výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A

Praha - Eden (20. 6. 2017)
Skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 20.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KroutilTomáš Kroutil 050201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.42 11.00
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1.37 9.00
3 Tomáš KroaTomáš Kroa 041014 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.34 8.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 20.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina DerkováSabina Derková 045831 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.37 11.00
2 Jolana AnderlováJolana Anderlová 045602 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.37 9.00
3= Eva IzákováEva Izáková 065103 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.20 7.50
3= Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 046204 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1.20 7.50
Skok daleký - Ml. žáci (úterý, 20.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.93 11.00
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4.93 9.00
3 Otakar NádobaOtakar Nádoba 040114 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4.83 8.00
Skok daleký - Ml. žákyně (úterý, 20.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 045426 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.67 11.00
2 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 055324 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.63 9.00
3 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 055814 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.16 8.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (úterý, 20.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.15 11.00
2 Adriana NerudaAdriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.42 9.00
3 Nela ŠloufováNela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.95 8.00
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (úterý, 20.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jindřich KubákJindřich Kubák 040107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.02 11.00
2 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký 050128 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.36 9.00
3 Michal RokosMichal Rokos 040408 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (úterý, 20.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj HruškaMatěj Hruška 041118 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.20 11.00
2 Kryštof KunickýKryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 43.93 9.00
3 Jan HurdálekJan Hurdálek 060228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.18 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (úterý, 20.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 045405 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.58 11.00
2 Denisa KadlecováDenisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.33 9.00
3 Anna RýparováAnna Rýparová 045330 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 39.02 8.00