výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závod smíšených štafet na 4x100 m

Olomouc (25. 5. 2017)

4 x 100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Polesová Z., Ovčačík J., Haníková A., Štreit Š Polesová Z., Ovčačík J., Haníková A., Štreit Š ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 62.59
2 Jílek D., Blaha L., Marešová P., Fialová E. Jílek D., Blaha L., Marešová P., Fialová E. FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 63.40
3 Chládek D., Halová V., Špiroch P., Šťastná K. Chládek D., Halová V., Špiroch P., Šťastná K. ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 64.11
4 Tesařová, Mádr, Schaffner, Genčurová Tesařová, Mádr, Schaffner, Genčurová ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 64.13
5 Alexová E., Horníková V., Křivánek J., Mayer A. Alexová E., Horníková V., Křivánek J., Mayer A. FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 66.25
6 Tran F., Dědíková K., Rychlá A., Stojan Š. Tran F., Dědíková K., Rychlá A., Stojan Š. ZŠ Nedvědova, OlomoucZŠ Nedvědova, Olomouc 71.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lýzner J., Baleka O., Horáková N., Bělohlávková T. Lýzner J., Baleka O., Horáková N., Bělohlávková T. ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 60.63
2 Novák D., Šiška M., Večeřová M., Rýpalová D. Novák D., Šiška M., Večeřová M., Rýpalová D. ZŠ a MŠ Dvorského, Olomouc Sv. KopečekZŠ a MŠ Dvorského, Olomouc ... 64.60
3 Navrátil K., Bělohlávková E., Bratič L., Mikeš J. Navrátil K., Bělohlávková E., Bratič L., Mikeš J. FZŠ Rožňavská OlomoucFZŠ Rožňavská Olomouc 65.62
4 Radová K., Kolářová N., Pohanka J., Janák M. Radová K., Kolářová N., Pohanka J., Janák M. ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 65.63
5 Rodová K., Kovářová L., Kráčmar M., Pelcl V. Rodová K., Kovářová L., Kráčmar M., Pelcl V. FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 67.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Špička J., Kučerová Z., Špička J., Delprete S. Špička J., Kučerová Z., Špička J., Delprete S. ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 65.87
2 Juřík T., Doležalová B., Šperlíková V., Kašpar O. Juřík T., Doležalová B., Šperlíková V., Kašpar O. ZŠ Nedvědova, OlomoucZŠ Nedvědova, Olomouc 67.54
3 Pohorelský, Trtilová, Šnajdrová, Janík Pohorelský, Trtilová, Šnajdrová, Janík ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 67.76
4 Vysoudil J., Čejková A., Superata V., Šišková B. Vysoudil J., Čejková A., Superata V., Šišková B. ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 69.81
5 Mlčochová N., Pokorná E., Seidl T., Hruška O. Mlčochová N., Pokorná E., Seidl T., Hruška O. ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 70.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Chládek D., Kučerová Z., Špiroch P., Deltrete S. Chládek D., Kučerová Z., Špiroch P., Deltrete S. ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 65.83
2 Konupčíková T., Spěváková E., Siedloczek G., Zacpal J. Konupčíková T., Spěváková E., Siedloczek G., Zacpal J. FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 67.53
3 Špička J., Halová V., Špička J., Šťastná K. Špička J., Halová V., Špička J., Šťastná K. ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 68.39
4 Štýbnar, Kovářová, Mikulášová, Kočár Štýbnar, Kovářová, Mikulášová, Kočár ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 73.97
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále A (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lýzner J., Baleka O., Horáková N., Bělohlávková T. Lýzner J., Baleka O., Horáková N., Bělohlávková T. ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 61.53
2 Polesová Z., Ovčačík J., Haníková A., Štreit Š Polesová Z., Ovčačík J., Haníková A., Štreit Š ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 62.38
3 Navrátil K., Bělohlávková E., Bratič L., Mikeš J. Navrátil K., Bělohlávková E., Bratič L., Mikeš J. FZŠ Rožňavská OlomoucFZŠ Rožňavská Olomouc 63.74
4 Jílek D., Blaha L., Marešová P., Fialová E. Jílek D., Blaha L., Marešová P., Fialová E. FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 64.50
5 Novák D., Šiška M., Večeřová M., Rýpalová D. Novák D., Šiška M., Večeřová M., Rýpalová D. ZŠ a MŠ Dvorského, Olomouc Sv. KopečekZŠ a MŠ Dvorského, Olomouc ... 65.01
6 Radová K., Kolářová N., Pohanka J., Janák M. Radová K., Kolářová N., Pohanka J., Janák M. ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 65.67
7 Tesařová, Mádr, Schaffner, Genčurová Tesařová, Mádr, Schaffner, Genčurová ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 65.71
8 Chládek D., Halová V., Špiroch P., Šťastná K. Chládek D., Halová V., Špiroch P., Šťastná K. ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 66.43
Celkem 8 závodníků
Finále B (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Špička J., Kučerová Z., Špička J., Delprete S. Špička J., Kučerová Z., Špička J., Delprete S. ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 66.13
2 Alexová E., Horníková V., Křivánek J., Mayer A. Alexová E., Horníková V., Křivánek J., Mayer A. FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 68.15
3 Rodová K., Kovářová L., Kráčmar M., Pelcl V. Rodová K., Kovářová L., Kráčmar M., Pelcl V. FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 68.37
4 Pohorelský, Trtilová, Šnajdrová, Janík Pohorelský, Trtilová, Šnajdrová, Janík ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 68.40
5 Konupčíková T., Spěváková E., Siedloczek G., Zacpal J. Konupčíková T., Spěváková E., Siedloczek G., Zacpal J. FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 68.49
6 Juřík T., Doležalová B., Šperlíková V., Kašpar O. Juřík T., Doležalová B., Šperlíková V., Kašpar O. ZŠ Nedvědova, OlomoucZŠ Nedvědova, Olomouc 69.32
7 Vysoudil J., Čejková A., Superata V., Šišková B. Vysoudil J., Čejková A., Superata V., Šišková B. ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 71.46
8 Mlčochová N., Pokorná E., Seidl T., Hruška O. Mlčochová N., Pokorná E., Seidl T., Hruška O. ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 71.49
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Navrátil K., Vandrovec D., Černava J., Mikeš J. Navrátil K., Vandrovec D., Černava J., Mikeš J. FZŠ Rožňavská OlomoucFZŠ Rožňavská Olomouc 60.01
2 Pohanka J., Seidl T., Škriba V., Janák M. Pohanka J., Seidl T., Škriba V., Janák M. ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 64.32
3 Špička J., Chládek D., Špička J., Špiroch P. Špička J., Chládek D., Špička J., Špiroch P. ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 66.36
4 Horák T., Kolísek L., Kocián J., Samek T. Horák T., Kolísek L., Kocián J., Samek T. ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 66.62
5 Hammer M., Sedláček A., Procházka Š., Čudovský M. Hammer M., Sedláček A., Procházka Š., Čudovský M. FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 67.47
6 Hauer A., Herák A., Huňka M., Vrba K. Hauer A., Herák A., Huňka M., Vrba K. ZŠ Nedvědova, OlomoucZŠ Nedvědova, Olomouc 71.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kráčmar M., Siedloczek G., Zacpal J., Pelcl V. Kráčmar M., Siedloczek G., Zacpal J., Pelcl V. FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 62.15
2 Divoka P., Schwarz E., Blaha L., Jílek D. Divoka P., Schwarz E., Blaha L., Jílek D. FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 63.66
3 Tran A., Juřík T., Stojan Š., Kašpar O Tran A., Juřík T., Stojan Š., Kašpar O ZŠ Nedvědova, OlomoucZŠ Nedvědova, Olomouc 65.61
4 Vysoudil J., Superata V., Štreit Š., Ovčačík J. Vysoudil J., Superata V., Štreit Š., Ovčačík J. ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 66.03
5 Štýbnar, Pohorelský, Kočár, Janalík Štýbnar, Pohorelský, Kočár, Janalík ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 67.58
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Navrátil K., Vandrovec D., Černava J., Mikeš J. Navrátil K., Vandrovec D., Černava J., Mikeš J. FZŠ Rožňavská OlomoucFZŠ Rožňavská Olomouc 60.65
2 Divoka P., Schwarz E., Blaha L., Jílek D. Divoka P., Schwarz E., Blaha L., Jílek D. FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 63.47
3 Kráčmar M., Siedloczek G., Zacpal J., Pelcl V. Kráčmar M., Siedloczek G., Zacpal J., Pelcl V. FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 63.64
4 Pohanka J., Seidl T., Škriba V., Janák M. Pohanka J., Seidl T., Škriba V., Janák M. ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 63.98
5 Špička J., Chládek D., Špička J., Špiroch P. Špička J., Chládek D., Špička J., Špiroch P. ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 66.25
6 Horák T., Kolísek L., Kocián J., Samek T. Horák T., Kolísek L., Kocián J., Samek T. ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 66.34
7 Vysoudil J., Superata V., Štreit Š., Ovčačík J. Vysoudil J., Superata V., Štreit Š., Ovčačík J. ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 66.49
8 Tran A., Juřík T., Stojan Š., Kašpar O Tran A., Juřík T., Stojan Š., Kašpar O ZŠ Nedvědova, OlomoucZŠ Nedvědova, Olomouc 67.01
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Halová V., Kučerová Z., Delprete S., Šťastná K. Halová V., Kučerová Z., Delprete S., Šťastná K. ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 63.84
2 Navrátilová A., Habermannová N., Marešová P., Fialová E. Navrátilová A., Habermannová N., Marešová P., Fialová E. FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 65.41
3 Polesová Z., Zbořilová A., Čejková A., Haníková A. Polesová Z., Zbořilová A., Čejková A., Haníková A. ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 66.49
4 Šnajdrová, Kovářová, Mikulášová, Trtilová Šnajdrová, Kovářová, Mikulášová, Trtilová ZŠ a MŠ Gorkého 39, OlomoucZŠ a MŠ Gorkého 39, Olomouc 73.53
5 Hrubá V., Pospíšilová N., Mlčoušková K., Vavreková K. Hrubá V., Pospíšilová N., Mlčoušková K., Vavreková K. FZŠ Komenium OlomoucFZŠ Komenium Olomouc 78.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Franková K., Friedecká M., Kubíková B., Dzielská N. Franková K., Friedecká M., Kubíková B., Dzielská N. ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 66.29
2 Bratič L., Kořístková T., Gregorová S., Bělohlávková E. Bratič L., Kořístková T., Gregorová S., Bělohlávková E. FZŠ Rožňavská OlomoucFZŠ Rožňavská Olomouc 68.22
3 Rodová K., Kovářová L., Konupčíková T., Spěváková E. Rodová K., Kovářová L., Konupčíková T., Spěváková E. FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 70.38
4 Dědíková K., Rychlá A., Šperlíková V., Doležalová B. Dědíková K., Rychlá A., Šperlíková V., Doležalová B. ZŠ Nedvědova, OlomoucZŠ Nedvědova, Olomouc 71.11
5 Radová K., Pokorná E., Kolářová N., Valouchová N. Radová K., Pokorná E., Kolářová N., Valouchová N. ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 71.19
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 25.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Halová V., Kučerová Z., Delprete S., Šťastná K. Halová V., Kučerová Z., Delprete S., Šťastná K. ZŠ Čajkovského, OlomoucZŠ Čajkovského, Olomouc 64.13
2 Polesová Z., Zbořilová A., Čejková A., Haníková A. Polesová Z., Zbořilová A., Čejková A., Haníková A. ZŠ a MŠ Demlova, OlomoucZŠ a MŠ Demlova, Olomouc 67.01
3 Franková K., Friedecká M., Kubíková B., Dzielská N. Franková K., Friedecká M., Kubíková B., Dzielská N. ZŠ Zeyerova 28, OlomoucZŠ Zeyerova 28, Olomouc 67.35
4 Bratič L., Kořístková T., Gregorová S., Bělohlávková E. Bratič L., Kořístková T., Gregorová S., Bělohlávková E. FZŠ Rožňavská OlomoucFZŠ Rožňavská Olomouc 68.28
5 Navrátilová A., Habermannová N., Marešová P., Fialová E. Navrátilová A., Habermannová N., Marešová P., Fialová E. FZŠ HolečkovaFZŠ Holečkova 69.97
6 Radová K., Pokorná E., Kolářová N., Valouchová N. Radová K., Pokorná E., Kolářová N., Valouchová N. ZŠ a MŠ Olomouc NemilanyZŠ a MŠ Olomouc Nemilany 71.06
7 Rodová K., Kovářová L., Konupčíková T., Spěváková E. Rodová K., Kovářová L., Konupčíková T., Spěváková E. FZŠ Tererovo nám. 1, OlomoucFZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc 73.17
8 Dědíková K., Rychlá A., Šperlíková V., Doležalová B. Dědíková K., Rychlá A., Šperlíková V., Doležalová B. ZŠ Nedvědova, OlomoucZŠ Nedvědova, Olomouc 73.28
Celkem 8 závodníků