Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD staršího žactva a přípravky

Tábor (10. 6. 2017)

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 29.74 9.00
2 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 31.26 8.00
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 32.30 7.00
4 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 33.14 6.00
5 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 38.22 3.00
MS Hynek RandákHynek Randák 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 31.21
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.27 11.00
2 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 34.50 4.50
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 34.50 4.50
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 45.30 2.00
5 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 47.53 1.00
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 31.16
Celkem 6 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 31.00 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 33.06 9.00
3 Anna BabkováAnna Babková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.32 8.00
4 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 35.02 7.00
5 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.66 5.00
6 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.74 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 35.61 6.00
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 37.51 3.00
3 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 37.62 2.00
4 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 38.08 1.00
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků