výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra Třinec

Třinec (29. 5. 2017)

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (po, 29.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov 1 47.81
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 48.84
3 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 49.56
4 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika PorubaAtletika Poruba 4 49.83
5 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 50.88
6 Jan KrupaJan Krupa 07 TřinecTřinec 6 53.92
7 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 54.17
8 Jozue MazurJozue Mazur 06 8 56.12
9 Sebastian RoikSebastian Roik 06 9 58.40
10 Noe MazurNoe Mazur 07 10 62.11
11 Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz 06 atletika třinecatletika třinec 11 64.26
12 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 67.73
13 Roman JaníkRoman Janík 06 13 99.19
Celkem 13 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (po, 29.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ĆmielováBarbora Ćmielová 06 1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov 1 51.28
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 52.24
3 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová 06 AC HavířovAC Havířov 3 52.39
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 4 53.90
5 Andrea ČervenkováAndrea Červenková 06 Trojanovice U ZvonkaTrojanovice U Zvonka 5 55.13
6 Nina PiechaczkováNina Piechaczková 06 SKI MOSTYSKI MOSTY 6 55.56
7 Dora DaňkováDora Daňková 06 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 7 55.70
8 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 56.16
9 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 57.26
10 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10 57.59
11 Julie ČajánkováJulie Čajánková 07 AK KopřivniceAK Kopřivnice 11 58.15
12 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jakl KarvináTJ Jakl Karviná 12 58.25
13 Sofie MaierováSofie Maierová 07 KkopřivniceKkopřivnice 13 59.00
14 Karolína MusiolkováKarolína Musiolková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 60.11
15 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 15 61.17
16 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 61.55
17 Adéla BílkováAdéla Bílková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 64.06
18 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 18 65.55
19 Denisa JakusovaDenisa Jakusova 07 1.běžecky Jablunkov1.běžecky Jablunkov 19 66.89
20 Simona RylkováSimona Rylková 06 WICHERkovo s.r.o. BystřiceWICHERkovo s.r.o. Bystřice 20 72.46
21 Viktorie TakacsovaViktorie Takacsova 06 21 96.66
Celkem 21 závodníků