Krajský přebor mladšího žactva a elévů
Bílina (17. 6. 2017)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 17.6.2017) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael HoftychMichael Hoftych | 04 | ASK Lovosice | 08.28 | |||||||||||||||
2 | Kryštof PrincKryštof Princ | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Matěj SchwarzMatěj Schwarz | 05 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 09.31 | |||||||||||||||
4 | David VlkDavid Vlk | 05 | AK Most | 09.65 | |||||||||||||||
5 | Michal NořinskýMichal Nořinský | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 09.79 | |||||||||||||||
6 | Tomáš SeifertTomáš Seifert | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 10.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠimánekDavid Šimánek | 04 | AK Slovan Duchcov | 08.61 | |||||||||||||||
2 | Onřej KudernaOnřej Kuderna | 04 | AK Most | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Alois MartínekAlois Martínek | 05 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.94 | |||||||||||||||
4 | František ŠtolfaFrantišek Štolfa | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 09.22 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KrčilVojtěch Krčil | 04 | ASK Děčín | 09.80 | |||||||||||||||
6 | Michal HodaMichal Hoda | 05 | AK Bílina | 10.31 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.6.2017) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 07.97 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav KořínekJaroslav Kořínek | 04 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 08.36 | |||||||||||||||
3 | Lukáš TřebínLukáš Třebín | 05 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.93 | |||||||||||||||
4 | Jakub KuřilJakub Kuřil | 05 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.00 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KarasLukáš Karas | 05 | AK Most | 10.22 | |||||||||||||||
Adam PíchaAdam Pícha | 05 | AK Bílina | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 17.6.2017) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyas KoszegiMatyas Koszegi | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 08.95 | |||||||||||||||
2 | Adrián PodstavekAdrián Podstavek | 04 | AK Most | 09.68 | |||||||||||||||
3 | Michael AlbrechtMichael Albrecht | 05 | TJ KVS Štětí, z.s. | 09.99 | |||||||||||||||
4 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 10.03 | |||||||||||||||
5 | Daniel HradeckýDaniel Hradecký | 05 | ASK Děčín | 10.91 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 08.02 | |||||||||||||||
2 | Michael HoftychMichael Hoftych | 04 | ASK Lovosice | 08.35 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav KořínekJaroslav Kořínek | 04 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 08.54 | |||||||||||||||
4 | David ŠimánekDavid Šimánek | 04 | AK Slovan Duchcov | 08.68 | |||||||||||||||
5 | Onřej KudernaOnřej Kuderna | 04 | AK Most | 08.86 | |||||||||||||||
6 | Kryštof PrincKryštof Princ | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 17.6.2017) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FučíkováAdéla Fučíková | 04 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Barbora VelitšováBarbora Velitšová | 04 | TJ KVS Štětí, z.s. | 08.74 | |||||||||||||||
3 | Denisa PipkováDenisa Pipková | 04 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 09.04 | |||||||||||||||
4 | Adéla MarkvartováAdéla Markvartová | 05 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 09.24 | |||||||||||||||
5 | Eliška FrancouzováEliška Francouzová | 05 | AK Bílina | 10.24 | |||||||||||||||
6 | Adéla EberlováAdéla Eberlová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 10.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.6.2017) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Katka PospíšilováKatka Pospíšilová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 08.64 | |||||||||||||||
3 | Nikola SkálováNikola Skálová | 05 | ASK Lovosice | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Zuzana KrálováZuzana Králová | 05 | AK Slovan Duchcov | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Daniela HauserováDaniela Hauserová | 05 | ASK ELNA Počerady | 10.72 | |||||||||||||||
Nikola LammelováNikola Lammelová | 05 | AK Bílina | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.6.2017) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠiklováTereza Šiklová | 04 | AK Bílina | 08.68 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková | 04 | Atletika Litvínov, z.s. | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Marie KleckerováMarie Kleckerová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.04 | |||||||||||||||
4 | Nela JankurováNela Jankurová | 04 | TJ Krupka | 09.41 | |||||||||||||||
5 | Lucie ScholzováLucie Scholzová | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 09.59 | |||||||||||||||
6 | Kateřina SkálováKateřina Skálová | 05 | ASK Lovosice | 10.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 17.6.2017) | Vítr: +2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariána KokšálováMariána Kokšálová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Eliška MagnováEliška Magnová | 05 | AK Bílina | 08.89 | |||||||||||||||
3 | Andrea SlabáAndrea Slabá | 04 | ASK Lovosice | 09.09 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová | 05 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 09.46 | |||||||||||||||
5 | Andrea ČápováAndrea Čápová | 05 | ASK Děčín | 09.99 | |||||||||||||||
6 | Veronika PeškováVeronika Pešková | 04 | AK Bílina | 10.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ZikováKristýna Ziková | 04 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 08.73 | |||||||||||||||
2 | Kristýna MotejlováKristýna Motejlová | 04 | AK Bílina | 09.18 | |||||||||||||||
3 | Anastázie KramerováAnastázie Kramerová | 04 | ASK Děčín | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Lucie SchneiderováLucie Schneiderová | 04 | TJ Krupka | 09.71 | |||||||||||||||
5 | Pavlína LaubováPavlína Laubová | 04 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 10.01 | |||||||||||||||
6 | Veronika PřerostováVeronika Přerostová | 04 | ASK Děčín | 10.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 17.6.2017) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora StřížkováBarbora Střížková | 05 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.79 | |||||||||||||||
2 | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | AK Most | 09.06 | |||||||||||||||
3 | Barbora KutováBarbora Kutová | 05 | AK Most | 09.54 | |||||||||||||||
4 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 05 | ASK ELNA Počerady | 09.93 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková | 05 | AK Bílina | 10.07 | |||||||||||||||
6 | Veronika KulhaváVeronika Kulhavá | 05 | TJ Krupka | 10.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 17.6.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ModrockáPetra Modrocká | 04 | AK Žatec | 08.95 | |||||||||||||||
2 | Kristína ZettlitzerováKristína Zettlitzerová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková | 05 | ASK Lovosice | 09.30 | |||||||||||||||
Kateřina BeňováKateřina Beňová | 05 | AK Most | DNS | ||||||||||||||||
Kristýna ReichováKristýna Reichová | 05 | AK Bílina | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 8 (so, 17.6.2017) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára KošťákováSára Košťáková | 05 | AK Bílina | 09.23 | |||||||||||||||
2 | Kristýna LánováKristýna Lánová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.36 | |||||||||||||||
3 | Josefína HrubáJosefína Hrubá | 05 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 09.75 | |||||||||||||||
MS | Tereza NoskováTereza Nosková | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.91 | |||||||||||||||
Natálie MádlováNatálie Mádlová | 05 | AK Slovan Duchcov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FučíkováAdéla Fučíková | 04 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 08.49 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠiklováTereza Šiklová | 04 | AK Bílina | 08.50 | |||||||||||||||
4 | Mariána KokšálováMariána Kokšálová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.52 | |||||||||||||||
5 | Kristýna ZikováKristýna Ziková | 04 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 08.64 | |||||||||||||||
6 | Katka PospíšilováKatka Pospíšilová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 08.67 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík | 06 | ASK Lovosice | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Otto ČernohorskýOtto Černohorský | 07 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 09.63 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 09.69 | |||||||||||||||
4 | Christian TheuserChristian Theuser | 07 | AK Bílina | 09.90 | |||||||||||||||
5 | Daniel ŠulcDaniel Šulc | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.98 | |||||||||||||||
6 | Jan VrátnýJan Vrátný | 07 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 10.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.6.2017) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KozákDaniel Kozák | 06 | AK Most | 09.39 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KrchoLukáš Krcho | 07 | AK Bílina | 09.48 | |||||||||||||||
3 | Martin GregorMartin Gregor | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 09.50 | |||||||||||||||
4 | David BílýDavid Bílý | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 10.20 | |||||||||||||||
5 | Jan MiškovskýJan Miškovský | 07 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 10.73 | |||||||||||||||
6 | Dominik BajkoDominik Bajko | 07 | AK Most | 11.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam CísařAdam Císař | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 09.46 | |||||||||||||||
2 | Čeněk TesnerČeněk Tesner | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.71 | |||||||||||||||
3 | Jakub JežekJakub Ježek | 07 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 10.21 | |||||||||||||||
4 | David JuhásDavid Juhás | 06 | TJ Krupka | 10.36 | |||||||||||||||
5 | Richard SmutnýRichard Smutný | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 10.57 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KřehlaJakub Křehla | 06 | AK Slovan Duchcov | 09.57 | |||||||||||||||
2 | Adam MiškovskýAdam Miškovský | 06 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 10.27 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PichertLukáš Pichert | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 10.61 | |||||||||||||||
4 | Adam VaněkAdam Vaněk | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 10.95 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (so, 17.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VerbovskýJiří Verbovský | 06 | AK Bílina | 09.67 | |||||||||||||||
2 | Daniel ŽárskýDaniel Žárský | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 10.52 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŽaludJakub Žalud | 07 | AK Bílina | 10.97 | |||||||||||||||
MS | Jan ChabadaJan Chabada | 07 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 09.44 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 17.6.2017) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík | 06 | ASK Lovosice | 08.82 | |||||||||||||||
2 | Daniel KozákDaniel Kozák | 06 | AK Most | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Adam CísařAdam Císař | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 09.41 | |||||||||||||||
4 | Jakub KřehlaJakub Křehla | 06 | AK Slovan Duchcov | 09.42 | |||||||||||||||
5 | Martin GregorMartin Gregor | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 09.44 | |||||||||||||||
Lukáš KrchoLukáš Krcho | 07 | AK Bílina | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FišerováNatálie Fišerová | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 08.99 | |||||||||||||||
2 | Eliška ZítkováEliška Zítková | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.12 | |||||||||||||||
3 | Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová | 06 | ASK Lovosice | 09.60 | |||||||||||||||
4 | Natálie VrzákováNatálie Vrzáková | 07 | ASK Lovosice | 09.71 | |||||||||||||||
5 | Pavlína VozánkováPavlína Vozánková | 06 | ATLETIKA Kadaň z.s. | 09.90 | |||||||||||||||
6 | Markéta RambouskováMarkéta Rambousková | 07 | ASK Lovosice | 10.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna GruntováAnna Gruntová | 06 | ASK Lovosice | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Jolana SmržováJolana Smržová | 06 | ASK Lovosice | 09.52 | |||||||||||||||
3 | Soňa HejlováSoňa Hejlová | 06 | AK Bílina | 09.96 | |||||||||||||||
4 | Lucie TannertováLucie Tannertová | 06 | AK Bílina | 09.97 | |||||||||||||||
5 | Kristýna KozákováKristýna Kozáková | 07 | AK Most | 10.05 | |||||||||||||||
6 | Denisa VidemanováDenisa Videmanová | 06 | AK Most | 10.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.6.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská | 06 | AK Most | 09.43 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová | 06 | AK Most | 09.53 | |||||||||||||||
3 | Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová | 06 | ASK Lovosice | 09.61 | |||||||||||||||
4 | Karolína HerinkováKarolína Herinková | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.03 | |||||||||||||||
5 | Lucie VykoukováLucie Vykouková | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.56 | |||||||||||||||
6 | Karolína VeselskáKarolína Veselská | 07 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 10.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BalášováBarbora Balášová | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 09.45 | |||||||||||||||
2 | Alžběta BidrmanováAlžběta Bidrmanová | 06 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 09.97 | |||||||||||||||
3 | Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová | 06 | ASK ELNA Počerady | 10.38 | |||||||||||||||
4 | Kateřina MatějkováKateřina Matějková | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.63 | |||||||||||||||
5 | Jana JohanováJana Johanová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 10.86 | |||||||||||||||
6 | Veronika KuthanováVeronika Kuthanová | 06 | ASK Děčín | 11.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena LískovcováAlena Lískovcová | 06 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 09.87 | |||||||||||||||
2 | Veronika ČápováVeronika Čápová | 06 | ASK Děčín | 10.05 | |||||||||||||||
3 | Rozalie KlečkováRozalie Klečková | 07 | AK Bílina | 10.09 | |||||||||||||||
4 | Michaela EberlováMichaela Eberlová | 07 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 11.13 | |||||||||||||||
MS | Natálie DundrováNatálie Dundrová | 07 | ASK ELNA Počerady | 10.08 | |||||||||||||||
MS | Barbora FajstaverovováBarbora Fajstaverovová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 11.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 17.6.2017) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FišerováNatálie Fišerová | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 08.90 | |||||||||||||||
2 | Anna GruntováAnna Gruntová | 06 | ASK Lovosice | 09.06 | |||||||||||||||
3 | Eliška ZítkováEliška Zítková | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská | 06 | AK Most | 09.28 | |||||||||||||||
5 | Barbora BalášováBarbora Balášová | 06 | Atletika Litvínov, z.s. | 09.33 | |||||||||||||||
6 | Jolana SmržováJolana Smržová | 06 | ASK Lovosice | 09.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |