Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů, skupina A

Liberec (4. 6. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.25
2 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.76
3 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.97
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.40
5 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.47
MS Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.20
MS Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.76
Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.6.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.41
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.51
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.63
4 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.82
5 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.08
6 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.15
7 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.37
8 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.6.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.30
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.78
3 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.92
4 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.06
5 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.12
6 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.6.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.36
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.58
3 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.67
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.85
5 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.13
6 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.34
MS Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.87
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 4.6.2017) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.39 11.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.48 9.00
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.52 8.00
4 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.67 7.00
5 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.68 6.00
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.6.2017) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.75 4.00
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.77 3.00
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.87 2.00
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.90 1.00
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.01
6 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.08
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 21.59 11.00
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 22.17 9.00
3 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 22.48 8.00
4 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.54 7.00
5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22.74 4.00
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22.82 2.00
MS Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.42
Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Vítr: +5.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 22.71 6.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 22.73 5.00
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22.80 3.00
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 22.87 1.00
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 22.99
6 Václav LuhanVáclav Luhan 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 23.25
7 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 23.57
MS Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.18
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.05
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.30
3 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.40
4 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.67
5 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.00
MS Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.51
Petr NaimanPetr Naiman 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.82
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.35
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.38
MS Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.44
Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.30
2 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.68
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.74
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.18
5 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 24.61
Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 49.39 11.00
2 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 50.19 9.00
3 Radim KůtaRadim Kůta 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 50.77 8.00
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 51.94 7.00
5 Petr NaimanPetr Naiman 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 53.18 4.00
MS Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.99
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 52.12 6.00
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 52.64 5.00
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.71 3.00
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.81 2.00
5 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.48
6 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 55.20
Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 54.41 1.00
2 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.03
3 Jiří KrálíkJiří Králík 87 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 55.04
4 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 56.24
Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Jan ŠimůnekJan Šimůnek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:00.16 11.00
2 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:01.98 9.00
3 Radek ČudaRadek Čuda 91 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:02.55 8.00
4 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:03.00 7.00
5 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 2:04.29 6.00
6 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:06.60 5.00
7 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.79 4.00
8 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:08.81 3.00
9 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:10.79 2.00
MS Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:01.47
Jakub MartinůJakub Martinů 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:13.13 11.00
2 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:15.00 9.00
3 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:19.99 8.00
4 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:22.33 7.00
5 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:23.16 6.00
6 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:32.84 5.00
7 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4:38.72 4.00
8 Jakub PšeničkaJakub Pšenička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:45.98 3.00
9 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4:53.27 2.00
10 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:56.01 1.00
11 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:59.45
12 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:00.67
Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Radek ČudaRadek Čuda 91 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 14 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15:13.67 11.00
2 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:16.56 9.00
3 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:25.88 8.00
4 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:50.26 7.00
5 Aleš DrahoňovskýAleš Drahoňovský 72 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17:09.92 6.00
6 Jakub PšeničkaJakub Pšenička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17:33.00 5.00
7 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 17:39.68 4.00
8 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18:44.22 3.00
9 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19:12.58 2.00
10 Roman PavlůRoman Pavlů 79 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19:37.01 1.00
11 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21:52.77
Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
Celkem 12 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 15.27 11.00
2 Václav LuhanVáclav Luhan 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 15.36 9.00
3 Jan SobotkaJan Sobotka 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16.58 8.00
4 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.65 7.00
5 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16.76 6.00
6 Matěj KulkaMatěj Kulka 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17.31 4.00
7 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17.67 3.00
8 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19.30
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 17.09 5.00
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 17.70 2.00
3 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17.74 1.00
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 18.08
5 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18.40
6 Michal TopferMichal Topfer 97 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18.61
7 Jakub MikolášJakub Mikoláš 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 21.96
Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 57.93 9.00
2 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 60.59 8.00
3 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 61.99 7.00
4 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 62.17 6.00
5 Matěj KulkaMatěj Kulka 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 65.33 3.00
6 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 73.70
Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 57.11 11.00
2 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.21 5.00
3 Michal TopferMichal Topfer 97 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 65.05 4.00
4 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.42 2.00
5 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 76 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 67.09 1.00
6 Jakub MikolášJakub Mikoláš 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 74.67
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kůta, Musil, Šimek, Vlach Kůta, Musil, Šimek, Vlach Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:29.95 11.00
2 Kučera, Mašek, Vaynahiy, Zikmund Kučera, Mašek, Vaynahiy, Zikmund AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:33.17 9.00
3 Janetka, Krčmář, Lecjaks, Pícha Janetka, Krčmář, Lecjaks, Pícha AK BílinaAK Bílina 3:34.61 8.00
4 Bajer, Kříž, Kříž, Kučera, Švihálek Bajer, Kříž, Kříž, Kučera, Švihálek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:48.74 4.00
5 Naiman, Šípek, Topfer, Velíšek Naiman, Šípek, Topfer, Velíšek AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:49.40 3.00
6 Hanyk, Horký, Krištof, Studnička Hanyk, Horký, Krištof, Studnička AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:52.21 2.00
Capouch, Páleník, Slavíček, Zahrádka Capouch, Páleník, Slavíček, Zahrádka TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Demel, Lamač, Mach, Trafina Demel, Lamač, Mach, Trafina AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:40.86 7.00
2 Blachowicz, Čuda, Králík, Seidl Blachowicz, Čuda, Králík, Seidl Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:43.00 6.00
3 Pavinger, Procházka, Vácha, Vokrouhlický Pavinger, Procházka, Vácha, Vokrouhlický Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:44.38 5.00
Holubovský, Kašpar, Malec, Musil Holubovský, Kašpar, Malec, Musil A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Václav LuhanVáclav Luhan
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 1.83 11.00
2 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 1.75 9.00
3= Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
76 1.75 7.50
3= Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 1.75 7.50
5 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 1.75 6.00
6= Daniel MusilDaniel Musil
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
89 1.75 4.50
6= Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.75 4.50
8 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 1.70 3.00
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 NM
MS Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 1.86
MS Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.83
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3.72 11.00
2 Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 3.72 9.00
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
97 3.62 8.00
4= Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 3.52 6.50
4= Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 3.52 6.50
6 Radek ČudaRadek Čuda
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
91 3.52 5.00
7 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 3.32 4.00
8 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.32 3.00
9 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3.22 2.00
10 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 3.02 1.00
11 Lukáš BoumaLukáš Bouma
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
83 2.82
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 6.41 +1.3 m/s 11.00
2 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 6.40 +0.6 m/s 9.00
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 6.35 +0.9 m/s 8.00
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.32 +0.2 m/s 7.00
5 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.11 +0.0 m/s 6.00
6 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 6.01 +0.0 m/s 5.00
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 5.99 +0.5 m/s 4.00
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 5.98 +0.9 m/s 3.00
9 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.78 +1.0 m/s 2.00
10 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.66 +0.0 m/s 1.00
11 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.45 +0.1 m/s
12 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.40 +1.1 m/s
13 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
03 5.07 +0.0 m/s
Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 NM
Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
94 DNS
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 13.89 +1.3 m/s 11.00
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 13.88 +1.4 m/s 9.00
3 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 13.07 +1.2 m/s 8.00
4 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 12.95 +1.7 m/s 7.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 12.91 +0.1 m/s 6.00
6 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 12.70 +1.2 m/s 5.00
7 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 12.47 +0.9 m/s 4.00
8 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 11.87 +1.6 m/s 3.00
Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
94 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 14.07 11.00
2 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 13.44 9.00
3 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 12.71 8.00
4 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12.50 7.00
5 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 12.23 6.00
6 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 12.06 5.00
7 Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 11.99 4.00
8 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 11.95 3.00
9 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 10.93 2.00
10 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 10.92 1.00
11 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 10.91
12 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 10.47
13 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 10.34
14 Matěj ČikovskýMatěj Čikovský
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 09.52
Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 NM
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 43.81 11.00
2 Ondřej SádloOndřej Sádlo
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
73 41.79 9.00
3 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 40.63 8.00
4 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 39.54 7.00
5 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 37.56 6.00
6 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 36.06 5.00
7 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 35.40 4.00
8 Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 34.16 3.00
9 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 33.22 2.00
10 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 32.16 1.00
11 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 30.46
12 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 30.39
13 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 30.25
14= Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 29.62
14= Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 29.62
16 Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 29.50
17 Vít MálekVít Málek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 25.58
Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
93 DNS
Jakub MikešJakub Mikeš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 DNS
Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 60.85 11.00
2 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 53.90 9.00
3 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 47.73 8.00
4 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 43.15 7.00
5 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 41.18 6.00
6 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 40.05 5.00
7 Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
93 39.99 4.00
8 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 38.91 3.00
9 Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 38.29 2.00
10 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 35.36 1.00
11 Matěj ČikovskýMatěj Čikovský
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 34.92
12 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 33.85
13 Vít MálekVít Málek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 31.81
14 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 29.04
15 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 28.48
16 Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 25.65
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 60.00 11.00
2 Kryštof KozačKryštof Kozač
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 57.40 9.00
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
84 54.70 8.00
4 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 54.17 7.00
5 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 50.68 6.00
6 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 49.80 5.00
7 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 48.73 4.00
8 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 46.73 3.00
9 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 45.70 2.00
10 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 44.78 1.00
11 Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
85 44.00
12 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 42.46
13 Lukáš BajerLukáš Bajer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 40.82
14 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 40.65
15 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 40.19
16 Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
98 40.09
17 Jakub MikešJakub Mikeš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 39.70
18 Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 37.86
19 Marek FormánekMarek Formánek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 35.80
20 Jakub MikolášJakub Mikoláš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
91 31.10
21 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 35.06
22 Matěj MísařMatěj Mísař
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 34.38
23 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 39.12
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 204
2 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 181,5
3 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 157
4 AK Bílina AK Bílina AK BílinaAK Bílina 127
5 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 105
6 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 100
7 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 92,5
8 VSK FTVS Praha VSK FTVS Praha VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 23
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 352
2 AK Bílina AK Bílina AK BílinaAK Bílina 342
3 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 331
4 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 312
5 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 234
6 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 183
7 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 166,5
8 VSK FTVS Praha VSK FTVS Praha VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 53,5
Celkem 8 závodníků