výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A

Praha - Eden (20. 6. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.45 11.00
2 Tomáš KroutilTomáš Kroutil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.68 9.00
3 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98 8.00
4 Marek ŠtorekMarek Štorek 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.23 5.00
5 Filip KasanFilip Kasan 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.54 2.00
6 Filip LuxemburkFilip Luxemburk 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.51
Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MrkvičkaLukáš Mrkvička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.13 6.00
2 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.35 4.00
3 Tomáš KroaTomáš Kroa 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.53 3.00
4 Jakub AdamecJakub Adamec 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.83
5 Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.87
Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.6.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.01 7.00
2 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.75 1.00
3 Adam MatějovičAdam Matějovič 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.77
4 David KarásekDavid Karásek 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.82
5 Martin OudránMartin Oudrán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.95
6 Filip PecharFilip Pechar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.54
Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.6.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94 11.00
2 Nikol DolníčkováNikol Dolníčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.02 9.00
3 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.12 8.00
4 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.23 6.00
5 Jana ReschkeováJana Reschkeová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.33 5.00
6 Eliška KubátováEliška Kubátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.56 2.00
7 Marie TrojanováMarie Trojanová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.75
Awa NiangAwa Niang 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 20.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva IzákováEva Izáková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.17 7.00
2 Gabriela NovákováGabriela Nováková 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.42 4.00
3 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.47 3.00
4 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.61 1.00
5 Sabina DerkováSabina Derková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.75
6 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.23
Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Adéla JohováAdéla Johová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků