výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů, skupina A

Liberec (4. 6. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.25
2 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.76
3 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.97
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.40
5 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.47
MS Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.20
MS Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.76
Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.6.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.41
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.51
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.63
4 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.82
5 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.08
6 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.15
7 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.37
8 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.6.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.30
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.78
3 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.92
4 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.06
5 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.12
6 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.6.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.36
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.58
3 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.67
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.85
5 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.13
6 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.34
MS Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.87
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 4.6.2017) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.39 11.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.48 9.00
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.52 8.00
4 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.67 7.00
5 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.68 6.00
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.6.2017) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.75 4.00
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.77 3.00
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.87 2.00
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.90 1.00
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.01
6 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.08
Celkem 6 závodníků