová DNS
Celkem 8 závodníků