Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo

Frýdek-Místek (13. 6. 2017)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 SSK Vítkovice ASSK Vítkovice A 42.25 11.00
2 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 44.30 9.00
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice ASSK Vítkovice A 45.78 8.00
4 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 46.33 7.00
5 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.66 5.00
Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice ASSK Vítkovice A DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 48.72 4.00
2 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice ASSK Vítkovice A 49.17 2.00
3 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 49.61 1.00
4 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.89
5 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.29
6 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 50.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 51.56
2 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 54.60
3 Radek KocúrRadek Kocúr 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 55.85
4 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 55.89
5 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 58.32
6 Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 60.24
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 46.84 6.00
2 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice ASSK Vítkovice A 51.60
3 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 52.08
4 Maxim DlabolaMaxim Dlabola 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 53.46
5 Matěj MikMatěj Mik 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 54.09
6 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 57.66
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 49.10 3.00
2 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 51.74
3 Samuel NagySamuel Nagy 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 53.91
4 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 54.80
5 Martin KubátMartin Kubát 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 58.90
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 45.01 11.00
2 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 46.94 8.00
3 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 49.46 3.00
4 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice ASSK Vítkovice A 49.68 2.00
Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A DNS
Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice ASSK Vítkovice A DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 49.06 6.00
2 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 49.09 5.00
3 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 51.30
4 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 52.08
5 Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 53.21
6 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 57.24
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 46.72 9.00
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 49.80 1.00
3 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 51.79
4 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 52.78
5 Sabina VolkováSabina Volková 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 54.09
6 Valentýna VepřekováValentýna Vepřeková 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 55.74
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 49.21 4.00
2 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 50.14
3 Tereza KunčíkováTereza Kunčíková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 50.74
4 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 52.21
5 Crystal Serafim SallCrystal Serafim Sall 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 55.78
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 13.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.99 7.00
2 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 52.55
3 Yuliya KharkovskaYuliya Kharkovska 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 54.44
4 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55.45
5 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 57.09
Celkem 5 závodníků