výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy žen, skupina A

Liberec (4. 6. 2017)

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 56.99 11.00
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 58.62 9.00
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 60.13 8.00
4 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 60.29 7.00
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 60.49 5.00
6 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 60.59 3.00
7 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 63.67
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 60.41 6.00
2 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.59
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 64.02
4 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 65.00
5 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 71.56
MB Hana TrojanováHana Trojanová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61.76
Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 60.54 4.00
2 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 60.74 2.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 61.19 1.00
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 63.34
5 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 64.01
6 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 65.95
7 Martina MatějkováMartina Matějková 96 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 71.62
Celkem 7 závodníků