Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo

Frýdek-Místek (13. 6. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Šenk, Richard 04 TJ Sokol Opava 33,00
2 Long, Casey 04 SSK Vítkovice A 30,00
3 Kuzník, Vojtěch 04 Atletika Poruba z.s. 27,00
4 Halátek, Pavel 04 TJ Sokol Opava 25,00
5 Ondraszek, Adrian 04 TJ TŽ Třinec 24,00
6 Sikorová, Tereza 04 TJ TŽ Třinec 22,00
7 Bártová, Daniela 04 Atletika Poruba z.s. A 22,00
8 Kuráňová, Veronika 05 TJ Start Havířov 21,00
9 Svozil, Jan 04 TJ Valašské Meziříčí 21,00
10 Soukalová, Hana 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20,50
11 Navrátilová, Sára 04 SSK Vítkovice A 20,00
12 Gothard, Daniel 04 TJ Sokol Opava 20,00
13 Dokulilová, Aneta 04 Atletika Poruba z.s. A 20,00
14 Vajda, Martin 04 TJ Sokol Opava 20,00
15 Lutz, Matěj 04 SSK Vítkovice A 20,00
16 Pavelek, Ondřej 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 19,00
17 Červenka, Filip 04 SSK Vítkovice A 18,00
18 Proske, David 04 SSK Vítkovice A 18,00
19 Sopuchová, Pavla 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 18,00
20 Borová, Hana 04 SSK Vítkovice A 18,00
21 Homolková, Valentýna 04 Atletika Poruba z.s. A 18,00
22 Hendrychová, Julie 04 TJ Valašské Meziříčí 18,00
23 Toová, Klára 04 Atletika Poruba z.s. A 17,00
24 Fialová, Dominika 04 Atletika Poruba z.s. A 16,00
25 Kozlová, Valentýna 05 TJ Slezan Frýdek-Místek 16,00
26 Tampa, Vítězslav 04 TJ Sokol Opava 16,00
27 Mayer, Jan 04 TJ Slezan Opava, z.s. 16,00
28 Tkáčová, Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 15,50
29 Szczerba, Vojtěch 05 TJ TŽ Třinec 15,00
30 Vláčil, Ondřej 04 TJ Sokol Opava 15,00
31 Poštulková, Michaela 05 Atletika Poruba z.s. A 14,50
32 Šušková, Marie 05 Atletika Poruba z.s. A 14,00
33 Wilczek, Jakub 04 TJ Start Havířov 14,00
34 Petričová, Alexandra 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 14,00
35 Göttlicher, Dominik 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 14,00
36 Zdražilová, Denisa 04 Atletika Poruba z.s. A 13,50
37 Vilčková, Karolína 05 TJ Slezan Frýdek-Místek 13,00
38 Hrabec, Jan 04 Atletika Poruba z.s. 13,00
39 Bartoň, Hynek 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13,00
40 Friedel, Matyáš 04 TJ Sokol Opava 13,00
41 Szkatula, František 04 TJ TŽ Třinec 13,00
42 Matýsková, Tereza 05 TJ Sokol Opava A 12,50
43 Vantuchová, Sabina 04 Atletika Poruba z.s. A 11,00
44 Frýdl, Vojtěch 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11,00
45 Bizoňová, Kristýna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 11,00
46 Novotná, Viktorie 04 TJ Sokol Opava A 11,00
47 Rýdlová, Ivana 05 TJ Valašské Meziříčí 10,50
48 Samiec, Ondřej 05 TJ TŽ Třinec 10,00
49 Hudec, Daniel 04 TJ Start Havířov 10,00
50 Gužiak, Filip 04 TJ Sokol Opava 10,00
51 Liška, Petr 04 TJ Start Havířov 10,00
52 Sikora, Marek 04 TJ TŽ Třinec 9,00
53 Gerla, Tomáš 04 TJ Valašské Meziříčí 9,00
54 Tylšarová, Eliška 04 TJ Sokol Opava A 9,00
55 Dutková, Daniela 04 Atletika Poruba z.s. A 9,00
56 Pindorová, Zina 04 TJ TŽ Třinec 9,00
57 Bartošová, Simona 04 TJ Sokol Opava A 8,00
58 Kulichová, Klaudie 04 TJ TŽ Třinec 8,00
59 Urbánek, Vojtěch 05 TJ Sokol Opava B 8,00
60 Kaspříková, Elen 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. 8,00
61 Kociánová, Vendula 04 TJ Valašské Meziříčí 8,00
62 Pejšová, Melánie 04 TJ Slezan Opava, z.s. 8,00
63 Novák, Michal 04 SSK Vítkovice A 8,00
64 Hazucha, Adam 04 TJ Sokol Opava 8,00
65 Bojková, Anežka 04 TJ TŽ Třinec 7,00
66 Lukoszová, Tereza 04 TJ TŽ Třinec 7,00
67 Mitrenga, Nikodem 04 TJ TŽ Třinec 7,00
68 Bužgová, Kristýna 04 SSK Vítkovice A 7,00
69 Sikorová, Markéta 05 TJ TŽ Třinec 7,00
70 Herudková, Hana 04 TJ Sokol Opava A 6,50
71 Beňovičová, Anna 04 TJ Sokol Opava A 6,00
72 Džubera, Damián 04 SSK Vítkovice A 6,00
73 Pavelek, Vojtěch 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 6,00
74 Pospíšil, Kryštof 04 SSK Vítkovice A 6,00
75 Tomečková, Sabina 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. 6,00
76 Kučera, Ondřej 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. 6,00
77 Bláhová, Lucie 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. 6,00
78 Válková, Nina 05 Atletika Poruba z.s. A 6,00
79 Březná, Gabriela 05 Atletika Poruba z.s. A 6,00
80 Šebestíková, Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
81 Sochová, Michaela 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
82 Jurečková, Vendula 05 TJ Slezan Frýdek-Místek 5,00
83 Cetlová, Magdaléna 05 TJ Sokol Opava A 5,00
84 Kovaříková, Eva 04 TJ TŽ Třinec 5,00
85 Vojtěšková, Aneta 04 TJ Sokol Opava A 5,00
86 Škapa, Jakub 05 TJ Slezan Frýdek-Místek 5,00
87 Chovanec, Patrik 04 Atletika Poruba z.s. 5,00
88 Bednář, David 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 5,00
89 Hybl, Tomáš 04 TJ Start Havířov 5,00
90 Kiszová, Tereza 04 TJ Start Havířov 5,00
91 Matějková, Vendula 04 Atletika Poruba z.s. A 5,00
92 Jeníšová, Nikola 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4,00
93 Vrana, Daniel 04 TJ Start Havířov 4,00
94 Daněk, Matěj 04 TJ Sokol Opava B 4,00
95 Krček, Jan 05 TJ Sokol Opava 4,00
96 Bartáková, Amálie 04 TJ Sokol Opava A 4,00
97 Bajerová, Natálie 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4,00
98 Čuraj, Adam 05 Atletika Poruba z.s. 4,00
99 Honěk, Adam 05 TJ Slezan Frýdek-Místek 4,00
100 Řeháková, Klára 05 TJ Slezan Frýdek-Místek 4,00
101 Schneeberger, Melanie Sophie 05 Atletika Poruba z.s. A 3,00
102 Vlk, Martin 05 TJ Slezan Frýdek-Místek 3,00
103 Kluzová, Michaela 05 TJ TŽ Třinec 3,00
104 Čmielová, Johana 04 TJ TŽ Třinec 3,00
105 Zahradníková, Nela 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3,00
106 Kleibertová, Jana 04 SSK Vítkovice A 3,00
107 Bobovský, Vojtěch 05 Atletika Poruba z.s. 3,00
108 Teslík, Maxim 05 Atletika Poruba z.s. 3,00
109 Holuša, Jonáš 04 TJ Sokol Opava 3,00
110 Bordovský, Adam 04 SSK Vítkovice A 3,00
111 Skácelová, Natálie 04 TJ Slezan Opava, z.s. 3,00
112 Tomsová, Markéta 04 TJ TŽ Třinec 3,00
113 Socha, Robert 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3,00
114 Jeníšová, Daniela 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2,50
115 Damek, Ondřej 04 TJ TŽ Třinec 2,00
116 Mužná, Monika 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 2,00
117 Klechová, Karolína 04 TJ Sokol Opava A 2,00
118 Havlíková, Emílie 04 TJ Sokol Opava B 2,00
119 Klásková, Lucie 04 SSK Vítkovice A 2,00
120 Třešňák, Matěj 05 Atletika Poruba z.s. 2,00
121 Kaňoková, Karolína 05 Atletika Poruba z.s. A 2,00
122 Kavan, Štěpán 05 TJ Sokol Opava 2,00
123 Koza, Michal 05 SSK Vítkovice A 2,00
124 Potůčková, Veronika 05 SSK Vítkovice A 2,00
125 Vlčková, Julie 05 TJ Sokol Opava A 1,00
126 Bojko, František 05 TJ TŽ Třinec 1,00
127 Bílský, Petr 05 SSK Vítkovice A 1,00
128 Rüllová, Kateřina 05 SSK Vítkovice A 1,00
129 Dubová, Tereza 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1,00
130 Vícha, Ondřej 05 TJ Sokol Opava B 1,00
131 Matyska, Marek 05 TJ Valašské Meziříčí 1,00
132 Godulová, Klára 04 TJ Sokol Opava A 1,00
133 Dlouhá, Lucie 04 SSK Vítkovice A 1,00
134 Horečková, Jana 04 Atletika Poruba z.s. A 1,00
135 Dedek, Jan 04 SSK Vítkovice B 1,00
136 Krupica, Václav 04 Atletika Poruba z.s. 1,00
137 Hroch, Michal 04 SSK Vítkovice A 1,00
138 Hopp, Matěj 04 TJ Slezan Opava, z.s. 1,00
139 Liška, Alexandr 04 Atletika Poruba z.s. 1,00