Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD staršího žactva a přípravky

Tábor (10. 6. 2017)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.05 9.00
2 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.35 8.00
3 Erik ŠuteraErik Šutera 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.38 7.00
4 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.04 5.00
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 19.25 2.00
6 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.59 1.00
7 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 20.24
8 Libor FáberLibor Fáber 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.98
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.50 11.00
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.45 6.00
3 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.51
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.63
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.10
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 20.19
MS Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 22.28
MS Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 19.41
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CábaJakub Cába 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.08 4.00
2 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.23 3.00
3 Jan AntoňJan Antoň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.09
MS Hynek RandákHynek Randák 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 20.59
Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Filip KolářFilip Kolář 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.09 11.00
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.75 9.00
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.76 8.00
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.19 6.00
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.78 2.00
Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.88
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.13
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.14
4 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 21.24
5 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.26
6 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.94
7 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.14
MS Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.90
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.62 5.00
2 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.00
3 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 22.38
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 23.54
5 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 24.15
6 Anna RůžkováAnna Růžková 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 25.19
Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.77 3.00
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.84 0.50
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 20.84 0.50
4 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.21
5 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 25.69
MS Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.14
Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 19.82 7.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 20.64 4.00
3 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 21.98
4 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.96
5 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.93
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.19 11.00
2 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 23.39 7.00
3 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 23.79 5.00
4 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 23.86 4.00
5 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.02 3.00
6 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 24.24 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 23.38 8.00
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 23.76 6.00
3 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.11 2.00
4 Jaromír HrdinaJaromír Hrdina 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.30
5 Petr ChvalPetr Chval 06 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 27.00
6 Jiří KohoutJiří Kohout 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 30.68
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BouškaJakub Bouška 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.45 9.00
2 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 25.16
3 Štěpán PlánekŠtěpán Plánek 08 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 28.13
4 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 29.16
5 Filip JelínekFilip Jelínek 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 29.31
6 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 30.54
MS Jiří VojtaJiří Vojta 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 25.17
Celkem 7 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.10 11.00
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 22.60 9.00
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 22.65 8.00
4 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 23.05 7.00
5 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 23.18 6.00
6 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 23.33 5.00
7 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.41 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 23.68 3.00
2 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 24.11 1.00
3 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 24.56
4 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.94
5 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 26.14
6 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 26.26
7 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 26.35
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 24.48
2= Eliška HouškováEliška Houšková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 25.40
2= Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 25.84
4 Karolína BartošováKarolína Bartošová 06 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 25.94
5 Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.49
6 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 27.59
MS Tereza TučkováTereza Tučková 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.42
Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 24.76
2 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 24.85
3 Nela NovotnáNela Novotná 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.72
4 Markéta MáchováMarkéta Máchová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 26.90
5 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 27.61
6 Anna PiklováAnna Piklová 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 27.84
7 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 27.93
8 Iveta CapůrkováIveta Capůrková 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 27.99
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 24.14
2 Tereza TejnorováTereza Tejnorová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 25.77
3 Adéla JirouškováAdéla Jiroušková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 26.15
4 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 26.75
5 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 27.00
6 Lucie ČaládyováLucie Čaládyová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 27.61
MS Veronika ČechováVeronika Čechová 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 27.93
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 23.85 2.00
2 Ella JedlinskáElla Jedlinská 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 25.45
3 Kristýna DavidováKristýna Davidová 06 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 27.25
4 Adéla ČížkováAdéla Čížková 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 28.25
5 Magdalena TurkováMagdalena Turková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 30.15
6 Markéta PártlováMarkéta Pártlová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 31.72
MS Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 27.98
MS Markéta KaniováMarkéta Kaniová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 30.46
Celkem 8 závodníků