Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD staršího žactva a přípravky

Tábor (10. 6. 2017)

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 48.69 11.00
2 Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 42.08 9.00
3 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 37.99 8.00
4 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 37.58 7.00
5 Jaromír HrdinaJaromír Hrdina
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 37.53 6.00
6 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 36.49 5.00
7 Ondřej PleskačOndřej Pleskač
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 35.19 4.00
8 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 34.71 3.00
9 Martin BenešMartin Beneš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 33.12 2.00
10 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 32.47 1.00
11 Lukáš KaniaLukáš Kania
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 32.40
12 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 31.82
13 Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
07 31.71
14 Jakub DouchaJakub Doucha
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
06 31.44
15 Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 31.05
16 Štěpán PlánekŠtěpán Plánek
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
08 28.81
17 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
07 28.49
18 Miroslav SokolMiroslav Sokol
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 25.53
19 Tomáš ČokaTomáš Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
08 23.70
20 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 19.97
21 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 18.61
22 Filip JelínekFilip Jelínek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
07 17.42
23 Jiří MlsJiří Mls
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
08 15.04
MS Jiří VojtaJiří Vojta
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 29.40
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 44.01 11.00
2 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 35.56 9.00
3 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 33.45 8.00
4 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 31.37 7.00
5 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 29.74 6.00
6 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 29.64 5.00
7 Kristýna DavidováKristýna Davidová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 28.67 4.00
8 Sára ŠtrinclováSára Štrinclová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 27.90 3.00
9 Tereza ŘádováTereza Řádová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 26.11 2.00
10 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 25.72 1.00
11 Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 24.76
12 Zuzana HoudkováZuzana Houdková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 24.71
13 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 24.51
14 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 22.64
15 Tina LojkováTina Lojková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 22.14
16 Lilien LunterováLilien Lunterová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 21.59
17 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 20.00
18 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 18.57
19 Ella JedlinskáElla Jedlinská
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 18.34
20 Lucie ČaládyováLucie Čaládyová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 17.13
21 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 17.07
22 Anna ZemanováAnna Zemanová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 16.76
23 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 15.38
24 Markéta MáchováMarkéta Máchová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 14.28
25 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 13.74
MS Veronika ChmelováVeronika Chmelová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 12.03
MS Markéta KaniováMarkéta Kaniová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 13.25
Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 DNS
Adéla ČížkováAdéla Čížková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
08 DNS
Celkem 29 závodníků