Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD staršího žactva a přípravky

Tábor (10. 6. 2017)
skok vysoký - Žáci (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.85 11.00
2 Ondřej VojtaOndřej Vojta 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.71 9.00
3 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.68 8.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.55 11.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.47 9.00
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.44 8.00
skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek StarkaMarek Starka 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.20 11.00
2 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1.20 9.00
3 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1.15 8.00
skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1.27 11.00
2 Zuzana HoudkováZuzana Houdková 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1.24 9.00
3 Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1.18 8.00
skok o tyči - Žáci (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.40 11.00
2 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2.70 9.00
skok o tyči - Žákyně (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2.00 11.00
skok daleký - Žáci (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.75 11.00
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5.67 9.00
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.59 8.00
skok daleký - Žákyně (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5.09 11.00
2 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4.96 9.00
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4.85 8.00
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4.32 11.00
2 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4.20 9.00
3 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4.08 8.00
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4.23 11.00
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4.05 9.00
3 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3.98 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.36 11.00
2 Ema SvědíkováEma Svědíková 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.68 9.00
3 Kamila KůtováKamila Kůtová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.66 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj BínaMatěj Bína 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.39 11.00
2 Marek MarvanMarek Marvan 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.13 9.00
3 Jan AntoňJan Antoň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.40 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 33.35 11.00
2 Kamila KůtováKamila Kůtová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.83 9.00
3 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 25.77 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj BínaMatěj Bína 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 30.06 11.00
2 Jan CabadajJan Cabadaj 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 29.18 9.00
3 Radek NečinaRadek Nečina 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 28.79 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 27.45 11.00
2 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 24.85 9.00
3 Zuzana BerounskáZuzana Berounská 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 24.28 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan CabadajJan Cabadaj 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 42.36 11.00
2 Marek MarvanMarek Marvan 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 34.62 9.00
3 Radek NečinaRadek Nečina 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 32.37 8.00
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin ValekMartin Valek 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 48.69 11.00
2 Vladislav KůraVladislav Kůra 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 42.08 9.00
3 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 37.99 8.00
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 44.01 11.00
2 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 35.56 9.00
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 33.45 8.00
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin ValekMartin Valek 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 09.84 11.00
2 Matyas ShánělMatyas Sháněl 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.17 9.00
3 Lukáš KaniaLukáš Kania 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.91 8.00
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (sobota, 10.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.94 11.00
2 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.92 9.00
3 Zuzana HoudkováZuzana Houdková 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 09.46 8.00